Małopolski kalendarzyk piłkarski 10-12 sierpnia

Małopolski kalendarzyk piłkarski 10-12 sierpnia

Zdjęcie autora materiału
Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

©Andrzej Banas / Polska Press

Terminarz meczów piłkarskich w regionie 10-12 sierpnia. Od ekstraklasy do klasy okręgowej.

©Andrzej Banas / Polska Press

Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Wisła Płock (pt. 20.30)

I liga:
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań (s. 19)
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice (s. 19.10)

III liga:
Hutnik Kraków - Spartakus Daleszyce (s. 17)

IV liga, grupa zachodnia:
KS Olkusz - LKS Jawiszowice (s. 11)
Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów (s. 17)
Słomniczanka Słomniki - Beskid Andrychów (s. 17)
Kaszowianka Kaszów - Clepardia Kraków (n. 14)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Jutrzenka Giebułtów (n. 17)
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka (n. 17)
Orzeł Piaski Wielkie - MKS Trzebinia (n. 17)
Unia Oświęcim - Wiślanka Grabie (n. 17.30)

IV liga, grupa wschodnia:
Barciczanka Barcice - BKS Bochnia (pt. 18)
Poprad Muszyna - Unia Tarnów (s. 11)
Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice (s. 17)
Tarnovia - Can-Pack Okocimski Brzesko (s. 17)
Dunajec Zakliczyn - GKS Drwinia (s. 17)
Orkan Szczyrzyc - Sandecja II Nowy Sącz (s. 17)
LKS Szaflary - Limanovia (s. 17)
Lubań Maniowy - Olimpia Pisarzowa (n. 16)

Pierwszy mecz KS Kabel po 17 latach przerwy [ZDJĘCIA]

Klasa okręgowa Tarnów, grupa I:
Olimpia Kąty - GOSiR-Novi Rzezawianka (s. 15)
Rylovia Rylowa - Naprzód Sobolów (s. 17.30)
Pagen Gnojnik - Orzeł Dębno (s. 17.30)
Strażak Mokrzyska - Jadowniczanka Jadowniki (s. 18)
Raba Książnice - Radłovia Radłów (n. 12)
Arkadia Olszyny - Tarnavia (n. 17)
Sokół Maszkienice - Olimpia Bucze (s. 18)

Klasa okręgowa Tarnów, grupa II:
Pogórze Pleśna - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (s. 14.30)
LKS Ładna - Ciężkowianka (s. 18)
Wola Radłowska - Dunajec Zbylitowska Góra (s. 18)
Śmigno - LUKS Skrzyszów (n. 11.30)
Tuchovia Tuchów - Zorza Zaczarnie (n. 12)
Wolania Wola Rzędzińska - Olimpia Wojnicz (n. 17)
Polan Żabno - Metal Gawro Tarnów (n. 17.30)

Klasa okręgowa Wadowice:
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Brzezina Osiek (s. 11)
Halniak Maków Podhalański - Nadwiślanin Gromiec (s. 17)
Arka Babice - Niwa Nowa Wieś (s. 17)
LKS Żarki - Victoria 1918 Jaworzno (s. 17)
Iskra Klecza - Tempo Białka (s. 17)
Relaks Wysoka - Sosnowianka Stanisław Dolny (s. 18)
Zatorzanka Zator - Garbarz Zembrzyce (n. 11)
LKS Rajsko - KS Chełmek (n. 17)

Klasa okręgowa Nowy Sącz:
ŁKS Łużna - Gród Podegrodzie (pt. 18)
Zalesianka Zalesie - Rupniów (s. 17)
Jarmuta Szczawnica - Kolejarz Stróże (s. 18)
Sokół Stary Sącz - KS Tymbark (n. 11)
Laskovia Laskowa - Ogniwo Piwniczna-Zdrój (n. 11)
Poprad Rytro - Sokół Słopnice (n. 16)
Huragan Waksmund - Skalnik Kamionka Wielka (n. 17.30)
Wierchy Rabka - Orzeł Wojnarowa (n. 18)

Centralna Liga Juniorów:
Cracovia - Escola Varsovia (s. 15, boisko przy ul. Wielickiej).

POLECAMY: PIŁKARSKIE ARCHIWUM
KO KRAKÓW 2008: BŁĘKITNI MODLNICA - JORDAN SUM ZAKLICZYN
IV LIGA 2005: CLEPARDIA KRAKÓW - ALWERNIA
III LIGA 2011: PRZEBÓJ WOLBROM - POPRAD MUSZYNA
IV LIGA 2012: GRYBOVIA - RYLOVIA
II LIGA 2010: PRZEBÓJ WOLBROM - OKOCIMSKI BRZESKO
IV LIGA 2005: CLEPARDIA KRAKÓW - ALWERNIA
IV LIGA 2005: GARBARNIA KRAKÓW - PUSZCZA NIEPOŁOMICE
IV LIGA 2006: GLINIK KARPATIA GORLICE - MKS TRZEBINIA
IV LIGA 2006: PŁOMIEŃ JERZMANOWICE - POLAN ŻABNO
V LIGA 2006: CRACOVIA II - DALIN MYŚLENICE
V LIGA 2010: ŚWIT KRZESZOWICE - ORZEŁ PIASKI WIELKIE
VI LIGA 2008: ZIELEŃCZANKA - ŚLEDZIEJOWICE
VI LIGA 2009: PŁASZOWIANKA KRAKÓW - POGOŃ SKOTNIKI
VI LIGA 2009: WAWEL KRAKÓW - RABA DOBCZYCE
VI LIGA 2009: KRAKUS SWOSZOWICE - PCIMIANKA
VI LIGA 2010: WIECZYSTA KRAKÓW - PROSZOWIANKA
KLASA A KRAKÓW 2006: WANDA KRAKÓW - NADWIŚLAN KRAKÓW






Adam Nawałka: Kadra szersza niż podczas Euro, ale podstawowi zawodnicy w słabszej formie

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo