Małopolski kalendarzyk piłkarski - 29-31 maja. Od III ligi do klasy A

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Artur Bogacki
W środku tygodnia w naszym regionie odbędzie dużo spotkań w kilkunastu ligach - III, obu IV, klasach okręgowych i klasach A, a także w Pucharze Polski.

III, IV LIGA, PUCHAR POLSKI

III liga
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz (śr. 16)
MKS Trzebinia - Stal Rzeszów (śr. 17)
Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Św. (śr. 17)

Puchar Polski, finał okręgu Kraków:
Mogilany - Hutnik (wt. 18)

IV liga, grupa zachodnia:
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (czw. 11)
Unia Oświęcim - Jutrzenka Giebułtów (czw. 11.30)
Węgrzce - Górnik Wieliczka (czw. 13)
Orzeł Ryczów - Iskra Klecza (czw. 17)
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice (czw. 17)
Pcimianka Pcim - Olkusz (czw. 17)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Hutnik Kraków (czw. 18)

IV liga, grupa wschodnia:
Poprad Rytro - Sandecja II (śr. 17)
Polan Żabno - Olimpia Pisarzowa (śr. 18)
Tuchovia - Glinik Gorlice (śr. 18)
Tarnovia - GKS Drwinia (śr. 18)
Limanovia - Tymbark (czw. 15)
Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka (czw. 15)
Lubań Maniowy - Poprad Muszyna (czw. 17)
Wolania Wola Rzędzińska - BKS Bochnia (czw. 18)

KLASA OKRĘGOWA

Klasa okręgowa Nowy Sącz:
Szaflary - Zalesianka (śr. 17)
Gród Podegrodzie - Orkan Szczyrzyc (śr. 18)
Skalnik Kamionka Wielka - Bobowa (śr. 18)
Kolejarz Stróżce - Huragan Waksmund (śr. 18)
Jarmuta Szczawnica - Ogniwo Piwniczna-Zdrój (śr. 18)
Orzeł Wojnarowa - Orkan Raba Wyżna (czw. 17)
Ujanowice - Sokół Słopnice (czw. 17)
Płomień Limanowa - Rupniów (czw. 18)

Klasa okręgowa Kraków, grupa I:
Nowa Proszowianka - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (czw. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa II:
Błękitni Modlnica - Wieczysta Kraków (śr. 17)
AP Kmita Zabierzów - Garbarnia II Kraków (śr. 18)

Klasa okręgowa Chrzanów:
Niwa Nowa Wieś - Jawiszowice (czw. 17).

Klasa okręgowa Tarnów, grupa I
Okocimski Brzesko - Rylovia (śr. 17.30)
Strażak Mokrzyska - Jadowniczanka (śr. 18)
Olimpia Bucze - Gnojnik (czw. 14)
Novi Rzezawianka - Tarnavia (czw. 17)
Radłovia - Sokół Maszkienice (czw. 17)
Orzeł Dębno - Olimpia Kąty (czw. 18).

Klasa okręgowa Tarnów, grupa II:
Polan II Żabno - Metal Tarnów (wt. 18)
Wietrzychowice - Śmigno (śr. 17)
Ciężkowianka - Olimpia Wojnicz (śr. 18)
Victoria Koszyce Małe - Łukovia (śr. 18)
Zorza Zaczarnie - Dunajec Zbylitowska Góra (śr. 18)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zakliczyn (śr. 18)
Skrzyszów - Nowa Jastrząbka (śr. 18)
Wisła Szczucin - Gromnik (śr. 18)

KLASA A

Klasa A Kraków, grupa I:
Hutnik II Kraków - Szreniawa Koszyce (śr. 17)
Partyzant Dojazdów - Strażak Goszcza (śr. 17)
Maszycanka - Pogoń Wronin (śr. 17.30)
Ekler Baranówka - Czarni 03 Grzegorzowice (śr. 18)
Wierzbowianka - Niedźwiedź (śr. 18)
Jastrzębiec Książ Wielki - Skała 2004 (czw. 17)
Juvenia Prandocin - Galicja Raciborowice (czw. 17)

Klasa A Kraków, grupa II:
Dragon Szczyglice - Górzanka Nawjowa Góra (śr. 18)
Zelków - Krakus Swoszowice (śr. 18)
Prądniczanka II Kraków - Dąbski Kraków (śr. 18)
Zwierzyniecki Kraków - Wawel Kraków (śr. 18)

Klasa A Kraków, grupa III:
Strażak Rączna - Armatura (śr. 18)
Lotnik Kryspinów - Libertów (śr. 18)
Iskra Krzęcin - Wiślanie II Jaśkowice (śr. 18.30)

Klasa A Myślenice:
Górniki Myślenice - Wrzosy Osieczany (śr. 18)
Gocibia II Sułkowice - Joradn Sum Zakliczyn (śr. 18)

Klasa A Wieliczka:
Wiarusy Igołomia - Zjednoczeni-Złomex Branice (śr. 18)

Klasa A Limanowa:
Orkan Niedźwiedź - Zenit Kasinka Mała (czw. 15.30)

Klasa A Nowy Sącz:
Dunajec Nowy Sącz - Amator Paszyn (śr. 17)
Łosoś Łososina Dolna - Świniarsko (śr. 18)
Budowlani Jazowsko - Przydonica (śr. 18)
Korzenna - Ubiad (śr. 18)
Grybovia - Victoria Witowice Dolne (czw. 16)
Sokół Stary Sącz - Helena Nowy Sącz (czw. 16)
Zawisza Rożnów Górka Szczereż (czw. 17)
Hart Tęgoborze - Zyndram Łącko (czw. 18)

Klasa A Nowy Sącz - Gorlice:
Sokół Staszkówka - Ropa (czw. 13)
Biała Brunary - Wójtowa (czw. 13)
Nafta Kryg - Łużna (czw. 13.30)
Moszczanka Moszczenica - Królovia Królowa Górna (czw. 13.30)
Ogień Sękowa - Kobylanka (czw. 14)
Zagórzany - Uście Gorlickie (czw. 17)
Wicher Mogilno - Biecz (czw. 17)

Klasa A Podhale:
Lubań Tylmanowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska (śr. 18)
Pogórki Krauszów - Szarotka Rokiciny Podhalańskie (czw. 14)
Przełęcz Łopuszna - Czarni Czarny Dunajec (czw. 17)
KS Zakopane - Wierchy Rabka (czw. 17)
Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka (czw. 17)
Orawa Jabłonka - Skalni Zaskale (czw. 17)
Podhale II Nowy Targ - Zapora Kluszkowce (czw. 18)

Klasa A Tarnów, grupa I (Bochnia):
Czarni Kobyle - GKS II Drwinia (czw. 17)
Błękitni Krzeczów - Borek (czw. 17)
Beskid Żegocina - Raba Książnice (czw. 17)
Victoria Słomka Gawłówek - Górnik Siedlec (czw. 17)
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Trzciana 2000 (czw. 17)

Klasa A, grupa II (Brzesko):
Jedność Paleśnica - Start 77 Biadoliny Szlacheckie (czw. 14)
Kłos Łysa Góra - Poręba Spytkowska (czw. 16)
Iva Iwkowa - Strażak II Mokrzyska (czw. 17)
Arkadia Olszyny - Tymon Tymowa (czw. 17)
Temida Złota - Iskra Łęki (czw. 17)
Korona Niedzieliska - Pogórze Gwoździec (czw. 17)
Uszew - Victoria Porąbka Uszewska (czw. 17)

Klasa A, grupa III (Żabno):
Strażak Krasy - Iskra Dąbrówki Breńskie (śr. 18)
Olmpia Biskupice - Zalipie (śr. 18)
Mędrzechów - Luszowice (śr. 18)
Ava Grądy - Olesno (śr. 18)
Brzóza Brzezówka - Unia Niedomice (śr. 18)
Powiśle Bolesław - Kłos Słupiec (śr. 18)
Wola Radłowska - Dunajec Konary (śr. 18)

Klasa A Tarnów, grupa IV:
Biała Lubaszowa - Koszyce Wielkie (śr. 17)
Łękawice - Ryglice (śr. 17)
Pogoria Pogórska Wola - Olszynka Ołpiny (śr. 17)
Pogórze Pleśna - Ładna (śr. 17.30)
Bobrovia Bobrowniki Małe - Niwka (śr. 17.30)
Gosłavia Gosławice - Zgłobice (śr. 18)

Klasa A Olkusz:
Spartak Charsznica - Piliczanka II (czw. 10.30)
Leśnik Gorenice - Northstar Miechów (czw. 16)
Prądnika Sułoszowa - Pogoń Miechów (czw. 16)
Olimpia Łobzów - Trzy Korony Żarnowiec (czw. 16)
Hetman Dłużec - Unia Jaroszowiec (czw. 16)
Legion Bydlin - Promień Przeginia (czw. 17)
Ospel Wierbka - Centuria Chechło (czw. 17)

Klasa A Oświęcim
Piotrowice - Solavia Grojec (czw. 16)

Klasa A Wadowice
Orzeł Wieprz - Sokół Przytkowice (śr. 18)
Skawa Wadowice - Olimpia Chocznia (śr. 18)
Żarek Barwałd Górny - BCS Zawoja (śr. 18)
Astra Sytkowice - Dąb Tomice (śr. 18)
Jałowiec Stryszawa - Relaks Wysoka (śr. 18)
Huragan Inwałd - Burza Roczyny (czw. 14)
Strzelec Budzów - Leskowiec Rzyki (czw. 18)

Sportowy24.pl w Małopolsce

Wideo

Materiał oryginalny: Małopolski kalendarzyk piłkarski - 29-31 maja. Od III ligi do klasy A - Gazeta Krakowska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie