Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE przeprowadzane przez nasz portal.

• Koniec meczu! Arsenal wygrał na własnym obiekcie z Hull City 2:0. Obie bramki dla "Kanonierów" zdobył Alexis Sanchez, który jest liderem klasyfikacji strzelców Premier League z 17 bramkami na koncie.

• GOOOOOL! 2:0 dla "Kanonierów"! Bramkę z rzutu karnego zdobył Alexis Sanchez. To siedemnasty gol Chilijczyka w obecnym sezonie.

• Kontra gospodarzy, Perez oddaje strzał, a Sam Clucas zagrywa piłkę ręką.

• Rzut karny dla Arsenalu!

• Kolejny rzut rożny dla Arsenalu, jednak dobrą interwencję we własnym polu karnym zanotował Laurent Koscielny.

• Dośrodkowanie Pereza w pole karne gości, skutecznym piąstkowaniem popisał się Eldin Jakupović.

• Dośrodkowanie piłki na piąty metr, tam znalazł się Adama Diomande, jednak zawodnik Hull oddał niecelne uderzenie. Wykopem od bramki rozpocznie Petr Cech.

• Przytomne zachowanie Lazara Markovicia. Serb wywalczył kolejny rzut rożny dla "Tygrysów".

• Mesut Oezil zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ta opuściła plac gry. Piłka dla Hull City.

• Z boiska zszedł również Alex Oxlade-Chamberlain, a na murawie pojawił się Lucas Perez. To ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu.

• Druga zmiana w zespole "Kanonierów". Z boiska zszedł Alex Iwobi, a w jego miejsce wchodzi Danny Welbeck.

• Boczna siatka! Omar Niasse oddał strzał głową z kilku metrów, jednak piłka trafiła jedynie w boczną siatkę.

• Ahmed El-Mohamadi wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Czy Hull doprowadzi do wyrównania?

• Ostatnia zmiana w ekipie "Tygrysów". Z placu gry zszedł Tom Huddlestone, a na murawie zameldował się już Adama Diomande.

• Główka Lazara Markovicia, piłkę pewnie złapał bramkarz Arsenalu.

• Alexis Sanchez próbował wymusić faul. Mark Clattenburg nie dał się nabrać i ukarał żółtą kartką strzelca jedynej bramki w tym spotkaniu.

• Rzut rożny dla Arsenalu. Dośrodkowanie piłki w pole karne Hull i niecelny strzał Shkodrana Mustafiego.

• Kolejny faul na Alexisie Sanchezie. Tym razem przewinił Ahmed El-Mohamadi.

• Andrea Ranocchia sfaulował Alexisa Sancheza. Żółta kartka dla reprezentanta Włoch.

• Arsene Wenger zdecydował się na pierwszą roszadę w swojej drużynie. Theo Walcotta zmienia na boisku Mohamed Elneny.

• Druga roszada w ekipie gości. Z boiska zszedł Omar Elabdellaoui, a na placu gry zameldował się Ahmed El-Mohamadi.

• Alfred N'Diaye troszeczkę przesadził! 26-letni Senegalczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka poleciała daleko... w trybuny.

• Szybka odpowiedź "Tygrysów". Goście wywalczyli rzut rożny.

• Theo Walcott wbiegł z piłką w pole karne Hull, jednak strzał 27-latka był zbyt lekki i piłkę pewnie złapał Eldin Jakupović.

• To nie był wybitny mecz w wykonaniu "Grosika". Reprezentant Polski w pierwszej części popisał się bardzo dobrym dośrodkowaniem. Przez większość spotkania Polak był jednak niewidoczny.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Kamila Grosickiego zastępuje na placu gry Evandro.

• Alex Iwobi zdecydował się na mocne uderzenie z dystansu, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką "Tygrysów".

• Kieran Gibbs sfaulował wychodzącego na czystą pozycję przeciwnika. Tylko żółta kartka dla Anglika.

• Za niesportowe zachowanie żółtą kartką ukarany został Theo Walcott.

• Świetna akcja Markovicia na prawym skrzydle, 22-letni Serb dograł piłkę w pole karne, Omar Niasse oddał celny strzał i Petr Cech wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Omar Niasse dośrodkował futbolówkę w pole karne Arsenalu, jednak pewną interwencją popisał się Petr Cech.

• Alex Oxlade-Chamberlain zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka przeleciała obok bramki Hull.

• Gwizdek Marka Clattenburga, a więc wracamy do gry!

• Gol reprezentanta Chile wywołał sporą dyskusję m.in. na Twitterze.

• Arsenal prowadzi do przerwy z Hull City 1:0. Bramkę dla "Kanonierów" w 34. minucie zdobył Alexis Sanchez. Gospodarze prowadzą zasłużenie, jednak podopieczni Marco Silvy również mieli swoje sytuacje bramkowe. Druga część spotkania zapowiada się naprawdę bardzo interesująco!

• Koniec pierwszej części spotkania!

• Omar Niasse, do spółki z Kamilem Grosickim, wywalczył rzut rożny dla Hull.

• Rzut wolny dla Hull City, jednak nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Przy piłce "Kanonierzy".

• Zamieszanie w polu karnym "Tygrysów". Robertson wybił piłkę z linii bramkowej, do futbolówki dopadł Alexis Sanchez i wpakował ją do bramki gości! Chilijczyk przy okazji pomógł sobie ręką, jednak bramka została uznana.

• GOOOOOL! 1:0 dla Arsenalu! Na listę strzelców wpisał się Alexis Sanchez.

• Zamieszanie w polu karnym Hull, zablokowany strzał Theo Walcotta. Po chwili dośrodkowanie na piąty metr i Harry Maguire głową zgrał piłkę do bramkarza. Ryzykowne, ale skuteczne zagranie 23-letniego defensora.

• Rzut rożny dla Arsenalu. Po chwili na spalonym złapany został Alexis Sanchez.

• Odpowiedź przyjezdnych. Mocne dośrodkowanie Andrewa Robertsona w pole karne Arsenalu, jednak dobrze ustawiony był Laurent Koscielny, który daleko wybił futbolówkę.

• Dośrodkowanie Sancheza w pole karne gości, Mesut Oezil oddał efektowne uderzenie, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką Hull.

• Alexis Sanchez zdecydował się na strzał, jednak Andrea Ranocchia zablokował uderzenie Chilijczyka.

• Kieran Gibbs zdecydował się na indywidualną akcję, jednak defensywa Hull poradziła sobie z tym zagrożeniem.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Trzeba jednak przyznać, że pierwszy kwadrans meczu stał naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

• Powinno być 1:0 dla Arsenalu! Alexis Sanchez oddaje strzał z jedenastu metrów, jednak piłka minimalnie mija słupek bramki Hull!

• Co za mecz! Teraz bardzo dobra akcja Arsenalu, Alex Oxlade-Chamberlain podaje do Hectora Bellerina, jednak 21-latek niecelnie uderza!

• Świetne dośrodkowanie Kamila Grosickiego z lewego skrzydła w pole karne "Kanonierów", Omar Niasse główkuje i Petr Cech wybija piłkę na rzut rożny!

• I znów w natarciu goście, jednak ostatecznie piłkę pewnie łapie Petr Cech.

• Szybka odpowiedź "Tygrysów", jednak nikt nie przeciął podania Lazara Markovicia.

• Alexis Sanchez otrzymał świetne podanie na wolne pole, znalazł się już w polu karnym gości, jednak 28-latek oddał zbyt lekki strzał i piłkę złapał golkiper Hull.

• Alfred N'Diaye wywalczył rzut rożny dla "Tygrysów".

• Rzut rożny dla Arsenalu. Akcja zakończona niecelnym strzałem z dystansu Francisa Coquelina.

• Indywidualna akcja Theo Walcotta, jednak z interwencją zdążył Andrea Ranocchia.

• Początek meczu! W posiadaniu futbolówki gospodarze.

• Piłkarze obu ekip są już na placu gry. Pierwszy gwizdek arbitra już za kilka chwil!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 41-letni Mark Clattenburg.

• Jaki wynik typują nasi czytelnicy? Zapraszamy do komentowania!

• Ławka Arsenalu: Ospina, Elneny, Giroud, Monreal, Gabriel, Perez, Welbeck.

Ławka Hull City: Marshall, Diomande, El-Mohamadi, Evandro, Maloney, Meyler, Tymon.

• Po 24 kolejkach Arsenal zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 47 punktów. Natomiast Hull City plasuje się na 18. pozycji z dorobkiem 20 "oczek".

• Znamy wyjściowe składy obu zespołów. Od początku spotkania w barwach Hull zobaczymy Kamila Grosickiego, który do "Tygrysów" trafił ze Stade de Rennais. Dla "Grosika" będzie to drugi mecz w Premier League. Reprezentant Polski zadebiutował w ostatniej kolejce w starciu z Liverpoolem (Hull City wygrało 2:0).

• Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu Arsenal - Hull City! Spotkanie rozpocznie się o 13:30.

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Arsenal - Hull LIVE! Grosicki kontra "Kanonierzy"

Arsenal - Hull LIVE! Grosicki kontra "Kanonierzy" ©East News

Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE. Pierwszy wyjazd w Premier League przed Kamilem Grosickim. Wraz z "Tygrysami", po udanym debiucie przeciwko Liverpoolowi (2:0), zagra na Emirates Stadium przeciwko "Kanonierom". Czy pokaże się z dobrej strony? Śledź relację LIVE w GOL24 od 13:30.

Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE

Grosicki zrobił dobre pierwsze wrażenie. Przeciwko Liverpoolowi rozegrał 80 minut. Brał udział w akcji, po której padł gol. Jego Hull dzięki wygranej i dzięki remisowi z Manchesterem United przesunęło się w tabeli na osiemnaste miejsce. Ma tylko punkt straty do bezpiecznego miejsca.

Hull najwyraźniej nauczyło się grać z drużynami z czołówki, wobec czego w spotkaniu z Arsenalem nie jest bez szans. Tym bardziej że piłkarze Arsene Wengera ostatnio zawodzą. Przegrali z Chelsea Londyn i Watfordem. - Jutro kolejna bitwa - napisał w piątek na Twitterze Grosicki. Jest przewidziany do gry w wyjściowej jedenastce.

Nie zagrają:

Arsenal: Bellerin, Cazorla, Debuchy, Ramsey, Xhaka.
Hull: Dawson, Davies, Hernandez, Henriksen, Mason, Keane.

Przypuszczalne składy:

Arsenal Londyn: Cech - Gabriel, Mustafi, Koscielny, Monreal - Iwobi, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Sanchez - Giroud.

Hull City: Jakupovic - Elabdellaoui, Maguire, Ranocchia, Robertson - Huddlestone, N’Diaye - Clucas, Grosicki, Diomande - Niasse.

Forma w ostatnich meczach:

Arsenal:
Chelsea - Arsenal 3:1 (liga angielska, 04.02.2017)
Arsenal - Watford 1:2 (liga angielska, 31.01.2017)
Southampton - Arsenal 0:5 (Puchar Anglii, 28.01.2017)

Hull:
Hull - Liverpool 2:0 (liga angielska, 04.02.2017)
Manchester United - Hull 0:0 (liga angielska, 01.02.2017)
Fulham - Hull 4:1 (Puchar Anglii, 29.01.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Hull - Arsenal 1:4 (liga angielska, 17.09.2016)
Hull - Arsenal 0:4 (Puchar Anglii, 18.03.2016)
Arsenal - Hull 0:0 (Puchar Anglii, 20.02.2016)

Sonda

Kto wygra mecz Arsenal Londyn - Hull City?

Mecz Arsenal Londyn - Hull City TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. Wprowadzenie od 13:25, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny. Relacja LIVE w GOL24.pl

Źródło: Press Association/x-news