Mecz Juventus - Torino ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Juventus - Torino ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

Torino FC

0

0 1 połowa

• KONIEC! Juventus bez dużego wysiłku ogrywa lokalnego rywala 2:0 po bramkach Costy oraz Mandżukicia, a Szczęsny zachował czyste konto! Stara Dama melduje się w półfinale Pucharu Włoch!

• Fatalne uderzenie Rincona.

• Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Rugani ukarany kartonikiem.

• Miejscowi szanują futbolówkę. Nic już tu się nie zmieni.

• Dobra akcja Byków, ale przed bramką Szczęsnego czarną robotę robi Chiellini i spółka.

• Pierwsza okazja Higuaina. Trafił jednak w środek bramki, gdzie był Milinković-Savić.

• Baselli opuszcza murawę, a na boisku pojawi się Boye.

• Obi melduje się w miejsce Acquaha.

• De Luca zmienia Nianga.

• Miejscowi dalej przeważają na murawie. Gości zdecydowanie podłamała strata drugiej bramki w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach.

• Za Mandżukicia pojawił się Higuain.

• Kolejna sytuacji Dybali, ale Argentyńczyk nie może się wstrzelić.

• Zaogniło się. Kartka dla Burdisso.

• Trudna sytuacja Byków.

• Będzie jeszcze VAR! Ale arbiter nie zmienia decyzji! Jest kontrowersja!

• Piłkarze Torino czekali na gwizdek arbitra po faulu jednego z kolegów, a Juve grało dalej. Chorwat w sytuacji sam na sam trafił do siatki rywali!

• GOOOL!!!! MARIO MANDŻUKIĆ!!!!!

• Rugani po centrze z narożnika boiska trafił prosto w sam środek bramki gdzie był golkiper rywali.

• Khedira zastępuje Marchisio.

• Matuidi z kilku metrów nie trafił do bramki!

• Costa non stop łapany w pułapki ofsajdowe.

• Costa zagrał futbolówkę wzdłuż bramki! Mandżukić nie zdążył zamknąć tej akcji!

• Korner dla Starej Damy, ale kiepsko został rozegrany rzut rożny.

• Opiekun gości nie zdecydował się na roszady w składzie.

• Lichtsteiner zastąpił Sturaro.

• Zaczynamy drugą część zawodów!

• KONIEC! Do przerwy Juve zasłużenie prowadzi z Torino 1:0 po trafieniu Costy!

• Nic nie wskazuje na to, aby wynik miał ulec zmianie przed przerwą.

• Kiepskie rozegranie stałego fragmentu gry przez Starą Damę.

• Gospodarze wywalczyli korner.

• Od kilku minut miejscowi nie sprawdzili dyspozycji Milinkovicia-Savicia.

• Zawodnicy Torino nie mają za bardzo pomysłu na to, jak się przebić pod bramkę Szczęsnego.

• Costa trafia do bramki, ale wcześniej był na pozycji spalonej!

• Costa wyłożył futbolówkę do Dybali, a ten atomowym uderzeniem trafia w bramkarza gości!

• Miejscowi dalej w natarciu. Byki skoncentrowane na defensywie.

• Znakomity rajd Chielliniego, ale Sturaro zepsuł cały wysiłek kolegi.

• Słupek ratuje gospodarzy po uderzeniu Nianga! Co za mecz!

• Dybala w doskonałej sytuacji przestrzelił!

• Sytuacyjne uderzenie Costy i futbolówka ląduje w siatce!

• GOOOL!!!! DOUGLAS COSTA!!!!

• Dybala zagrał prostopadle do Mandżukicia, ale szybszy był Milinković-Savić!

• Spory błąd Sturaro, który minął się z futbolówką.

• Berenguer w doskonałej sytuacji nie trafił nawet w światło bramki!

• Cały zespół gości na własnej części boiska.

• Celny strzał Pjanicia.

• Byki mają problem ze sforsowaniem linii środkowej boiska.

• Mandżukić zacentrował w pole karne, ale golkiper rywali pewnie złapał futbolówkę.

• Sporo walki od pierwszego gwizdka arbitra. Taki będzie cały mecz.

• Sturaro ucierpiał po wybiciu piłki przez Burdisso.

• Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki!

• W bramce gości były zawodnik Lechii Gdańsk.

• Na stadionie Starej Damy rozbrzmiewa hymn gospodarzy.

• Wczoraj Napoli przegrało po ciekawym meczu z Atalantą (1:2). Czy dziś dojdzie również do niespodzianki?

• Witamy serdecznie! Za kwadrans początek derbów Turynu w Pucharze Italii!

JCZ

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Juventus – Torino LIVE! Derby o półfinał Pucharu Włoch

Juventus – Torino LIVE! Derby o półfinał Pucharu Włoch ©Karolina Misztal

Mecz Juventus – Torino ONLINE. W ostatnim meczu ćwierćfinałowym Pucharu Włoch zagrają drużyny z Turynu. Czy doczekamy się niespodzianki na miarę wtorkowej z Napoli? Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Juventus – Torino ONLINE

W bramce "Starej Damy" możemy spodziewać się Wojciecha Szczęsnego. Polak zbiera bardzo pochlebne noty za grudzień. Zagrał w sześciu meczach i tylko raz pozwolił się pokonać. Było tak podczas ostatniej ligowej kolejki, gdy z dystansu huknął Martin Caceres z Hellas Werona.

Szczęsny, chociaż niektórzy myśleli, że będzie tylko siedział na ławce, to w debiutanckim sezonie wystąpił jedenaście razy. Siedmiokrotnie zachował czyste konto. - Klub zrobił świetny biznes na jego transferze – uważa trener Massimiliano Allegri, którego na przedmeczowej konferencji pytano też o relacje między Polakiem a legendarnym Gianluigim Buffonem. - Szanują siebie jako piłkarzy i jako ludzi. To niezwykle ważne – zaznaczył Allegri.

Juventus ma otwartą drogę do kolejnego finału Pucharu Włoch. Z Torino nie przegrał żadnego z ostatnich sześciu bezpośrednich spotkań. W półfinale czeka już Atalanta, która wczoraj dość niespodziewanie wyeliminowała Napoli (1:2). Drugą parę utworzył Milan z Lazio.

Przewidywany skład Juventusu: Szczęsny - Lichsteiner, Benatia, Rugani, Asamoah - Marchisio, Pjanić, Matuidi - D. Costa, Dybala, Higuain.

Nie zagrają:

Juventus: Buffon, Cuadrado, De Sciglio
Torino: Migliore

Forma w ostatnich meczach:

Juventus:
Hellas – Juventus 1:3 (liga włoska, 30.12.2017)
Juventus – AS Roma 1:0 (liga włoska, 23.12.2017)
Juventus – Genoa 2:0 (Puchar Włoch, 20.12.2017)

Torino:
Torino – Genoa 0:0 (liga włoska, 30.12.2017)
SPAL Torino 2:2 (liga włoska, 23.12.2017)
AS Roma – Torino 1:2 (Puchar Włoch, 20.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Juventus – Torino 4:0 (liga włoska, 23.09.2017)
Juventus – Torino 1:1 (liga włoska, 06.05.2017)
Torino – Juventus 1:3 (liga włoska, 11.12.2016)

Mecz Juventus – Torino TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny na platformie IPLA TV. Komentują Marcin Feddek i Roman Kołtoń. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:45.