Mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Derby na zamknięcie roku. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Wisła Kraków przeskakuje Zagłębie Lubin w ligowej tabeli, natomiast Bruk-Bet Termalica zostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

• Koniec meczu w Krakowie. Na zakończenie roku Wisła pewnie wygrywa z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 3:0!

• Serafin Szota został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Ernest Terpiłowski pojawił się w miejsce Murisa Mesanovića.

• Natomiast w zespole Bruk-Betu Marcin Grabowski pojawił się w miejsce Marcina Wasielewskiego.

• Ostatnia zmiana w zespole Wisły Kraków. Nikola Kuvelijić zmienił Michala Skvarkę.

• Dor Hugi pokusił się o strzał z dystansu, ale skutecznie interweniował także Tomasz Loska.

• Marcin Wasielewski oddał strzał z dystansu, ale udanie interweniował Mikołaj Biegański!

• Piotr Starzyński popędził prawą stroną boiska, dograł do Michala Skvarki, a ten mocnym strzałem trafił w Felicio Brown Forbesa.

• Natomiast Dor Hugi pojawił się w miejsce Stefana Savića.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Piotr Starzyński zastąpił Yawa Yeboaha

• W zespole Bruk-Betu Filip Modelski zmienia Artema Putiwcewa.

• Yaw Yeboah przyjął piłkę przed polem karnym rywali, oddał strzał, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Michal Hubinek oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Mikołaj Biegański.

• Pierwsza zmiana w zespole Wisły Kraków. Felicio Brown Forbes zastępuje Jana Klimenta.

• Piotr Wlazło oddał sytuacyjny strzał z dystansu, ale Mikołaj Biegański spokojnie wyłapał piłkę.

• Ostatnie minuty nieco mniej interesujące. Bruk-Bet częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• W odpowiedzi Kacper Śpiewak popędził z piłką na bramkę Wisły, ale w decydującym momencie uderzył bardzo niecelnie.

• Yaw Yeboah oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Tomasz Loska.

• Jan Kliment został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Gruszkowski oddał strzał z dystansu, ale świetnie interweniował Tomasz Loska!

• Artem Putiwcew został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Stefan Savić popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne do Michala Skvarki, a ten mocnym strzałem pokonał Tomasza Loskę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Trzecia bramka dla Wisły Kraków, a jej autorem Michal Skvarka!

• To powinna być trzecia bramka dla Wisły Kraków! Yaw Yeboah dostał znakomite prostopadłe podanie, ale trafił wprost w Tomasza Loskę!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Natomiast Martin Zeman zmienił Vlastimira Jovanovića.

• Dwie zmian w przerwie w zespole Bruk-Betu. Kacper Śpiewak pojawił się w miejsce Bartłomieja Kukułowicza

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Krakowie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Krakowie. Do przerwy Wisła prowadzi z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 2:0.

• Vlastimir Jovanović został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Yaw Yeboah wpadł z piłką w pole karne Bruk-Betu i płaskim strzałem podwyższył na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Yaw Yeboah podwyższa na 2:0!

• Muris Mesanović dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale uderzył obok słupka bramki rywali.

• Stefan Savić teraz próbował swoich sił strzałem z dystansu, ale również uderzył bardzo niecelnie.

• Aschraf El Mahdioui ponownie pokusił się o strzał z dystansu, ale tym razem bardzo niecelne.

• Stefan Savić dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył wprost w nogę obrońcy.

• Jan Kliment stanął oko w oko z Tomaszem Loską, ale snajper Wisły przegrał pojedynek z rywalem!

• Konrad Gruszkowski dośrodkował na głowę Jana Klimenta, ale ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Aschraf El Mahdioui zdecydował się strzał z dystansu i piłka powędrowała w samo okienko bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Ależ przepiękną bramkę zdobywa Aschraf El Mahdioui!!!

• Muris Mesanović ucierpiał po starciu z Mikołajem Biegańskim, ale raczej bramkarz Wisły interweniował przepisowo.

• Pierwsza szansa dla gości, ale Muris Mesanović uderzył wprost w Mikołaja Biegańskiego!

• Konrad Gruszkowski dośrodkował z prawej strony w pole karne gości, ale bez żadnego zagrożenia.

• Matej Hanousek próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Michal Skvarka popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gości, ale piłka ostatecznie wylądowała na rzucie rożnym.

• Yaw Yeboah próbował oddać strzał z dystansu, ale piłka po jego strzale powędrowała niemal w aut.

• Bruk-Bet Termalica próbowała zagrozić bramce rywali, ale nie udało się przetransportować piłki w pole karne "Białej Gwiazdy".

• Michal Skvarka dośrodkował w pole karne gości, ale bardzo niedokładnie.

• Bardzo chaotyczny początek meczów. Żaden z zespołów nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

• Rozpoczynamy ostatnią tegoroczną kolejkę PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Krakowie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Bruk-Bet Termalici Nieciecza:

• Oto ustawienie Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

• W jesiennym meczu obu drużyn padł remis 2:2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza w pierwszej połowie objęła prowadzenie po bramce Adama Radwańskiego. Jednak na początku drugiej połowy Giorgij Żukow doprowadził do wyrównania. Chwilę później "Słoniki" zdobyły drugą bramkę za sprawą Piotra Wlazł. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy, w ostatniej minucie podstawowego czasu gry do siatki Tomasza Loski trafił Michał Sadlok i zapewnił jeden punkt "Białej Gwieździe".

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza od niesamowitego meczu ze Śląskiem Wrocław pod koniec października nie wygrała żadnego meczu. Dwa remisy i trzy porażki spowodowały, że "Słoniki" samotnie okupują ostatnie miejsce w tabeli. Bruk-Bet nawet przy zwycięstwie raczej nie wydostanie się ze strefy spadkowej.

• Wisła Kraków ostatni raz w rozgrywkach PKO Ekstraklasy wygrała ponad miesiąc temu w derbach Krakowa. Od tego czasu "Biała Gwiazda" trzy razy przegrała i raz zremisowała. Wisła jednak awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski ogrywając Widzew Łódź 3:1. Przed tygodniem Wisła przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:2.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza zajmuje ostatnie miejsce w lidze i ma trzy punkty straty do pierwszego z zespołów znajdujących się ponad "kreską". Zwycięstwo na koniec roku na pewno podbudowałoby niezbyt wysokie morale zespołu z Niecieczy.

• Dzisiejszy mecz będzie starciem zespołów na dole tabeli. Wisła Kraków zajmuje dopiero czternaste miejsce w lidze i ma zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. "Biała Gwiazda" na pewno ma wyższe ambicje i chce zwycięstwem zakończyć ten średni dla niej rok.

• Witamy serdecznie! Na rozpoczęcie ostatniej tegorocznej kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków na własnym stadionie zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

©Adam Jastrzębowski, Ignac Głowacki

Mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. To pierwsze spotkanie kolejki wieńczącej jesień i cały rok w PKO Ekstraklasie. Zagrają drużyny bez formy. Beniaminka awaryjnie poprowadzi trener bramkarzy. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Nie tak to miało wyglądać. Wisła zajmuje dopiero czternaste miejsce, a ewentualne zwycięstwo nie zagwarantuje jej nawet awansu o jedną pozycję. Termalica z ledwie dwoma wygranymi na koncie zamyka tabelę.
Brak wyników posadą przypłacił właśnie Mariusz Lewandowski. Dziś przy linii zastąpi go trener bramkarzy Waldemar Piątek. To rozwiązanie tymczasowe, bo od stycznia Słoników przejmie docelowy szkoleniowiec.

W ostatnim dniu lipca te drużyny dały niezłe widowisko. W Niecieczy padły cztery bramki - po dwie dla obu stron. Ozdobą meczu okazało się trafienie Piotra Wlazły z rzutu wolnego. Bez względu na wynik dzisiejszego meczu Termalica pozostanie w strefie spadkowej.

W zeszłej kolejce Termalica nie wykorzystała dwóch karnych i przegrała ze Stalą Mielec 0:1. Wisła ma za sobą porażkę 1:2 w Lubinie z Zagłębiem.

Adrian Gula, trener Wisły: - Jesteśmy w takiej sytuacji, że liczyć się będzie tylko zwycięstwo. Zawodnicy wiedzą, że trzeba szanować każdego przeciwnika. Termalica potrafi wyprowadzić szybki atak, musimy uważać choćby na Mesanovicia. Wierzę mocno, że zaangażowanie, jakość - to wszystko będzie po naszej stronie i że to przyniesie nam wygraną.

Waldemar Piątek, tymczasowy trener Bruk-Bet Termaliki: - Decyzja została podjęta i nie pozostaje mi nic innego jak poprowadzić zespół w tym jednym meczu, jaki został nam w tym roku. Postaram się zrobić to jak najlepiej. Na pewno będę miło wspominał te dwa lata współpracy z trenerem Lewandowski. To, co będę najbardziej zostanie w pamięci, to awans do ekstraklasy. Nauczyłem się też od trenera, że nigdy nie można się poddawać.

Przewidywane składy na mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Wisła: Biegański - Gruszkowski, Szota, Sadlok, Hanousek - El Mahdioui, Yeboah, Plewka, Skvarka, Hugi - Kliment
Termalica: Loska - Grzybek, Biedrzycki, Putiwcew, Grabowski - Hubinek, Gergel, Wlazło, Stefanik, Mesanović - Śpiewak

Nie zagrają w meczu Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Wisła: Frydrych, Uryga, Błaszczykowski, Młyński (?), Żukow (?)
Bruk-Bet Termalica: Żyra, Radwański, Bezpalec, Tekijaski

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Bruk-Bet Termalica - Wisła 2:2 (Ekstraklasa, 31.07.2021)

Mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz na stronie i w aplikacji Canal+. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24 - zapraszamy!