Piłka nożna
Juniorzy starsi
Wyniki: Tarnovia - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-2 (Sawczyk 2), BKS Bochnia - Strażak Mokrzyska 2-0 (Wełna, Hanusiak), Dąbrovia - Unia Tarnów 1-2 (Sawczyk - Tarchała 2), Strażak - Okocimski Brzesko 1-2 (Zachara - Zając, Olchawa), Tarnovia - BKS 4-4 (Wolański 2, Kieroński, Drabik - Hanusiak 2, Prytko, Korbut), Dąbrovia - Strażak 4-3 (Ogara 2, Kułaga, Sawczyk - Ostrek, Tadel, Koczwara), Unia - Okocimski 6-1 (Witek 2, Krauze 2, Tarchała, Bogusz - Sobczyk), Strażak - Tarnovia 0-3 (Cierpich 2, Pawłowski), BKS - Unia 2-1 (Prytko, Wełna - Bibro), Tarnovia - Okocimski 4-3 (Wolański 2, Pawłowski, Kieroński - Bodura, Cieśla, Soczyński).
Aktualna tabela:
1. Unia 7 18 40-6
2. BKS 7 17 24-12
3. Tarnovia 8 14 26-16
4. Dąbrovia 7 12 20-13
5. Błękitni 7 11 12-13
6. Iskra 7 11 12-14
7. Strażak 8 10 17-15
8. Okocimski 7 9 13-23
9. Metal 7 5 10-26
10. Polan 4 3 5-6
11. Pogórze 7 2 8-36
12. Zgłobice 4 0 8-15
Juniorzy młodsi
Wyniki: Iskra Tarnów - Unia II Tarnów 1-3 (Derlaga - Bibro 2, Konieczny), Błękitni Tarnów - Tarnovia 0-2 (Kamykowski, Mrozowski), Unia II - Strażak Mokrzyska 4-1 (Bibro 2, Witek, Drozdowicz - Ostrek), Tarnovia - Iskra 3-0 (Mrozowski 2, Kamykowski), Unia II - Błękitni 10-1 (Konieczny 4, Witek 4, Soja, Drozdowicz - Kudrański), Strażak - Tarnovia 1-2 (Biedak - Mrozowski 2), KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz - Iskra 1-1 (Wełna -Różowski), Błękitni - Czarni Kobyle 2-2 (Barszcz, Bień - Widełka 2), Strażak - KRIS-Szreniawa 1-0 (Postawa), Jutrzenka Wierzchosławice - Błękitni 2-2 (Kazmierski, Posłuszny - Pedo, Barszcz), Czarni - Iskra 5-0 (Samek 2, Pałka, Grabiec, Duda), Jutrzenka - Strażak 0-7 (Chmielarz 2, Dziedzic 2, Ostrek 2, Pudło), KRIS-Szreniawa - Błękitni 7-4 (Nizioł 3, Wełna 2, Cieśla 2 - Kowalski, Kudrański, Gala, Barszcz), Iskra - Jutrzenka 4-1 (Derlaga 3, Radoń - Posłuszny), Strażak - Czarni 5-3 (Dziedzic 3, Cierniak, Postawa - Widełka, Klupa, Samek), Unia II - KRIS-Szreniawa 7-1 (Osowski 3, Soja 2, Węgrzyn, Witek - Nizioł), Czarni - Tarnovia 0-7 (Mrozowski 4, Musiał, Kamykowski, Czyż), Jutrzenka - Unia II 0-11 (Witek 4, Bibro 3, Konieczny 3, Osowski), KRIS-Szreniawa - Tarnovia 0-4 (Kamykowski 2, Musiał, Mrozowski), Unia II - Czarni 5-0 (Witek 3, Konieczny 2), Tarnovia - Jutrzenka 2-1 (Musiał, Kamykowski - Kwolek).
Aktualna tabela:
1. Unia II 14 39 74-9
2. Tarnovia 14 34 47-14
3. Strażak 10 24 32-14
4. Unia I 9 21 25-9
5. Tamel 14 20 33-25
6. Rzezawianka 9 13 21-16
7. Szreniawa 9 11 22-24
8. Czarni 9 11 15-22
9. Iskra 10 10 10-25
10. Rybitwa 14 8 15-45
11. Okocimski 4 7 10-7
12. BKS 4 7 7-5
13. Błękitni 10 5 19-40
14. Jutrzenka 9 2 5-38
15. Zgłobice 9 1 3-45
Trampkarze starsi - II liga
Wyniki: Metal-Gawro Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska 0-2 (Kordzikowski 2), Tamel Tarnów - Strażak Mokrzyska 1-0 (Rzońca), Wolania - Błękitni Tarnów 2-1 (Sak, Sołtys - Sarnecki), Metal-Gawro - UKS Łęg Tarnowski 2-0 (Tubek, samobójcza), Tamel - Błękitni 0-2 (Iwaniec 2), Strażak - Wolania 6-0 (Sarlej 2, Skura 2, Kupiec 2), Metal-Gawro -Błękitni 3-2 (Jabłoński, Bem, Tubek - Ostrowski, Fudyma), Tamel - UKS Łęg T. 0-1 (Teper), Strażak - Błękitni 4-3 (Kupiec 2, Sarlej 2 - Iwaniec, Fudyma, Ostrowski), Wolania - UKS Łęg T. 0-0, Tamel - Metal-Gawro 0-4 (Tubek 3, Jasnosz), Strażak - UKS Łęg T. 1-0 (Kozub).
Aktualna tabela:
11. Wolania 8 16 16-10
12. Tamel 8 15 9-9
13. Błękitni 8 10 14-12
14. UKS Łęg T. 8 10 7-7
15. Strażak 4 9 11-4
16. Metal 4 9 9-4
17. Unia IV 4 4 3-4
18. Skrzyszovia 4 3 5-12
19. Iskra 4 0 0-12
Trampkarze młodsi - I liga
Wyniki: Metal-Gawro Tarnów - Unia III Tarnów 0-2 (Tarkowski 2), Błękitni Tarnów - Strażak Mokrzyska 0-1 (Imioło), Unia III - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-3 (Mędala, Nowak, Dynak), Błękitni - Metal-Gawro 0-0, Strażak - MOSiR Bochnia 0-1 (Puka), Dąbrovia - Błękitni 7-0 (Mędala 2, Lubera 2, Wieczorek, Soja, Nowak), Unia III - Strażak 2-0 (Sennik, Tarkowski), Metal-Gawro - MOSiR 0-4 (Czapeczka, Puka, Kubik, Smaga), Błękitni - Unia III 2-0 (Szczerba 2), Dąbrovia - MOSiR 1-1 (Rozkuszka - Puka).
Aktualna tabela:
1. Dąbrovia 3 7 11-1
2. MOSiR 3 7 6-1
3. Unia III 4 6 4-5
4. Błękitni 4 4 2-8
5. Strażak 3 3 1-3
6. Metal 3 1 0-6
. Iskra - - -
. Okocimski - - -
. Tarnovia I - - -
. Tarnovia II - - -
. Unia I - - -
. Unia II - - -
(STM)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?