I liga
Starsi: Clepardia - Pogoń Skotniki 5-2, Grębałowianka - Puszcza Niepołomice 4-0, Mogilany - Wawel 1-0, Cracovia II - Proszowianka 4-1, Wieczysta - Radziszowianka 8-0, Wisła II Kraków - Prokocim 2-3, Karpaty Siepraw - Kmita Zabierzów 3-7, Grajpek Grajów - Orzeł Piaski Wielkie 4-2.
Kmita
9
25
48-10Wieczysta
8
21
43-14Prokocim
9
20
25-15Cracovia II
9
18
21-10Wisła II
8
16
19-8Mogilany
8
15
20-17Proszowianka
9
15
27-25Clepardia
8
13
25-22Wawel
9
12
17-23
Grajpek
9
10
26-31Grębałowianka
9
9
12-29Karpaty
8
8
26-28Radziszowianka
9
7
11-36Pogoń
9
4
13-25Puszcza
9
3
11-37Orzeł
8
1
9-23
Młodsi: Clepardia - Pogoń Skotniki 2-0, Bronowianka - Prokocim 1-4, Mogilany - Wawel 3-6, Grębałowianka - Puszcza Niepołomice 6-2, Grajpek Grajów - Orzeł Piaski Wielkie 3-1, Karpaty Siepraw - Kmita Zabierzów 3-2, Wieczysta - Radziszowianka 7-0, Świt Krzeszowice - Proszowianka 1-0.
Wieczysta
8
24
31-11Prokocim
9
22
29-10Świt
9
22
20-6
Kmita
8
21
37-10Proszowianka
9
18
25-16Wawel
9
15
23-22Clepardia
8
13
21-11Karpaty
8
12
20-18Pogoń
9
10
15-19Grębałowianka
9
9
21-26Grajpek
9
9
17-24Bronowianka
7
8
15-16Mogilany
8
6
17-29Puszcza
9
6
16-31Orzeł
8
2
7-27Radziszowianka
9
0
5-43
(PAN)
Rozgrywki trampkarzy
Starsi: Górnik Wieliczka - Garbarnia 0-0, Hutnik II - Wieczysta 1-1, Wisła II - Skawinka 1-3, Prokocim - Gościbia Sułkowice 3-2.
Skawinka
6
15
24-4Cracovia
5
15
22-2Dalin
5
12
20-6Hutnik
5
10
19-6Górnik
5
10
9-6Prokocim
6
9
12-19Wisła II
5
7
13-10Wieczysta
5
5
9-18Garbarnia
6
3
4-13Proszowianka
4
3
4-19Gościbia
6
1
4-17Pogoń M.
4
0
5-25
Młodsi: Górnik - Garbarnia 0-1, Hutnik II - Wieczysta 1-0, Wisła II - Skawinka 13-1, Prokocim - Gościbia 2-0.
Wisła II
5
15
35-4Hutnik II
5
13
17-4Garbarnia
6
13
13-6Cracovia
5
12
20-2Wieczysta
5
10
7-2Prokocim
6
10
9-10Dalin
6
6
4-11Górnik
5
5
3-9Skawinka
6
4
5-27Gościbia
6
1
3-17Proszowianka
4
0
2-10Pogoń
4
0
2-19
II liga
Starsi: Grzegórzecki - Wawel 0-0, Strzelcy Korona - Karpaty Siepraw 0-6, Płaszowianka - Orzeł Sidzina 0-1, Clepardia - Jadwiga 0-1, Raba Dobczyce - Cracovia II 0-0.
Jadwiga
6
18
26-2Cracovia II
6
13
14-6Płaszowianka
7
12
19-8Karpaty
6
10
13-7Raba
6
9
13-5Clepardia
7
9
13-9Orzeł S.
6
9
10-16Wawel
5
8
3-1Świt
6
7
9-10Olimpic
5
4
5-6Grzegórzecki
6
3
4-13Strzelcy
6
0
2-48
Młodsi: Grzegórzecki - Wawel 1-7, Strzelcy - Karpaty 0-1, Płaszowianka - Orzeł 2-1, Cleardia - Jadwiga 2-0, Raba - Cracovia II 1-3.
Karpaty
6
16
12-3Wawel
5
15
22-3Clepardia
7
15
15-3Jadwiga
6
13
19-7Płaszowianka
7
13
11-8Olimpic
5
9
8-9Cracovia II
6
7
6-7Orzeł
6
6
9-10Świt
6
6
6-13Raba
6
6
8-16Strzelcy
6
0
3-20Grzegórzecki
6
0
4-24
III liga
Starsi: Słomniczanka - Niedźwiedź 2-2, Zwierzyniecki - Bronowianka 6-2, Armatura - Płomień Jerzmanowice 3-0, Błękitni Modlnica - Nadwiślan 4-3, Grębałowianka - Skawinka II 6-0, Wanda Nowa Huta - Trójka Myślenice 3-0.
Armatura
6
18
21-10Niedźwiedź
6
14
18-8Błękitni
7
11
24-20Płomień
6
10
14-14Nadwiślan
5
9
20-10Bronowianka
5
9
12-14Wanda
6
7
12-10Grębałowianka
7
6
14-16Trójka
6
6
11-20Zwierzyniecki
5
4
9-13Słomniczanka
6
4
8-14Skawinka II
5
3
8-22
Młodsi: Słomniczanka - Niedźwiedź 9-0, Zwierzyniecki - Bronowianka 0-3, Armatura - Płomień 2-1, Błękitni - Nadwiślan 0-5, Grębałowianka - Skawinka II 1-5, Wanda - Trójka 0-1.
Nadwiślan
5
15
21-1Słomniczanka
6
13
26-3Armatura
6
13
17-6Bronowianka
5
10
15-10Grębałowianka
7
10
11-14Skawinka
5
9
14-4Płomień
6
9
16-10Trójka
6
9
12-11Niedźwiedź
6
5
8-21Błękitni
7
4
7-26Wanda
6
3
1-17Zwierzyniecki
5
0
2-27
IV liga
Starsi: Borek - Prądniczanka 1-10, Bieżanowianka - Orzeł Piaski Wielkie 9-0, Radziszowianka - Skała 0-2, Rybitwy - Pogoń Skotniki 2-4, Dąbski - Tramwaj 8-12, Kmita Zabierzów - Zieleńczanka 4-1.
Prądniczanka
7
21
54-9Kmita
7
16
17-7Skała
7
15
29-9Bieżanowianka
7
15
26-11Radziszowianka
7
11
21-9Pogoń
7
10
17-15Zieleńczanka
7
10
22-22Tramwaj
6
7
20-20Orzeł
7
7
21-24Rybitwy
7
5
8-20Borek
6
4
8-27Dąbski
7
0
10-68
Młodsi: Borek - Prądniczanka 0-8, Bieżanowianka - Orzeł 3-1, Radziszowianka - Skała 0-4, Rybitwy - Pogoń 2-1, Dąbski - Tramwaj 1-4, Kmita - Zieleńczanka 1-2.
Prądniczanka
7
21
39-0Zieleńczanka
7
18
27-5Kmita
7
15
28-7Bieżanowianka
7
15
16-13Radziszowianka
7
10
9-14Borek
6
9
22-14Skała
7
9
12-17Pogoń
7
9
9-20Orzeł
7
6
8-23Rybitwy
7
6
4-28Tramwaj
6
4
9-16Dąbski
7
0
1-27
V liga
Starsi: Krakus Swoszowice - Sokół Rybna 0-5, Wróblowianka - Podgórze 1-4, Sokół Rybna - Jakub Więcławice 3-0.
Podgórze
5
15
24-6Wróblowianka
4
9
12-9Jadwiga II
3
6
24-4Gwiazda
4
6
17-6Sokół
4
6
12-6Jakub
4
4
5-15Feniks
4
3
11-9Zielona
3
3
3-23Krakus
5
1
5-35
Młodsi: Krakus - Sokół 1-4, Wróblowianka - Podgórze 3-0, Jadwiga II - Lauda 3-0, Zelczynka - Krakus 12-0.
Zelczynka
5
15
31-3Gwiazda
5
10
35-6Wróblowianka
5
10
17-7
Zielona
3
7
11-5Jadwiga II
4
7
12-11Sokół
4
6
7-15Podgórze
5
5
9-10Lauda
5
3
4-17Krakus
5
3
6-26Jakub
5
0
2-34
Grupy wydzielone
Grupa A: Węgrzce - Piast Wołowice 5-1, Mydlniczanka - Orzeł Iwanowice 1-15, Gajowianka - Kalina Słaboszów 1-7, Ekler Baranówka - Spartak Charsznica 1-7, Bibiczanka - Orliki Mników 3-4, Kalina - Ekler 5-2, Piast - Mydlniczanka 4-3, Spartak - Węgrzce 0-1.
Orzeł
4
12
21-3Kalina
4
12
19-5
Orliki
4
9
31-10Węgrzce
5
9
10-8Spartak
5
6
18-8Gajowianka
3
3
19-15Bibiczanka
3
3
8-8Ekler
4
3
8-19Piast
4
3
7-19Mydlniczanka
4
0
7-53
Grupa B: Ludwinów - Spartak Charsznica 3-0, Lotnik Kryspinów - Strażak Rączna 1-2, Jadwiga Prandocin - Juvenia Kraków 0-4, Tyniec - Libertów 1-4.
Ludwinów
4
12
13-1Juvenia
3
6
10-3Libertów
3
4
5-5
Spartak
3
4
5-5
Strażak
3
4
3-8Tyniec
4
3
10-13Jadwiga
3
3
3-9Lotnik
3
1
3-8
Trampkarze najmłodsi
I**liga**: Karpaty Siepraw - Hutnik II 1-6, Jadwiga - Wisła 1-3, Prokocim - Krakus Nowa Huta 2-3, Wisła II - Kmita Zabierzów 8-0, Cracovia - Hutnik 2-1, Clepardia - Garbarnia 0-4.
Wisła
7
19
59-2Cracovia
5
13
15-2Wisła II
6
12
23-12Krakus
6
12
19-13Hutnik
6
12
16-10Prokocim
7
12
24-23
Jadwiga
4
9
15-4Hutnik II
7
6
17-19Karpaty
6
6
10-32Garbarnia
6
3
6-15Clepardia
5
0
2-30Kmita
5
0
1-36
II**liga, grupa I:** Górnik Wieliczka - Cracovia II 5-5, Lauda - Borek 1-1, Prokocim - Skawinka 4-0, Cracovia II - Gościbia Sułkowice 3-3, Skawinka - Płaszowianka 7-7.
Lauda
5
10
19-6Gościbia
4
8
14-7Armatura
3
7
5-0Górnik
3
7
11-9Cracovia
3
5
17-8
Prokocim II
6
5
14-23Płaszowianka
3
4
15-16Borek
3
1
2-5Skawinka
5
1
9-28
II**liga, grupa II:** Wanda - Faustyna 1-6, Wieczysta - Bronowianka 6-0, Prądniczanka - Polonia Kraków 13-0, Jadwiga II - Proszowianka 2-1, Faustyna - Złomex Branice 4-4.
Wieczysta
6
18
27-4Prądniczanka
4
12
30-2Złomex
5
10
19-9Faustyna
4
8
16-8Jadwiga II
5
7
9-15Wanda
5
6
9-13Albertus
5
6
14-27
Proszowianka
3
3
8-4Polonia
5
0
0-24Bronowianka
6
0
3-29
(PAN)
Małopolska liga trampkarzy
Starsi
Okocimski Brzesko - Limanovia 0-3, MOSiR Bochnia - Krakus Nowa Huta 5-1, Sandecja Nowy Sącz - Strzelec Budzów 4-0, Hutnik Kraków - Glinik Karpatia Gorlice 2-0, Unia Oświęcim - Wisła Kraków 0-3, UKS Trzebinia - Unia Tarnów 0-3.
Sandecja
6
15
18-9Glinik
6
12
33-6Wisła
5
12
19-7Hutnik
5
12
11-4Bochnia
5
12
11-7Okocimski
6
10
11-22
Unia T.
6
9
18-15Trzebinia
5
7
8-7Strzelec
5
3
2-13Limanovia
5
3
2-18Unia O.
5
0
5-14Krakus
5
0
5-23
Młodsi
Liamanovia - Trzebinia 1-1, Okocimski Brzesko - Limanovia 1-0, Bochnia - Krakus Nowa Huta 0-1, Sandecja Nowy Sącz - Strzelec Budzów 5-0, Hutnik - Glinik Gorlice 0-0, UKS Trzebinia - Unia Tarnów 1-1.
Glinik
6
12
12-1Unia T.
4
10
9-3Krakus
4
10
12-0Bochnia
5
7
6-7
Okocimski
6
6
5-14Unia O.
4
4
11-4Hutnik
2
4
7-0Sandecja
3
4
5-2Trzebinia
4
4
4-6Wisła
1
3
6-0Limanovia
4
1
1-21Strzelec
3
0
2-13
(PAN)
II liga juniorów - Kraków
Grupa I: Wróblowianka - Rybitwy 2-5, Płaszowianka - Podgórze 2-0, Krakus Swoszowice - Liszczanka 2-6, Victoria - Siemaszka Piekary 6-0, Borek - Nadwiślan 0-4, Cedronka Wola Radziszowska - SMS II Kraków 3-2, Bieżanowianka - Armatura 4-2.
- Bieżanowianka
8
20
26-9
SMS II
9
16
32-20Liszczanka
7
16
25-13Nadwiślan
8
16
24-12Cedronka
6
13
28-11Armatura
7
12
25-16Podgórze
7
12
21-16Victoria
9
12
22-19Płaszowianka
7
12
15-12Rybitwy
7
8
18-18Wróblowianka
9
6
18-36Krakus
7
6
8-36Borek
7
3
11-18Siemaszka
7
0
0-37
Grupa II: Dragon Szczyglice - Jadwiga 1-9, Wanda Nowa Huta - Strzelcy Korona 5-1, Niegoszowianka - Bronowicki 2-9, Bronowianka Kraków - Olimpic Kraków 1-2, Tonianka - Iskra Krzęcin 1-0, Błękitni Modlnica - Potok Więckowice 3-0, Albertus Kraków - Hutnik II 0-14.
Olimpic
9
22
36-16Jadwiga
9
22
35-14Błękitni
9
21
27-11Hutnik II
9
20
52-14Wanda
7
18
46-4Bronowianka
8
18
50-13Strzelcy
8
17
30-17Tonianka
9
10
20-33Albertus
9
9
30-49Dragon
9
9
18-46Zieleńczanka
8
8
27-18Zwierzyniecki
8
7
13-43Iskra
8
6
12-24Bronowicki
8
6
21-38
Niegoszowianka
7
1
10-47Potok
9
0
12-58
Grupa III: Galicja Raciborowice - Słomniczanka 0-1, Niedźwiedź - Płomień Kościelec 7-2, Wróżenice - Sokół Kocmyrzów 0-5, Juvenia Prandocin - Skała 3-3, Michałowianka - Pogoń Miechów 2-4, Świt Krzeszowice - Spartak Charsznica 6-1,
Skała
8
22
42-12Słomniczanka
8
21
28-10Płomień J.
7
18
29-8Świt
8
15
21-12Sokół
6
13
22-13Juvenia
7
13
17-13Pogoń
8
12
26-14Niedźwiedź
6
12
16-10
Galicja
8
8
11-15Płomień K.
8
7
22-32Michałowianka
7
4
10-23Szreniawa
5
1
5-11Zelków
2
0
0-6Spartak
5
0
12-26Wróżenice
8
0
6-61
(PAN)
II liga juniorów młodszych
Kraków
Grupa I: Gajowianka - Dąbski 3-6, Dąbski - Libertów 3-0, Wiślanie Jaśkowice - Tramwaj 1-4, Gajowianka - Libertów 2-4, Milenium Skawina - Pozowianka 0-2, Dąbski - Podgórze 4-1, Tyniec - Orzeł Sidzina 3-1.
Pozowianka
5
15
21-7Dąbski
6
15
25-12
Tramwaj
6
15
22-9Milenium
6
13
15-12Tyniec
4
10
23-13Wisła
5
9
16-11Libertów
5
9
9-11Strzelcy
5
4
8-12Orzeł
6
3
7-15Gajowianka
5
3
10-26Wiślanie
5
1
8-23Podgórze
4
0
5-15
Grupa II: Prądniczanka - Wanda Nowa Huta 1-1, Olimpic - Orlęta Rudawa 4-2, Wisła Rząska - Sokół Kocmyrzów 3-1, Albertus - Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-6, Lotnik Kryspinów - Prądniczanka 1-3.
- Olimpic
5
12
18-7
Prądniczanka
5
11
15-6Wanda
4
8
7-4Grzegórzecki
4
6
9-7Wisła
4
6
8-11Orlęta
5
5
9-11Sokół
3
4
14-6Spartak
3
4
10-8Lotnik
5
1
8-17Albertus
4
0
9-29
Chrzanów
Promyk Bolęcin - Orzeł Balin 0-5, Zagórzanka - Korona Lgota 6-0, Sankowia - Polonia Luszowice 3-5, Błyskawica Myślachowice - Unia Kwaczała 4-1. Pauzował MOS Chrzanów.
Zagórzanka
5
12
18-6Orzeł
4
10
28-4
MOS Chrzanów
4
10
10-3Polonia
5
9
10-16Unia
5
4
7-12Błyskawica
4
4
9-15Promyk
5
3
11-18Korona
4
3
6-22Sankowia
5
2
9-14
Myślenice
Orzeł Myślenice - Gościbia Sułkowice 0-5, Skalnik Trzemeśnia - Lubomir Wiśniowa 0-8, Trójka Myślenice - Gościbia Sułkowice 3-3, Skalnik Trzemeśnia - Orzeł Myślenice 2-3, Lubomir Wiśniowa - Raba Dobczyce 2-1, Orzeł Myślenice - Lubomir Wiśniowa 1-0.
Lubomir
3
6
10-2Orzeł
3
6
4-7Gościbia
2
4
8-3
Trójka
1
1
3-3Skalnik
2
0
2-11Raba
1
0
1-2
(PAN)
Zgłoś drużynę
Przypominamy o zgłaszaniu zespołów do turnieju halowego. Ostateczny termin mija 31 października. Zgłoszenia pisemne należy kierować na adres: Małopolski Związek Piłki Nożnej, ul. Krowoderska 74, Kraków.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?