Mogli stracić trzy punkty

Maciej Zubek

Bramki: 1:0 Lach 4, 2:0 F. Kamiński 15, 3:0 Kłosowski 40 karny, 3:1 Kasprzak 47, 3:2 Męderak 59.

LKS: Kowalczuk - K. Kantor, Cudzich, Strama, Lach - P. Kamiński, Kot, Gładyn, F. Kamiński, Bierówka (85 Mularek) - Kłosowski (88 M. Kantor).

Orawa: Guzik - W. Zahora, T. Zahora, Dworszczak, Kuczkowicz - Szczerba (46 Smutek), Kasprzak, Stehura, Stasiak, Męderak (77 Guzik) - Andrasiak.

Sędziował: Krzysztof Tokarczyk (Limanowa). Widzów: 150.

Szybko, bo już w 4 min z dystansu trafił Lach i gospodarze objęli prowadzenie. W 15 min kiks stopera gości W. Zahory wykorzystał F. Kamiński skutecznie uderzając z 10 metrów. W 40 min po faulu W. Zahory na Kłosowskim, sam poszkodowany trafił z karnego.

Po przerwie do głosu doszli goście, zdobywając dwa dole w ciągu 12 minut. Zapowiadały się emocje do końca, ale Orawie ale szczęścia i czasu, by wyrównać.