Nerwowy, ale udany start "Mineralnych"

.
Od wyjazdowego zwycięstwa w Legionowie nowy sezon (pierwszy mecz z Budowlanymi miały przełożony) rozpoczęły siatkarki z Muszyny.

Drużyna z Małopolski spotkanie rozpoczęła fatalnie, bo w pierwszym secie zdobyła tylko dziewięć punktów. Muszynianki lepiej spisały się w drugiej partii, a decydujące pięć punktów zdobyły, kiedy na zagrywce pojawiła się debiutująca w małopolskim zespole Karolina Ciaszkiewicz-Lach.

Trzeci set to długo wyrównana walka, a nerwową końcówkę lepiej wytrzymały "mineralne". W czwartym miejscowe prowadziły już 22:18, ale tę partię ostatecznie także wygrały przyjezdne.