JEC
HOKEJ. Mecz o 9 miejsce

Ciarko KH Sanok - KS KTH 7-2 (4-0, 1-1, 2-1)

Play off: 1-0 dla Ciarko Sanok (gra się do dwóch wygranych meczów).

1-0 Kostecki 1, 2-0 Kaljuste 13, 3-0 Poziomkowski 14, 4-0 Poziomkowski 15, 5-0 Rąpała 21, 5-1 Brocławik 39, 6-1 Milan 41, 7-1 Cychowski 55, 7-2 D. Kruczek 60.

Kary: 2-12.

Sędziowali: Breske, Ciastoń i Millati.

Ciarko KH Sanok: Rocki; Rąpała, Valećko, Kostecki, Milan, Vozdecky; Bigos, Kaljuste, Poziomkowski, Ćwikła, Maciejko; Cychowski, Owczarek, Solon, Połącarz, Biały.

KTH Krynica: D. Kachniarz; D. Kruczek, Tyczyński, Horny, D. Dubel, Valusiak; Śćibran, Dudzik, Horowski, Rajski, Zabawa; Pach, Piksa, Brocławik, Tomasiak, D. Bulanda; Domek, Rząca. Przedostatni mecz w sezonie 2009/2010 nie przyniósł wielkich emocji. Zespół KTH Krynica, który przed tygodniem awansował do ekstraklasy po zwycięstwie nad TKH Toruń teraz przystąpił do meczu bardzo rozkojarzony. Już po pierwszej akcji gospodarzy w 44 sekundzie spotkania Kostecki zdobył pierwszą bramkę. Mimo to drużyna z Krynicy wciąż nie reagowała na lodowiskowe wydarzenia pierwsza tercja zakończyła się wysokim prowadzeniem gospodarzy 4-0. Kolejne tercje też nie były zbyt emocjonujące, bowiem zespół z Sanok zdobył jeszcze 3 bramki, a krynicznie odpowiedzieli tylko dwoma. Wszystko wskazuje na to, że 9 miejsce w tabeli zajmą gospodarze, bo trudno sobie wyobrazić, aby KTH odrobiło pięciobramkową stratę. Zdaje się, że kryniczanie są już duchem na urlopach. (JEC)