Norweg w AZS AWF

PAN
Dobiegają końca rozgrywki o mistrzostwo trzeciej ligi piłkarzy ręcznych. Za tydzień dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy krakowskim AZS AWF a BKS Bochnia, który zadecyduje o pierwszym miejscu w tabeli.

III liga piłki ręcznej

AZS Kraków - Olsza Kraków 31-29 (15-15). Bramki: Sułkowski 8, Gomulec 8, Rasmussen 5, Bednarek 4, Get 2, Michalik 2, Kulig 1, Wiącek 1 - Figiel 8, Rokosz 7, Trzcinka 6, Flis 4, Selwa 3, Majewski 1.
Bardzo dobre widowisko stworzyły obie drużyny. W I połowie przez cały czas prowadzili szczypiorniści Olszy i dopiero w ostatniej minucie akademikom udało się doprowadzić do remisu. Po zmianie stron role się odwróciły, AZS AWF, z Norwegiem Rasmussenem w składzie, objął 4-bramkowe prowadzenie i zawodnikom Olszy, mimo szaleńczych ataków, w końcówce udało się tylko zmniejszyć rozmiary porażki.
Pozostałe wyniki: AZS AWF - MKS Kosynier Rzeszów 24-22, Olsza Kraków - BKS Bochnia 22-33, MKS Rzeszów - AZS WSP Rzeszów 20-26. (PAN)