Oldboje na pomoc

MAS
1-0 Wisła 33, 1-1 Hajdo 43. Sędziowała Joanna Glice. Żółte kartki: Żądło - Dudzik, Męka, Hajdo. Widzów 50.

Bronowianka - Rożnowa 1-1 (1-1)

Bronowianka: Kruk - Waśniowski, Marzec, Żądło - Baran, Sieńko, Kukla, Wianecki (55 Kaczmarczyk), Karliński - Tekieli, Wisła.
Rożnowa: Dańda - Dudzik, Pająk (40 Męka), Łotek, Kostecki - Pajor, Mirek, Hajdo, Mika - Wawrzonek, Klimczyk(60 Kotarba).
Działacze Bronowianki ściągnęli na pomoc zagrożonej spadkiem do B klasy drużynie zawodników, którzy zakończyli już karierę piłkarską. Było to dobre pociągnięcie, gdyż Grzegorz Marzec, Ryszard Karliński i Janusz Wisła byli wyróżniającymi się postaciami. Zaraz na początku Wisła stanął dwukrotnie przed szansą zdobycia bramki, jednak najpierw górą byli obrońcy gości, a chwilę potem po zagraniu Tekielego, tylko sam zawodnik wie, dlaczego nie trafił z bliska do siatki. Później walka o piłkę toczyła się głównie w środku pola. W 33 min na bramkę Rożnowej nieudanie strzelał Kukla, piłkę przejął Karliński, zacentrował na głowę do Tekielego, ten przedłużył do Wisły, który z bliska wepchnął piłkę do siatki. Po 10 minutach było 1-1. Na strzał z 35 m zdecydował się Hajdo, piłka skozłowała przed rozpaczliwie interweniującym Krukiem i wpadła w róg bramki gospodarzy.
Zaraz po przerwie po zagraniu z rogu Miki głową uderzył Mirek, bramkarz gospodarzy wypuścił piłkę i w ostatniej chwili wybił ją Karliński. W 60 min świetnym uderzeniem z 25 m popisał się Kaczmarczyk i Dańda z trudem wypiąstkował piłkę na róg. Do końca trwała walka o zdobycie zwycięskiej bramki, lecz obrońcy obu drużyn stanęli na wysokości zadania.