boch
Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice Konrad Kozłowski
Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice 2:2 w meczu 11. kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi. Wynik został ustalony w 47 minucie, ale spotkanie było emocjonujące do końca.

Po 22 minutach było już 1:2. Na celny strzał z dystansu Wojtana szybko odpowiedział Kieliś, ale myśleniczanie ponownie objęli prowadzenie - dzięki Kałatowi. Zaraz po przerwie gola zdobył inny doświadczony pomocnik - Wajda - no i tak Orzeł wyrównał.

Po obu stronach były dziś strzały w obramowanie bramki, więcej pachnących golami sytuacji stworzyli myśleniczanie, ale bardzo dobrze w bramce gospodarzy spisywał się Palczewski.

Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice 2:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Wojtan 7, 1:1 Kieliś 10, 1:2 Kałat 22, 2:2 Wajda 47.
Orzeł: Palczewski - Skóbel, Uwakwel, Kret, Jurek (46 Tatarski) - Ciesielski (57 Banaszek), Serafin (64 Kądziołka), Wajda (79 Śliski), Kieliś, Sosnowski - Kozieł.
Dalin: Szymala - Tokarz, Senderski, Przetocki, Biel - J. Górecki, Wojtan (81 Rak), Kawula, Kałat, Łyduch (73 Żółkoś) - M. Górecki.
Sędziował: P. Świerczek (Brzesko). Żółte kartki: Uwakwe, Wajda, Sosnowski, Kozieł - J. Górecki. Widzów: 80.

Były piłkarz Wisły Kraków. Mieszka na Azorach, wziął ślub, z...