Pewna wygrana Wandy

PAN
II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH. Po długiej przerwie wznowione zostały rozgrywki na drugoligowym froncie. Wanda Kraków - AZS Politechnika Świętokrzyska 30:23 (15:9)

Bramki dla Wandy: Karol Franczak 5, Nowak 5, Marzec 4, Jewiarz 4, Szopa 4, Witowski 3, Lisiak 2, Karwowski 1, Krystian Franczak 1, Dziedzic 1.

Gospodarze rozpoczęli mecz bardzo dobrze, szybko wyszli na prowadzenie 3:1 i 5:2, które później powiększali. Początek drugiej połowy należał do gości, którzy zmniejszyli stratę do jednej bramki.

Wówczas ciężar gry wziął na siebie bramkarz Andrzej Weihoenig, który obronił dwa rzuty karne i po kilka rzutów z gry. Pozwoliło to graczom nowohuckiej Wandy przetrzymać trudny moment i w końcówce rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.