Pięć medali i dwie piąte lokaty młodych judoków Wisły Kraków

Jerzy Filipiuk
Archiwum sekcji judo Wisły Kraków
Judo. Pięć medali wywalczyli młodzi zawodnicy Wisły Kraków podczas Finałowego Turnieju International Judo League, który odbył się w Gdańsku.

W rywalizacji dzieci (do lat 11) złoto zdobył Samuel Milka (kat. 42 kg). W zmaganiach młodzików na najwyższym stopniu podium stanęli Karol Kowalski (42 kg), Wojciech Gawęda (60 kg) i Jakub Lach (66 kg), po srebrny krążek sięgnął Jan Barszcz (46 kg), a piąte miejsce zajął Jakub Moskal (38 kg).

Z kolei w Pucharze Europy kadetów w Gyor (Węgry) wiślak Kacper Gabor po emocjonujących walkach uplasował się na piątej pozycji.