Piękne gole Cracovii i awans do gry o medale

Centralna Liga Juniorów
Stal Mielec - Cracovia 2:3 (1:1)
Bramki : Bożek, Szlachetka - Szewczyk, Moskal, Wdowiak.
Cracovia: Kobyłka - Najduch, Barczuk, Bartosz, Moskal - Dudek, Panek, Gala - Wdowiak, Szewczyk, Ropski.

Brawa dla młodych piłkarzy Cracovii, którzy, aby zająć jedno z dwóch miejsc premiowanych awansem do najlepszej ósemki drużyn w Polsce, nie mogli w Mielcu przegrać. Podopieczni trenera Pawła Zegarka łatwo nie mieli. Po 20 minutach Stal prowadziła 2:0. Grę Cracovii "pociągnął" Szewczyk, który zdobył kapitalną bramkę, uderzając w okienko z 30 metrów z rzutu wolnego.

- Ten gol dodał nam skrzydeł - nie ukrywał szkoleniowiec "Pasów". Tuż po przerwie Moskal trafił z 25 metrów i był remis. Stal musiała zaatakować, ale jest nauczona grać kontry i nie zagroziła poważniej bramce gości. Ci ostatni zaś awansowali z przytupem, zdobywając zwycięską bramkę po koronkowej akcji, którą rozpoczął Kobyłka, kontynuowali w środku pola Szewczyk i Ropski, a wykończył skuteczną dobitką Wdowiak.

Wisła Kraków - Widok Lublin 1:3 (1:1)
Bramka dla Wisły: Wąsikowski.
Wisła: Zając - Bartosz (46 Kuczak), Chlebowski, Michniak, Janur - Ferens, Handzlik (46 Ryś), Furtak (70 Wieczorek), Mordec (46 Marszalik), Wąsikowski - Kociołek.

Wiślacy, pewni pierwszego miejsca w tabeli, zagrali słabszy mecz i doznali czwartej porażki w sezonie. Trener Dariusz Marzec nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników, w efekcie Widok wygrał w Krakowie, a jedyną bramkę dla "Białej Gwiazdy"zdobył Wąsikowski po akcji Bartosza.

W innych meczach: Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 1:2, Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 3:0, Górnik Lęczna - Wisła Puławy 1:2, KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Juventa Starachowice 4:0.

Wisła Kraków i Cracovia zagrają o medale mistrzostw Polski, do MLJ spadła Sandecja.

Strefowa liga juniorów młodszych
Cracovia - Korona Kielce 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Kietrzyk 19, 1:1 Surma 43.
Cracovia: Wilk - Skiba, Studnicki, Chochołek, Mik - Żaba (74 Więcławek), Jeż, Leśniak (58 Czubaj) - Surma (50 Tymoszuk), Sroka (60 Barda), Słomka (60 Smoleń).

"Pasy" miały w tym meczu przewagę, ale musiały zadowolić się tylko remisem, bo zawodziły pod bramką rywala. Korona także miała swoje sytuacje, zwłaszcza w pierwszej połowie.

W innych meczach: TOP 54 Biała Podlaska - KKP Korona Kielce 0:1, Karpaty Krosno - Wisła Puławy 0:2, Resovia - Hutnik Nowa Huta 0:1.

Małopolska liga juniorów
SMS Kraków - Garbarnia Kraków 0:1 (0:0), Dolczak; Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dunajec Nowy Sącz 4:0 (3:0), Pagos 2, Bigos, Michalczyk; Puszcza Niepołomice - Glinik Gorlice 3:1 (3:1), Przybył, Kołodziej, Bruzda - Gawryła; Hutnik Nowa Huta - Strażak Mokrzyska 2:0 (1:0), Chlebda, Zieliński; Górnik Wieliczka - Unia Oświęcim 2:4 (2;1), Gawlik, Tatara - Wąsik 2, Pasierbek, Żak; Poprad Muszyna - Halniak Targanice 3:0 walkower; Krakus Nowa Huta - BKS Bochnia 6:2.

Małopolska liga juniorów młodszych
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 0:1; Dunajec Nowy Sącz - AS Progres Kraków 0:1 (0:1), Czarnecki; Wisła Kraków - Unia Oświęcim 7:0 (3:0), Gołdyn 3, Świętek 2, Zając, Mus; SMS Kraków - Unia Tarnów 1:1;
Poprad Muszyna - Garbarnia 0:0.