PIŁKA NOŻNA W REGIONIE

Redakcja
MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice 2-2 (2-0): Balcerowski 3 i 25 - Płka 46, Tomala 47 (karny); Polonia Marklowice - Czarni Góral Żywiec 3-3 (0-3): Halszka 54 i 69, Staniek 86 - Ekiert 12, Sołtysek 34 i 45; Koszarawa Żywiec - AKS Mikołów 3-0 (1-0): Stolarczyk 35, Kamionka 62, Socha 84; Energetyk ROW Rybnik - Górnik MK Katowice 1-1 (1-1): Buchała 34 - Michalski 32; Górnik Pszów - Przyszłość Rogów 1-1 (0-1): Furlepa 75 - Kołek 17; Grunwald Ruda Śląska - Polonia Łaziska 2-1 (1-1): Kroczek 45+1 (karny), Kasprzyk 53 - Ł. Kopytko 35; Odra II Wodzisław - Unia Racibórz 1-0 (1-0): Hudek 8. Victoria Jaworzno - Beskid Skoczów, przełożony na 24 maja (wtorek).

IV liga, Bielsko-BiaŁa

1. Koszarawa 26 61 52-14

2. ROW Rybnik 26 58 64-21

3. Rogów 26 52 65-26

4. Łaziska 26 40 44-37

5. MK Katowice 25 39 32-28

6. Marklowice 26 37 42-37

7. Odra II 26 35 33-33

8. Jaworzno 25 32 32-32

9. Skoczów 25 32 43-45

10. Racibórz 26 31 35-41

11. Czarni Góral 26 31 25-34

12. Mikołów 26 31 28-40

13. Pasjonat 25 27 32-66

14. Ruda Śl. 26 24 32-49

15. Pszów 26 21 25-53

16. Lędziny 26 19 22-50

V liga, Wadowice

   Błyskawica Marcówka - Górnik Brzeszcze 1-0 (1-0): Kapciński 42; Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 0-2 (0-2): Stolarz 3 i 45; Kalwarianka - Żarek Barwałd 1-1 (0-0): Hobrzyk 72 - Gołba 87; Nadwiślanin Gromiec - Halniak Maków Podhalański 0-0; Hejnał Kęty - Stanisławianka 0-0; Iskra Klecza Dolna - Zgoda Malec 3-1 (3-1): M. Błachut 6 i 31, D. Gołba 12 - S. Drebszok 42 (karny); Beskidy Andrychów - Przeciszów 3-1 (1-1): Stach 32 i 87, Walczak 80 (karny) - P. Bartula 14; Babia Góra Sucha Beskidzka - Orzeł Balin 3-1 (2-1): Pietrusa 20, E. Sitarz 42 (karny), J. Sitarz 80 - P. Lichota 35.

1. Wolbrom 25 64 68-11

2. Andrychów 25 55 58-19

3. Marcówka 25 54 45-24

4. Libiąż 25 46 54-32

5. Klecza 25 39 42-30

6. Przeciszów 25 37 33-33

7. Balin 25 34 45-42

8. Brzeszcze 25 31 50-51

9. Maków P. 25 31 30-32

10. Gromiec 25 31 27-34

11. Kęty 25 29 24-47

12. Babia Góra 25 26 35-50

13. Stanisław. 25 24 28-48

14. Kalwarianka 25 24 25-57

15. Malec 25 17 21-44

16. Barwałd 25 13 19-50

V liga, Bielsko-BiaŁa

   Czaniec - Koszarawa II Żywiec 3-0 (0-0); Kuźnia Ustroń - Soła Kobiernice 0-0; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-2 (0-2); Bestwina - Wilamowice 3-2 (2-2); Cukrownik Chybie - BKS Bielsko-Biała 1-1 (0-0); Rekord Bielsko-Biała - Spójnia Zebrzydowice 2-0 (1-0); Beskid Gilowice - Skałka Żabnica 0-4 (0-3); Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 1-0 (1-0). Pauzował Sokół Zabrzeg.

1. BKS 25 69 92-17

2. Żabnica 26 55 77-27

3. Czaniec 26 52 63-30

4. Podbesk. II 26 46 43-31

5. Koszarawa II 26 42 35-28

6. Bestwina 26 41 50-39

7. Wilamowice 27 38 52-48

8. Kaczyce 26 38 36-40

9. Ustroń 26 37 41-28

10. Porąbka 25 33 31-35

11. Zabrzeg 26 32 40-49

12. Kobiernice 26 32 32-42

13. Rekord B-B 26 31 42-49

14. Walcownia 27 28 30-47

15. Chybie 27 27 49-62

16. Gilowice 25 16 19-68

17. Spójnia 26 6 12-104

V liga, Tarnów

   Bruk-Bet Nieciecza - Rzezawianka Rzezawa 4-0 (2-0): Bugajski 15, 32, Krupa 56, Smolik 89; Dunajec Zakliczyn - Gosłavia Gosławice 3-1 (1-0): P. Potok 24, Motak 67, Kozub 76 - Góral 89 (karny); KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz - Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 (2-0): Kłębek 16, Kielar 41 (samob.), Buras 59 - Sikora 68; Metal-Gawro Tarnów - Rylovia Rylowa 2-2 (1-0): Urasiński 45, Żaba 88 - Fulara 48, Cholewicki 83 (karny); Orzeł Cikowice - Błękitni Tarnów 0-3 (0-2): Iżykowski 26, 63, P. Kmiecik 42 (samob.); Skrzyszovia Skrzyszów - Orzeł Dębno 1-4 (0-2): Witek 86 - Małysa 8, Prokop 19, M. Pałka 75, Bodura 79; Wietrzychowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 (1-0): Prokop 42; Wisła Szczucin - Polan Żabno 0-2 (0-0): Daniel Kurzawski 58, 80.

1. Bruk-Bet 25 61 61-15

2. Orzeł D. 25 58 76-19

3. Polan 25 52 58-18

4. Rylovia 25 45 42-24

5. Szreniawa 25 44 57-32

6. Wisła 25 43 44-33

7. Metal 25 41 57-35

8. Gosłavia 25 37 31-34

9. Dąbrovia 25 36 33-30

10. Skrzyszovia 25 35 47-54

11. Dunajec 25 30 34-40

12. Ciężkowian. 25 27 32-45

13. Błękitni 25 16 16-53

14. Wietrzych. 25 15 24-65

15. Rzezawian. 25 12 16-83

16. Orzeł C. 25 9 21-75

V liga, Kraków

   Świt Krzeszowice - Iskra Krzęcin 1-1 (1-0): Łopatowski 37 - Rapacz 90 (karny); Wieczysta - Tramwaj 4-0 (2-0): Kalemba 3, 69, Gnyla 7, Ciba 79; Bieżanowianka - Radziszowianka 1-1 (0-1): Daniel 61 - Radziszowski 10; Skawinka - Pogoń Skotniki 0-0; Wróblowianka - Gościbia Sułkowice 0-1 (0-0): Profic 52; Szreniawa Koszyce - Wawel 0-2 (0-1): Walaszczyk 23, Kaczmarczyk 49; Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Zwierzyniecki 2-3 (2-1): Domżał 17, Ołowski 22 - Kowalski 33, 56, Zgoda 90; Płomień Jerzmanowice - Prądniczanka 1-1 (0-0): Skrzypek 66 (karny) - Danek 58.

1. Prądniczan. 25 59 54-14

2. Tramwaj 25 48 54-38

3. Płomień 25 45 47-20

4. Gościbia 25 44 51-37

5. Pogoń 25 43 40-15

6. Świt 25 41 47-35

7. Wieczysta 25 37 53-34

8. Wróblowian. 25 37 47-35

9. Iskra 25 35 39-36

10. Skawinka 25 32 28-35

11. Wawel 25 32 25-38

12. Radziszow. 25 27 31-48

13. Bieżanowian. 25 27 25-42

14. Szreniawa 25 25 15-38

15. Zwierzyn. 25 24 28-62

16. Węgrzcan. 25 9 23-75

V liga, Nowy SĄcz

   Hart Tęgoborze - Topór Tenczyn 3-2 (0-2): Maciaś 60, Olszewski 65, Dziedzic 70 (karny) - Chlebek 1, Bajak 40; Grybovia/Stolbud Grybów - Helena Nowy Sącz 5-2 (3-1): Kornacki 10 (karny), 25 (karny), 35, 55, Pałancewicz 70 - Krzak 27, 78; Orkan Szczyrzyc - LKS Jodłownik 0-0; Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka - Turbacz Mszana Dolna 5-0 (1-0): Kos 51, 70, A. Ziobrowski 74, 80, Gruszczyński 34; Jutrzenka Zakopane - Zawada Nowy Sącz 3-3 (2-1): Sochacki 14, Jaszewski 19, 47 - Głuch 22, 82, Gargas 65; Watra Białka Tatrzańska - Moduł Zagórzany 1-0 (0-0): Sierant 86 (samob.); LKS Uście Gorlickie - Gród Podegrodzie 1-4 (0-2): Jamro 78 - Knurowski 4, 38 (karny), Skirliński 61, 64; Sandecja II Nowy Sącz - Wierchy Rabka, mecz się nie odbył, goście nie przybyli na zawody.

1. Sandecja II 21 50 71-18

2. Orkan 21 46 66-18

3. Skalnik 22 43 39-15

4. Uście G. 23 38 42-30

5. Gród 23 35 39-32

6. Hart 23 35 24-26

7. Watra 23 34 39-39

8. Jodłownik 23 32 43-32

9. Moduł 23 28 26-37

10. Zawada 23 27 29-36

11. Turbacz 23 27 32-47

12. Helena 22 24 36-45

13. Grybovia 23 24 20-53

14. Topór 23 20 34-55

15. Jutrzenka 22 19 22-47

16. Wierchy 22 12 12-44

A klasa, Kraków

   Grupa I. Nadwiślan - Zieleńczanka 6-1 (2-0): P. Piskorz 25, Szymczyk 27, 71, 89, 90, Górnisiewicz 50 (karny), - Leszczyński 80; Błękitni Modlnica - Tonianka 2-1 (0-1): Kucharczyk 67, Mazur 80 -R. Molik 27; Zelków - Partyzant Dojazdów 4-1 (1-1): Janik 28, Gurbiel 46, Wiatr 80 (karny), Kubik 82 - Krzyżanowski 2; Lotnik Kryspinów - Wisła Rząska 2-0 (2-0): Matysik 4, 6; Grębałowianka - Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-0 (3-0): Sowa 16, Satoła 30, Oleś 42, Pikuła 53; Wisła Jeziorzany - Niedźwiedź 3-1 (3-0): M. Królik II 3, 16, Steczko 19 - Włodarczyk 75 (karny).

1. Błękitni 21 50 70-29

2. Nadwiślan 21 43 61-34

3. Bibiczanka 21 40 64-44

4. Tonianka 21 35 36-26

5. Wisła J. 21 34 42-43

6. Grębałow. 21 29 50-42

7. Sokół 21 29 32-38

8. Zelków 21 28 41-41

9. Niedźwiedź 21 27 37-45

10. Zieleńczanka 21 23 27-37

11. Lotnik 21 22 36-47

12. Partyzant 21 21 28-36

13. Wisła Rz. 21 19 29-51

14. Spartak 21 17 30-68

   Grupa II. Hutnik II - Pozowianka 3-1 (2-0): Jeziorek 2, 90, Baś 41 - M. Cichórz 53; Trzebol Wielkie Drogi - Victoria 3-0 (0-0): Jankowicz 46, 74, 85; Bronowianka - Dąbski 2-2 (2-2): Małodobry 27, Regulski 45 - Ilnicki 10, Gaździcki 26; Borek - Garbarnia II 4-1 (0-0): B. Piwowarczyk 48, Kaim 51 (samob.), M. Piwowarczyk 90, Oleksyk 90 - Rożek 90; Liszczanka - Wanda Nowa Huta 1-2 (0-1): Kocwa 82 - Pyciak 28, Bobela 49; Prokocim - Wiślanie Jaśkowice 0-2 (0-1): M. Dziudziek 42 (karny), Łuszczek 50; Awansem: Płaszowianka - Wanda Nowa Huta 2-2.

1. Bronowianka 21 51 62-26

2. Borek 21 47 65-24

3. Hutnik II 21 36 60-41

4. Garbarnia II 21 35 42-35

5. Prokocim 21 33 61-35

6. Wiślanie 21 29 42-54

7. Liszczanka 21 28 47-51

8. Dąbski 21 26 40-53

9. Victoria 21 25 31-41

10. Pozowianka 21 24 48-44

11. Wanda 21 24 25-53

12. Płaszowian. 21 20 31-46

13. Armatura 20 19 21-47

14. Trzebol 20 17 25-47

   Grupa III. Czarnochowice - Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-3 (0-2): Pieprzyca 60, Wrona 90 - Bogdan 32, 76, Matusik 17; Wiarusy Igołomia - Wawrzynianka 2-3 (2-3): Kopacz 12, Gruszka 28 - Barucha 18, A. Nowak 35, Wadowski 40; Wisła Niepołomice - Czarni Staniątki 0-4 (0-2): Jach 15, Czaplak 45, Jaworski 60, M. Łach 75; Złomex Branice - Promień Zakrzowiec 3-0 (0-0): J. Kalisz 49 (karny), Wierzbiński 58, Buras 82; Piłkarz Podłęże - Górnik II Wieliczka 0-3 (0-0): Warmuz 75, 80, Kurpiel 46; Wolni Kłaj - Śledziejowice 2-2 (2-1): Michałek 36, Wajda 40 - Olearczyk 41 (samob.), Suchcik 56; Strażak Kokotów - Rożnowa 5-3 (2-1): Lidwin 22, 53, Bieńkowski 7, Piskorz 50, Stachel 73 - Niedrygoś 21, 60, Polonka 85.

1. Górnik II 21 49 63-13

2. Wiarusy 21 48 53-21

3. Strażak 21 41 42-31

4. Złomex 21 35 37-35

5. Piłkarz 21 34 34-26

6. Wawrzyn. 21 31 35-29

7. Promień 21 26 29-35

8. Śledziejow. 21 24 38-37

9. Nadwiślan. 21 23 28-32

10. Wolni 21 23 32-43

11. Czarni 21 21 32-49

12. Czarnochow. 21 19 26-46

13. Wisła 21 18 24-47

14. Rożnowa 21 12 28-58

   Grupa IV. Zielonka Wrząsowice - Raba Dobczyce 0-2 (0-1): Brytan 23, Krawczyk 88 (karny); Gdovia - Opatkowianka 2-1 (1-0): P. Pieprzyk 17, Salawa 72 - M. Dulemba 80; Krakus Swoszowice - Pasternik Ochojno 5-1 (2-0): Majka 4, 17, 73 (karny), Pabian 48, Paweł Kornio 60 - Turcza 67; Grodzisko Raciechowice - Pcimianka 0-0; Skalnik Trzemeśnia - Jordan Zakliczyn 4-1 (3-0): A. Kania 22, 44, M. Jaśkowiec 24, 50 - J. Matoga 79; Tempo Rzeszotary - Okno Plus Libertów 2-0 (1-0): Michalik 30, Radwański 80; Sęp Droginia - Mogilany 0-0.

1. Skalnik 21 52 60-22

2. Raba 21 46 49-18

3. Jordan 21 45 48-27

4. Mogilany 21 44 56-19

5. Grodzisko 21 33 40-30

6. Opatkow. 21 26 30-38

7. Pcimianka 21 25 35-28

8. Zielonka 21 24 29-36

9. Sęp 21 24 24-46

10. Gdovia 21 23 22-43

11. Tempo 21 22 28-49

12. Krakus 21 19 30-47

13. Pasternik 21 17 27-49

14. Libertów 21 14 21-49

A klasa, grupa I,

nowosĄdecko

-limanowska

   Laskovia Laskowa - Dobrzanka Dobra 0-1 (0-0): Dziadoń 74; Nawoj Nawojowa - KS Tymbark 0-2 (0-1): D. Czech 44, A. Sułkowski 82; AKS Ujanowice - Jaworzanka Jaworzna 3-1 (0-1): Kmiecik 51, Przystał 74, Grzegorzek 82 (karny) - Józef Rosiek 29; Start Nowy Sącz - Limanovia 0-2 (0-1): Duchnik 30 (karny), 63; LKS Świniarsko - Barciczanka Barcice 1-0 (0-0): Pasiut 70; Zyndram Łącko - LKS Mordarka 2-1 (2-0): Kuźlak 25, Adamczyk 43 - Bulanda 60; Gorce Kamienica - Sokół Słopnice, mecz przełożony na czwartek, 26 maja, na godz. 17.

1. Limanovia 21 56 49-4

2. Laskovia 21 40 44-24

3. Gorce 20 40 42-25

4. Świniarsko 21 39 43-33

5. Tymbark 21 30 33-30

6. Dobrzanka 21 30 42-40

7. Sokół Sł. 20 30 27-25

8. Nawoj 21 25 23-26

9. Zyndram 20 24 20-34

10 Ujanowice 21 23 42-39

11. Jaworzanka 21 20 19-32

12. Barciczanka 20 18 19-34

13. Start 21 18 29-54

14. Mordarka 21 16 25-57

A klasa, grupa II,

nowosĄdecko

-gorlicka

   LKS Korzenna - LKS Szymbark 2-0 (1-0): M. Jarząb 28, Rolka 65 (karny); LKS Ropa - Zuber Krynica 1-2 (1-1): Sentysz 25 - Sekuła 1 (samob.), Pawlik 90+1; KS Biecz - Sokół Stary Sącz 0-1 (0-0): Ł. Sobonkiewicz 48; Jedność Nowy Sącz - Amator Paszyn 1-2 (1-0): Stańczykowski 12 - Święs 73, Lupa 75 (karny); Biegoniczanka Nowy Sącz - KS Bobowa 4-1 (2-1): Ormiański 17, Małek 22, Serafin 70, Kościsz 90 - Budzyń 42; Orzeł Wojnarowa - Poprad Rytro 2-2 (1-2): Gigoń 12, J. Janikowski 65 (samob.) - T. Tokarczyk 22, Klóska 26; Ogniwo Piwniczna - LKS Wójtowa 3-0 (2-0): Mucha 20, Bogaczyk 30, Weber 47.

1. Biegonicz. 21 57 74-13

2. Sokół St.S. 21 48 46-24

3. Orzeł 21 40 45-34

4. Bobowa 21 36 38-32

5. Poprad R. 21 35 43-31

6. Jedność 21 32 31-27

7. Amator 21 31 27-35

8. Biecz 21 29 42-29

9. Zuber 21 25 40-43

10. Ropa 21 24 22-37

11. Korzenna 21 20 23-43

12. Ogniwo 21 19 28-42

13. Szymbark 21 15 21-42

14. Wójtowa 21 7 13-61

A klasa, Podhale

   Szarotka Nowy Targ - Poroniec Poronin 0-2 (0-1): J. Lańda 26, Budz 66; Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 0-2 (0-1): Skoczyk 28, Fitak 81; Czarni Czarny Dunajec - Dunajec Ostrowsko 2-2 (1-0): T. Bandyk 8, Łaś 62 - Kamiński 72, Klamerus 89; LKS Szaflary - Orkan Raba W. 1-3 (0-3): Gałdyn 52 - Kwapisz 17, M. Cieślak 37, Gromczak 45; Wiatr Ludźmierz - Lubań Tylmanowa 1-4 (1-2): Staszel 41 - Zawada 3, 50, Udziela 35, Żołądź 62; ZOR Frydman - Granit Czarna Góra 2-0 (1-0): Brzyżek 21, 90; Gronik Gronków - Jordan przerwany przy stanie 0-2 w 60 min.

1. Lubań 20 48 50-23

2. Orkan 20 47 54-22

3. Wiatr 20 32 25-22

4. Jordan 19 31 40-24

5. Czarni 20 29 37-38

6. Przełęcz 20 27 26-29

7. Orawa 20 25 35-25

8. Dunajec 20 25 41-38

9. Poroniec 20 25 33-35

10. Szaflary 20 23 26-35

11. ZOR 20 23 25-39

12. Szarotka 20 18 25-38

13. Gronik 19 18 31-57

14. Granit 20 15 20-43

A klasa, Tarnów

   Grupa I. Piast Łapanów - Błękitni Krzeczów 2-0 (1-0): Bzdyl 30, Pączek 65; Macierz Lipnica Murowana - Wisła Grobla 1-0 (0-0): T. Motak 65; Górnik Siedlec - Drwinka Drwinia 1-1 (1-0): Kurczab 26 - Drzazga 78; Naprzód Sobolów - Czarni Kobyle 2-1 (1-0): Starkowski 30, Satoła 53 - Chodur 77; Novi Jodłówka - Victoria Słomka 5-1 (2-1): Bucenko 4, 85, Krokosz 31, 58, Błąkała 55 - Zydroń 38; Raba Książnice - Żubr Gawłówek 0-2 (0-1): Rakoczy 21, Gawłowicz 85. Spotkanie poprzedniej kolejki: Drwinka - Novi (na boisku 1-1) ze względu na grę w zespole Drwinki nieuprawnionego zawodnika zweryfikowane zostało jako walkower 3-0 dla gości.

1. Wisła 18 48 53-10

2. Novi 18 44 42-16

3. Żubr 18 30 27-21

4. Naprzód 18 27 40-32

5. Drwinka 18 24 24-28

6. Macierz 18 23 24-33

7. Błękitni 18 22 24-38

8. Raba 18 22 24-39

9. Czarni 18 21 27-34

10. Piast 18 17 23-40

11. Victoria 18 16 33-37

12. Górnik 18 16 25-38

   Grupa II. Sokół Maszkienice - Olimpia Bucze 2-2 (2-1): Świerczek 10, 29 - Styrna 36, Kraj 59; Sokół Borzęcin - Dunajec Mikołajowice 4-2 (2-2): Chmura 15, 68, Świątek 26, M. Kądziołka 65 - K. Bibro 33, P. Mucha 40; Arkadia Olszyny - Victoria Porąbka Uszewska 2-2 (1-0): Maciej Przeklasa 29, K. Ogar 72 (karny) - Rzepa 85, S. Powroźnik 88; Iva Iwkowa - Pagen Gnojnik 0-1 (0-0): Wiśniowski 55; Jasień - Iskra Łęki 1-4 (0-3): Laska 85 - Czarnik 14, 18, G. Urbaś 28, 90; Pogoń Biadoliny Radłowskie - Jadowniczanka Jadowniki 2-4 (1-2): Wójcik 20, A. Wołek 65 - Gejza 25, Płachta 35, Świerczek 70, Kujacz 75 (karny).

1. Jadownicz. 18 43 56-20

2. Pagen 18 41 46-25

3. Iva 18 39 42-28

4. Iskra 18 33 39-22

5. Sokół B. 17 27 36-32

6. Arkadia 18 25 32-34

7. Dunajec 18 21 31-31

8. Olimpia 18 19 28-41

9. Jasień 18 17 22-41

10. Victoria 18 16 32-36

11. Sokół M. 17 14 25-42

12. Pogoń 18 6 21-58

   Grupa III. Łęgovia Łęg Tarnowski - Brzezówka 1-2 (1-0): Sadowski 9 - Bulwa 63, Bednarz 74; Radłovia Radłów - Polan II Żabno 4-0 (2-0): Smoleń 34, 52, W. Cnota 22, J. Cnota 73; Iskra Tarnów - Ikar Odporyszów 1-2 (1-1): Z. Krzemiński 8 - K. Kijowski 35, Sadko 90; Łukovia Łukowa - Powiśle Bolesław 5-1 (1-1): Ł. Czosnyka 12, 70, 84, Stachura 54, 56 - Socha 14; Olesno - Szarwark 2-1 (1-1): P. Foder 25, R. Foder 65 - Adam Moździerz 35; Olimpia Zabawa - Nadwiślanka Wola Rogowska 4-3 (3-1): S. Baran 32, 35, Augustyński 2, Bugajski 85 - Kostrzewa 15, Skrzyński 87, W. Urban 90; Wolania Wola Żelichowska - Unia Les-Drób Niedomice 1-1 (0-1): Majchrowski 87 - Zahora 33.

1. Ikar 22 62 72-18

2. Radłovia 22 52 55-24

3. Łukovia 22 50 69-26

4. Iskra 22 38 49-38

5. Unia 22 36 42-38

6. Nadwiślan. 22 32 54-54

7. Łęgovia 22 32 40-41

8. Olesno 22 27 31-42

9. Polan II 22 26 38-47

10. Powiśle 22 25 44-53

11. Brzezówka 22 22 36-51

12. Olimpia 22 21 54-67

13. Szarwark 22 17 31-73

14. Wolania 22 5 25-68

   Grupa IV. Huragan Buchcice - Victoria Koszyce Małe 1-0 (0-0): M. Skruch 85; Orzeł Lisia Góra - Radlna 3-1 (1-0): Ciurkot 44, 90, A. Chrabąszcz 90 - A. Nowak 87; Dunajec Zbylitowska Góra - Burzyn 2-1 (1-1): Iżyk 17, Hajnysz 56 - Karpiel 18 (karny); Pogoria Pogórska Wola - Ryglice 0-1 (0-0): Pierzchała 65; Pogórze Pleśna - Jutrzenka Wierzchosławice 2-1 (1-0): M. Jachim 5 (karny), Ścieżka 70 - Bezak 65; Szynwałd - Olimpia Wojnicz 1-2 (1-1): P. Job 14 - B. Janicki 31, Malisz 74; Zorza Zaczarnie - Nowa Jastrząbka 2-2 (1-2): Olszówka 25, 69 - Tomala 5, M. Kalisz 33.

1. Huragan 21 46 61-32

2. Nowa J. 21 45 57-16

3. Ryglice 21 41 41-24

4. Victoria 21 36 33-25

5. Radlna 21 33 36-35

6. Pogoria 21 30 34-37

7. Burzyn 21 27 33-41

8. Pogórze 21 26 31-39

9. Olimpia 21 25 32-37

10. Zorza 21 25 31-41

11. Orzeł 21 24 25-33

12. Szynwałd 21 21 26-44

13. Jutrzenka 21 20 33-42

14. Dunajec 21 12 23-50

A klasa, OŚwiĘcim

   Brzezinka - Rajsko 4-1 (3-0): Heród 22, 40, Płatek 3, Opala 52 - Małek 65; Bulowice - Włosienica 2-0 (1-0): Kołodziejczyk 5, 75; Chełmek - Skidziń 1-0 (0-0): Kulig 70; Piotrowice - Soła Oświęcim 2-2 (1-0): Krawczyk 15, Kościelnik 75 - Uszkiewicz 46, Chomicz 82; Jawiszowice - Zator 2-1 (1-1): W. Jarosz 44, Włodarski 60 - Krzyścin 28; Polanka - Osiek 1-1 (1-0): Kwaczała 30 - Sporysz 70; Zaborze - Nowa Wieś 0-1 (0-1): Naglik 28.

1. Brzezinka 20 48 53-16

2. Polanka 20 42 53-24

3. Skidziń 20 35 55-32

4. Jawiszow. 20 35 36-24

5. Piotrowice 20 35 34-25

6. Osiek 20 34 32-30

7. Nowa Wieś 20 33 27-24

8. Chełmek 20 27 28-26

9. Soła 20 25 25-33

10. Włosienica 20 21 31-40

11. Zator 20 13 14-42

12. Bulowice 20 13 20-52

13. Rajsko 20 12 16-39

14. Zaborze 20 12 22-45

A klasa, Wadowice

   Olimpia Chocznia - Astra Spytkowice 1-1 (0-0): R. Pękala 70 - Warzecha 50; Borowik Bachowice - Wisła Łączany 2-1 (2-0); Jastrzębianka - Orzeł Ryczów 6-0 (3-0): Kurowski 10, Florek 25, 56, Pocielej 39, Białek 73, Kozik 85; Dąb Paszkówka - Znicz Sułkowice 0-0; Relaks Wysoka - Lachy Lachowice 3-0 (2-0): Pyrek 1, Grzywa 45, 65; Watra Zawoja - Leskowiec Rzyki 0-1 (0-1): Mieszczak 15; Jubilat Izdebnik - Leńczanka Leńcze 0-1 (0-1): R. Gębala 23.

1. Sułkowice 21 39 33-21

2. Rzyki 21 38 38-26

3. Spytkowice 21 37 30-16

4. Wysoka 21 32 30-33

5. Leńcze 21 32 31-27

6. Chocznia 21 31 40-29

7. Paszkówka 20 31 36-30

8. Bachowice 21 29 38-31

9. Łączany 21 27 35-35

10. Zawoja 21 23 32-36

11. Ryczów 21 23 24-37

12. Izdebnik 21 22 35-45

13. Lachowice 20 20 20-35

14. Jastrzębia 21 18 23-44

A klasa, Chrzanów

   Tempo Płaza - MKS Trzebinia-Siersza II 2-1 (1-1): Rogaczewski 19, Deszcz 86 - Paweł Wilk 32; Fablok II Chrzanów - Zagórzanka 1-3 (0-1): Żmuda 90 - Sikora 49, 51, Biesek 29; Tęcza Tenczynek - Nadwiślanka Okleśna 1-3 (0-1): Duda 80 - Skwarczyński 35, Wojtoń 60, Bialik 71; Start Kamień - Regulice 1-1 (1-0): M. Celej - J. Ciołek; Wolanka Wola Filipowska - Unia Kwaczała 0-4 (0-0): Jarczyk, Ginter, Kapusta, Rożnawski; Promyk Bolęcin - Ruch Młoszowa 2-0. Pauzowała Korona Lgota.

1. Unia 19 46 38-13

2. Tempo 19 40 46-23

3. Start 21 33 32-23

4. Korona 19 32 32-23

5. Zagórzanka 19 31 46-33

6. Regulice 20 30 37-30

7. Fablok II 19 28 38-23

8. Trzebinia II 19 27 32-31

9. Nadwiślanka 20 26 31-31

10. Wolanka 19 22 27-30

11. Ruch 20 18 27-42

12. Tęcza 19 12 22-50

13. Promyk 20 6 14-70

A klasa, Olkusz

   Przemsza Klucze - Laskowianka 2-0 (1-0): Musiał 29, Karoń 68; Pomorzanin Olkusz - Przebój II Wolbrom 0-4 (0-2): Wójcicki 3, Pietras; Prądnik Sułoszowa - Promień Przeginia 4-1 (3-1): - Baranik; Strumyk Zarzecze - Wielmożanka 4-3 (3-3): Barczyk, Zawada, Banyś, Gamrat (karny) - Pasternak 2, Szymczyk; Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka Pilica 3-1; Unia Jaroszowiec - Olkusz 1-7 (1-2): Banasik - Tryfanów 3, Juszczyk 2, Natkaniec, Kurkowski. W meczu zaległym: Trzy Korony Żarnowiec - Przemsza Klucze 10-1. Pauzowała Spójnia Osiek.

1. Olkusz 20 52 79-16

2. Spójnia 19 50 64-14

3. Trzy Korony 20 41 59-21

4. Przemsza 20 32 45-42

5. Prądnik 20 26 34-42

6. Laskowianka 19 23 25-30

7. Unia 19 23 35-46

8. Strumyk 20 22 31-48

9. Pomorzanin 19 22 25-52

10. Promień 19 19 21-42

11. Piliczanka 19 19 29-57

12. Wielmoża 19 17 28-50

13. Przebój II 19 16 27-43

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie