Piłka nożna w regionie

Redakcja
MKS Lędziny - Unia Racibórz 0-1 (0-0): Frydryk 84; Victoria Jaworzno - Polonia Łaziska 1-0 (1-0): Wrona 15; Polonia Marklowice - AKS Mikołów 6-1 (2-0): Halszaka 4 (8, 43, 74, 89), Mańka 73, Owczarek 85 - Kurasz 83; Koszarawa Żywiec - Przyszłość Rogów 3-0 (0-0): Pluta 52, Socha 59, Stolarczyk 74; Energetyk ROW Rybnik - Górnik Pszów 0-1 (0-0): Błaszczyk 51; Grunwald Ruda Śląska - Górnik MK Katowice 0-3 (0-1): Orlik 10 i 90, Czyżo 62 (karny); Odra II Wodzisław - Czarni Góral Żywiec 0-0; Pasjonat Dankowice - Beskid Skoczów 1-0 (0-0): A. Nieszczad 60.

IV liga, Bielsko-Biała

1. Koszarawa 28 67 58-14

2. ROW Rybnik 28 61 66-22

3. Rogów 28 52 65-31

4. Łaziska 28 43 46-38

5. MK Katowice 27 42 35-31

6. Marklowice 28 40 48-40

7. Jaworzno 28 38 36-36

8. Odra II 28 37 35-35

9. Czarni Góral 28 35 28-34

10. Racibórz 28 34 38-45

11. Skoczów 28 33 46-51

12. Pasjonat 27 33 37-68

13. Mikołów 28 31 29-47

14. Ruda Śl. 28 27 33-52

15. Pszów 28 27 32-53

16. Lędziny 28 19 22-57

V liga, Wadowice

   Górnik Brzeszcze - Beskidy Andrychów 1-0 (1-0): B. Bielenin 16; Babia Góra Sucha Beskidzka - Iskra Klecza Dolna 1-5 (0-1): Wanas 80 - M. Gołba 19, M. Błachut 53 (karny) i 55, Dobisz 65 i 77; Stanisławianka - Janina Libiąż 3-2 (1-0): J. Kozik 28, R. Kozik 70, Daniel 84 - Poznański 78, Chylaszek 81 (karny); Halniak Maków Podhalański - Błyskawica Marcówka 0-0; Orzeł Balin - Hejnał Kęty 2-0 (2-0): Kudyk 19, A. Lichota 70; Przeciszów - Nadwiślanin Gromiec 1-3 (1-0): D. Cygan 43 - Szyjka 60 (karny), Ł. Pactwa 76 i 86; Zgoda Malec - Kalwarianka 3-1 (1-1): Sokół 32, Ł. Naglik 59, W. Krawczyk 82 - Frączek 15; Żarek Barwałd - Przebój Wolbrom 0-2 (0-2): Rak 15 i 44.

1. Wolbrom 28 68 72-14

2. Andrychów 28 61 65-22

3. Marcówka 28 59 50-25

4. Libiąż 28 52 61-36

5. Klecza 28 43 49-35

6. Balin 28 40 50-45

7. Brzeszcze 28 40 56-52

8. Przeciszów 28 38 35-38

9. Gromiec 28 37 34-39

10. Maków P. 28 35 32-34

11. Kęty 28 35 26-49

12. Stanisław. 28 33 38-51

13. Babia Góra 28 26 38-63

14. Kalwarianka 28 24 26-64

15. Malec 28 20 24-49

16. Barwałd 28 13 19-59

V liga, Bielsko-Biała

   Walcownia Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 3-1 (3-0); Wilamowice - Czaniec 2-0 (0-0); Soła Kobiernice - Rekord Bielsko-Biała 0-2 (0-0); Spójnia Zebrzydowice - Skałka Żabnica 2-4 (0-1); Bestwina - Cukrownik Chybie 2-0 (0-0); Koszarawa II Żywiec - Beskid Gilowice 0-0; Zapora Porąbka - BKS Bielsko-Biała 0-5 (0-3). Sokół Zabrzeg - Morcinek Kaczyce - przełożony na 8 czerwca. Pauzowało Podbeskidzie II Bielsko-Biała.

1. BKS 28 75 106-20

2. Żabnica 29 62 85-32

3. Czaniec 29 53 66-37

4. Podbeskidzie II 28 50 46-33

5. Koszarawa II 29 47 36-28

6. Bestwina 29 45 54-42

7. Wilamowice 29 41 57-53

8. Kaczyce 28 41 38-42

9. Ustroń 29 40 49-38

10. Porąbka 28 39 34-41

11. Zabrzeg 28 36 47-54

12. Rekord B-B 29 35 44-50

13. Kobiernice 29 35 35-46

14. Walcownia 29 34 35-49

15. Chybie 30 28 51-67

16. Gilowice 28 17 22-73

17. Spójnia 29 9 17-117

V liga, Kraków

   Świt Krzeszowice - Tramwaj 2-5 (1-2): Chlipała 18, Krzysiak 51 - Bogusz 25, 44, 66, 70, Wojsa 87; Bieżanowianka - Gościbia Sułkowice 2-0 (1-0): Łysak 30, Kuschill 87; Skawinka - Wawel 1-2 (1-0): Kolasa 4 - Kaczmarczyk 75, 80; Wróblowianka - Zwierzyniecki 3-3 (2-0): Ciężarek 36, 75, Siemieński 39 - Klauze 55 (k), Kosior 62, Wilczyński 90 (samob.); Radziszowianka - Prądniczanka 3-3 (0-3): Wach 64, 77, Radziszowski 68 - Dominik 5, Jarosz 40, 43; Płomień Jerzmanowice - Pogoń Skotniki 3-1 (1-0): Chukwemeke 28, Basoń 46, Bursa 56 - Zając 84; Szreniawa Koszyce - Wieczysta 1-3 (1-1): Pituła 13 - Kalemba 43 (karny), Ciba 49, Tarasek 70; Węgrzcanka - Iskra Krzęcin 1-2 (0-0): Łaciak 57 - Leśnowolski 77, Bała 84.

1. Prądniczanka 28 63 61-20

2. Płomień 28 54 54-22

3. Tramwaj 28 51 62-45

4. Pogoń 28 45 48-24

5. Gościbia 28 45 53-42

6. Wróblowianka 28 44 54-40

7. Świt 28 44 51-42

8. Wieczysta 28 41 59-39

9. Skawinka 28 41 37-39

10. Iskra 28 39 43-41

11. Wawel 28 38 29-40

12. Bieżanowianka 28 31 29-47

13. Szreniawa 28 31 22-43

14. Radziszowianka 28 31 36-54

15. Zwierzyniecki 28 28 34-67

16. Węgrzcanka 28 9 24-87

V liga, Tarnów

   Błękitni Tarnów - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 (0-0): Dzik 59; Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin 1-2 (0-1): P. Potok 74 (karny) - M. Gądek 13, Knaga 88; Gosłavia Gosławice - Orzeł Cikowice 3-0 (1-0): Kurtyka 21, Bulwa 53, Szczurek 64; Metal-Gawro Tarnów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-2 (0-1): Kozaka 23, 74; Polan Żabno - Skrzyszovia Skrzyszów 4-1 (2-0): Wójcik 1, 35, 64, Urban 89 - J. Proszowski 74; Rzezawianka Rzezawa - Wietrzychowice 1-4 (1-2): Cieśla 1 - Liro 45, 83, M. Tułacz 14, Drelicharz 73. Spotkanie Orzeł Dębno - Ciężkowianka Ciężkowice przełożone zostało na 7 czerwca. Mecz Rylovia Rylowa - Bruk-Bet Nieciecza przełożony został na 8 czerwca.

1. Orzeł D. 27 64 80-19

2. Bruk-Bet 27 64 65-17

3. Polan 28 61 72-19

4. Rylovia 27 51 47-26

5. Wisła 28 49 51-38

6. Szreniawa 28 47 59-35

7. Metal 28 44 59-40

8. Gosłavia 28 43 38-38

9. Dąbrovia 28 42 41-36

10. Skrzyszovia 28 41 54-60

11. Ciężkowianka 27 31 37-49

12. Dunajec 28 30 36-45

13. Wietrzych. 28 19 28-68

14. Błękitni 28 19 17-60

15. Rzezawianka 28 12 19-92

16. Orzeł C. 28 9 21-88

V liga, Nowy Sącz

   Sandecja II - Hart Tęgoborze 5-0 (2-0): Kudryk 29, 82, G. Nowak 50, 56, Hajduk 12; Helena Nowy Sącz - Turbacz Mszana Dolna 3-2 (1-1): Ł. Filipek 7, 89, Krzak 62 - P. Szynalik 43, 72; Watra Białka Tatrzańska - Wierchy Rabka 4-1 (1-1): A. Rabiański 42, 55, Kuchta 48, Myrda 52 - Leśniak 38; Orkan Szczyrzyc - Zawada Nowy Sącz mecz się nie odbył, goście nie dotarli na zawody; Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka - Moduł Zagórzany 7-0 (3-0): Gruszczyński 17, 35, 52, 85, Żarnowski 15, 89, Zaryczny 80; Jutrzenka Zakopane - Gród Podegrodzie 1-0; LKS Uście Gorlickie - Topór Tenczyn 4-2 (2-1): G. Matuszyk 41, 73, 81, Igielski 43 - T. Druzgała 26, Służalec 71; Grybovia/Stolbud Grybów - LKS Jodłownik, mecz przełożony na 16 czerwca.

1. Sandecja II 25 60 84-19

2. Orkan 24 50 77-25

3. Skalnik 25 50 48-16

4. Uście G. 26 42 46-35

5. Gród 25 41 43-34

6. Hart 26 39 27-33

7. Watra 26 37 44-45

8. Jodłownik 25 36 47-35

9 Zawada 25 33 32-35

10. Moduł 26 31 29-47

11. Helena 25 30 43-51

12. Turbacz 26 27 36-58

13. Grybovia 25 27 23-55

14. Jutrzenka 26 26 30-54

15. Topór 26 20 37-65

16. Wierchy 26 13 14-53

Klasa A, Sądeckie

   Grupa I, nowosądecko-limanowska. Jaworzanka Jaworzna - Dobrzanka Dobra 2-0 (0-0): Zelek 62, 82; AKS Ujanowice - Sokół Słopnice 2-1 (0-0): Przystał 48, Bomba 59 - D. Kęska 70; Laskovia Laskowa - Limanovia 1-1 (1-1): W. Zawada 43 - Pasionek 8; Start Nowy Sącz - Barciczanka Barcice 0-2 (0-2): Lulek 1, D. Tokarczyk 7; Gorce Kamienica - KS Tymbark 2-1 (0-1): Paszkowski 50, Jasiński 56 - D. Czech 45; LKS Świniarsko - LKS Mordarka 7-0 (2-0): Leśniak 45 (karny), 60, 75 (karny), 85, 87, Węgrzyn 36, Mrzygłód 48; Nawoj Nawojowa - Zyndram Łącko 0-0.

1. Limanovia 23 60 55-8

2. Gorce 23 47 50-28

3. Świniarsko 23 45 53-35

4. Laskovia 23 44 51-25

5. Dobrzanka 23 31 44-44

6. Sokół Sł. 23 31 30-33

7. Tymbark 23 30 36-35

8. Zyndram 23 27 23-37

9. Ujanowice 23 26 47-45

10. Nawoj 23 26 24-29

11. Barciczanka 23 23 23-36

12. Jaworzanka 23 23 21-38

13. Start 23 19 30-57

14. Mordarka 23 19 28-65

   Grupa II, nowosądecko-gorlicka. KS Biecz - Amator Paszyn 4-1 (2-1): Woźniak 40, 50, Czech 12, M. Gancarz 88 - Sikorski 14; Orzeł Wojnarowa - Ogniwo Piwniczna 2-0 (2-0): Gigoń 8, Ogorzałek 14; Jedność Nowy Sącz - Poprad Rytro 0-0; LKS Korzenna - KS Bobowa 4-0 (0-0): K. Pach 50, 75, Stawiarski 65, Mokrzycki 85; Biegoniczanka Nowy Sącz - Zuber Krynica 4-2 (2-1): Małek 41, 81, 87, Potoczek 24 - Pawlik 20, Jojczyk 61; LKS Ropa - LKS Wójtowa 2-2 (1-1): T. Kosiak 28, Pawełczak 50 - J. Kosiński 25, Juszczyk 80; Sokół Stary Sącz - LKS Szymbark 5-0 (2-0): Ł. Sobonkiewicz 60, 68, 75, Marczyk 25, Jawor 33. Mecze zweryfikowane jako walkowery: Bobowa - Orzeł 0-3 (na boisku 1-0), Ropa - Bobowa 3-0 (na boisku 1-1) oraz Poprad - Ropa 0-3 (na boisku 1-0).

1. Biegoniczanka 23 63 86-16

2. Sokół St.S. 23 51 51-26

3. Orzeł 23 46 51-35

4. Poprad R. 23 36 43-34

5. Bobowa 23 35 38-42

6. Jedność 23 33 31-28

7. Biecz 23 32 47-32

8. Amator 23 31 29-47

9. Ropa 23 30 29-38

10. Zuber 23 28 43-47

11. Korzenna 23 26 29-43

12. Ogniwo 23 20 29-45

13. Szymbark 23 16 22-48

14. Wójtowa 23 11 17-64

Klasa A, Oświęcim

   Zaborze - Rajsko 1-0 (1-0): Zawadzki 40; Włosienica - Skidziń 0-5 (0-1): Niemiec 28, 50, Danek 52, Apryas 78, Chowaniec 88; Piotrowice - Jawiszowice 3-0 (2-0): Kuwik 19, 40, Górecki 77; Brzezinka - Zator 3-0 (1-0): Heród 25, 65, Opala 80; Bulowice - Osiek 1-3 (1-1): Ł. Matusiak 33 - Kozieł 19, Nowak 60, Juras 79; Chełmek - Nowa Wieś 5-1 (3-0): Mleczek 7, 47, 55, Mazurkiewicz 20, Kulig 43 - S. Tlałka 77; Polanka - Soła Oświęcim 4-2 (3-1): D. Boba 6, 40, Kwaczała 15 70, - Gałuszka 36 (karny), Soabanik 71.

1. Brzezinka 22 55 60-18

2. Polanka 23 49 59-27

3. Skidziń 23 39 59-34

4. Nowa Wieś 23 39 32-31

5. Piotrowice 23 38 39-30

6. Osiek 23 38 39-31

7. Jawiszowice 23 38 38-32

8. Chełmek 23 36 38-26

9. Soła 23 26 28-40

10. Włosienica 23 22 31-48

11. Zaborze 23 21 30-48

12. Zator 22 19 17-42

13. Bulowice 23 13 23-59

14. Rajsko 23 12 17-44

Klasa A, Wadowice

   Orzeł Ryczów - Leskowiec Rzyki 3-0 (0-0): Kusior 55 (karny), Suślik 65, Szydłowski 85; Watra Zawoja - Znicz Sułkowice 1-2 (0-2): Hutniczak 67 - Rusinek 2, S. Wojewodzic 40, Dąb Paszkówka - Astra Spytkowice 2-1 (1-1): K. Feluś 32, Smajek 51 - Maślona 39; Relaks Wysoka - Leńczanka Leńcze 3-0 (1-0): Klimasara 30, Klimasara 49, Jacek Sarapata 70; Jubilat Izdebnik - Olimpia Chocznia 3-0 (2-0): I. Ziaja 30, 85, J. Łabędź 38; Borowik Bachowice - Lachy Lachowice 1-1 (0-0): A. Stańczyk 70 - M. Kachel 60; Jastrzębianka Jastrzębia - Wisła Łączany 2-2 (2-1): Kasierz 20, Kurowski 42 - Wiecheć 25, Rafał Wawro 75. Zaległe spotkanie: Lachowice - Paszkówka 3-1 (2-1).

1. Sułkowice 24 45 36-21

2. Rzyki 24 44 40-29

3. Spytkowice 24 41 38-20

4. Chocznia 24 37 44-32

5. Leńcze 24 36 35-33

6. Wysoka 24 36 35-36

7. Paszkówka 24 35 43-39

8. Bachowice 24 30 39-34

9. Łączany 24 30 40-40

10. Lachowice 24 30 30-39

11. Izdebnik 24 28 41-51

12. Ryczów 24 28 30-40

13. Zawoja 24 23 33-42

14. Jastrzębia 24 19 27-53

Klasa A, Chrzanów

   Unia Kwaczała - Start Kamień 2-1 (1-0): Jarczyk 27, Tekielak 64 - Starowicz 89; Zagórzanka - MKS Trzebinia-Siersza II 3-1 (1-1): Miziołek 45, Szczepina 72, Gałdyn 90 - Przemysław Wilk 30; Korona Lgota - Wolanka Wola Filipowska 6-2 (3-0): Nowak 3, Dominik 2, Dziedzic - Motyl 2; Promyk Bolęcin - Tęcza Tenczynek 0-0; Regulice - Fablok II Chrzanów 1-2 (0-1): Kopeć, Olszowski, Babiarz; Nadwiślanka Okleśna - Tempo Płaza 2-1 (1-0): Baudler 35, Przejczowski 85 - Filipek 62. Pauzował Ruch Młoszowa.

1. Unia 22 53 46-16

2. Tempo 22 43 52-26

3. Start 23 39 43-28

4. Zagórzanka 22 40 51-34

5. Fablok II 22 37 49-27

6. Regulice 22 30 35-32

7. Korona 22 35 40-34

8. Trzebinia II 22 31 38-38

9. Nadwiślanka 22 29 34-37

10. Wolanka 22 22 31-40

11. Ruch 22 18 32-50

12. Tęcza 22 16 27-55

13. Promyk 23 10 14-74

Klasa A, Olkusz

   IKS Olkusz - Strumyk Zarzecze 5-1 (0-1): M. Przybyła 56, Juszczyk 61, Tryfanów 66, D. Przybyła 75, Natkaniec 90 - Opiłka 45; Piliczanka Pilica - Unia Jaroszowiec 4-0 (4-0): Bilski 2, Karwowski, Mularczyk; Spójnia Osiek - Trzy Korony Żarnowiec 3-3 (1-2): Chabinka 28 (k), 62, G. Latos 50 - Mazurkiewicz 5, 82, Wodecki 7; Laskowianka - Pomorzanin Olkusz 1-1 (0-1): Kuś 90 - Ziajka 60; Wielmożanka - Prądnik Sułoszowa 2-1 (1-0): Promień Przeginia - Przebój II Wolbrom 3-0, brak gości. Pauzowała Przemsza Klucze.

1. Olkusz 22 58 89-17

2. Spójnia 22 57 73-17

3. Trzy Korony 23 48 68-24

4. Przemsza 22 32 46-47

5. Prądnik 23 32 43-46

6. Promień 22 28 27-43

7. Laskowianka 23 26 30-36

8. Unia 22 25 40-55

9. Piliczanka 22 25 37-63

10. Wielmoża 22 23 33-56

11. Strumyk 23 22 32-60

12. Pomorzanin 22 22 27-60

13. Przebój II 22 19 30-52

Klasa A, Tarnów

   Grupa I. Macierz Lipnica Murowana - Victoria Słomka 3-1 (1-0): Przybyłko 39, Kulas 72, T. Motak 90 - Sysło 46 (samob.); Raba Książnice - Wisła Grobla 2-1 (2-1): R. Seweryn 16, Włodek 19 - Marek 37; Górnik Siedlec - Czarni Kobyle 1-2 (0-1): Trzósło 60 - W. Cholewa 1, Samek 81; Naprzód Sobolów - Piast Łapanów 1-1 (0-0): Duda 75 - Czekaj 79; Novi Jodłówka - Błękitni Krzeczów 0-0; Żubr Gawłówek - Drwinka Drwinia 1-1 (1-0): Smoleń 30 - Drzazga 75.

1. Wisła 20 48 54-13

2. Novi 20 48 46-16

3. Żubr 20 34 29-22

4. Naprzód 20 28 42-37

5. Drwinka 20 28 26-29

6. Macierz 20 26 27-35

7. Błękitni 20 26 28-39

8. Raba 20 25 27-43

9. Czarni 20 24 29-39

10. Piast 20 21 27-42

11. Victoria 20 17 35-41

12. Górnik 20 17 27-41

   Grupa II. Sokół Maszkienice - Arkadia Olszyny 3-5 (1-1): Hebda 8 (karny), Mietła 78 (karny), Sperka 81 - J. Kuboń 27, Krupski 60, Wąs 72, W. Kuboń 84, K. Ogar 88; Sokół Borzęcin - Olimpia Bucze 3-2 (1-0): Janicki 4, 61, 85 - Styrna 58, J. Soból 64; Iskra Łęki - Dunajec Mikołajowice 2-2 (0-1): Wnętrzak 60, G. Urbaś 71 - Marzec 35, Rajski 65; Iva Iwkowa - Jadowniczanka Jadowniki 1-1 (0-1): Ł. Jasnos 90 - Kujacz 35; Jasień - Pagen Gnojnik 0-3 (0-2): Kurowski 30 (karny), Migacz 43, Wąs 88; Pogoń Biadoliny Radłowskie - Victoria Porąbka Uszewska 0-0. W meczu zaległym Sokół M. - Sokół B. 3-4 (0-3): Sperka 48, Kargul 62, Kopeć 88 (karny) - Chmura 41, 64, Zabiegała 10, Świątek 34.

1. Pagen 20 47 52-26

2. Jadowniczanka 20 44 58-25

3. Iva 20 41 43-29

4. Sokół B. 20 36 47-38

5. Iskra 20 34 42-27

6. Arkadia 20 28 37-38

7. Dunajec 20 23 33-33

8. Jasień 20 20 23-44

9. Olimpia 20 19 31-46

10. Victoria 20 18 32-36

11. Sokół M. 20 15 31-51

12. Pogoń 20 10 23-59

   Grupa III. Łukovia Łukowa - Ikar Odporyszów 2-3 (1-0): Wałaszek 36, Hajduk 71 - Biś 55, Węgiel 57, D. Stachura 75; Unia Les-Drób Niedomice - Szarwark 3-0 (1-0): D. Załęski 9, Ptasznik 68, W. Załęski 72; Łęgovia Łęg Tarnowski - Nadwiślanka Wola Rogowska 1-7 (0-4): Duź 87 - Zabiegała 16, 27, 40, 80, Skrzyński 4, 63, Janeczek 89; Olesno - Iskra Tarnów 0-2 (0-1): Malec 32, M. Gajda 46; Olimpia Zabawa - Wolania Wola Żelichowska 5-1 (1-0): Starzyk 50, 55, G. Baran 26, A. Marszałek 87, Augustyński 90 - T. Janowiec 62. Spotkanie Radłovia Radłów - Powiśle Bolesław nie doszło do skutku, gdyż goście nie stawili się w Radłowie. Mecz Brzezówka - Polan II Żabno został przełożony.

1. Ikar 24 68 81-20

2. Radłovia 23 55 57-25

3. Łukovia 24 53 76-32

4. Iskra 24 44 54-38

5. Unia 24 42 48-40

6. Nadwiślanka 24 38 66-56

7. Łęgovia 24 32 41-51

8. Polan II 23 27 40-49

9. Olesno 24 27 31-50

10. Olimpia 24 25 61-70

11. Powiśle 23 25 46-56

12. Brzezówka 23 22 37-56

13. Szarwark 24 17 34-81

14. Wolania 24 5 27-75

   Grupa IV. Dunajec Zbylitowska Góra - Zorza Zaczarnie 4-2 (2-1): Hajnysz 5, Tadel 38, Iżyk 64, Więcław 79 - Olszówka 44, 85; Nowa Jastrząbka - Orzeł Lisia Góra 2-1 (2-0): Stach 30 (karny), 40 - Sikorski 82; Burzyn - Huragan Buchcice 0-3 (0-0): Sobyra 58, Wajda 70, M. Skruch 90; Jutrzenka Wierzchosławice - Pogoria Pogórska Wola 3-1 (1-1): Gacek 32, 62, Żyra 86 - P. Korus 20; Olimpia Wojnicz - Pogórze Pleśna 1-1 (1-0): M. Janicki 17 - M. Szymański 50; Ryglice - Radlna 2-1 (1-0), Smoła 3 (samob.), P. Kozak 64 - Gromadzki 57; Victoria Koszyce Małe - Szynwałd 0-0.

1. Huragan 24 52 71-34

2. Nowa J. 24 51 62-19

3. Ryglice 24 50 51-27

4. Victoria 24 37 33-30

5. Pogoria 24 36 38-41

6. Radlna 24 34 39-42

7. Olimpia 24 32 37-38

8. Pogórze 24 31 39-42

9. Zorza 24 31 39-47

10. Burzyn 24 28 36-48

11. Orzeł 24 27 30-39

12. Jutrzenka 24 23 37-54

13. Szynwałd 24 23 30-50

14. Dunajec 24 15 27-58

Klasa A, Kraków

   Grupa I. Zieleńczanka - Bibiczanka 3-4 (2-2): Piórkowski 8, Michalik 28, Leszczyński 53 - Szczepaniak 15, 71, Zawrzykraj 44, M. Kurczek 63, Szczepaniak 71; Partyzant Dojazdów - Sokół Kocmyrzów 1-3 (0-2): Kapcia 48 - G. Krzyżanowski 5, Mikołajczyk 36 (karny), Bodzioch 84; Wisła Rząska - Wisła Jeziorzany 3-3 (2-2): Sotwin 25, Krzyściak 27, 79 - M. Królik II 4, 7, Pyla 50; Błękitni Modlnica - Nadwiślan 2-2 (0-0): Kwaśniewski 48, Bzukała 85 - Szymczyk 47, Szymczyk 58; Spartak Wielkanoc-Gołcza - Lotnik Kryspinów 4-1 (1-1): Krawiec 25 (karny), Furgał 53, Wolnicki 63, Ostroga 90 - Będkowski 38; Tonianka - Grębałowianka 1-2 (0-1): Frankowski 90+1 - Bączek 10, Pikuła 72; Niedźwiedź - Zelków 4-2 (2-1): Gałkowski 2, Rosiek, Gratkowski - Stachyra, Wiatr.

1. Błękitni 23 54 75-31

2. Bibiczanka 24 49 77-48

3. Nadwiślan 24 48 66-38

4. Tonianka 24 37 40-31

5. Grębałowianka 24 36 55-45

6. Wisła J. 24 36 46-50

7. Sokół 24 35 39-41

8. Niedźwiedź 24 31 41-48

9. Zelków 24 29 47-51

10. Lotnik 24 28 40-51

11. Zieleńczanka 23 23 32-44

12. Partyzant 24 21 30-46

13. Spartak 24 21 36-75

14. Wisła Rz. 23 20 33-58

   Grupa II. Wiślanie Jaśkowice - Borek 2-2 (0-1): Kalita 47, Pasierbek 55 - Burliga 45, 67; Garbarnia II - Hutnik II 1-2 (0-1): Antas, 10 - Słota 70, Antas 83; Pozowianka - Wanda Nowa Huta 2-2 (1-2): Piwowarczyk 10, Malinowski 60 - Bobela 26, 35; Dąbski - Płaszowianka 4-3 (1-2): M. Roda 25 (samob.), Semper 47, Gaździcki 56, 90+2 - Leśniak 14, Zdebski 31, Kasprzyk 89; Victoria - Liszczanka 4-0 (0-0): Lenda 51, Kwaśniak 79, Rudek 84, Lenda 90; Armatura - Prokocim 2-2 (0-2): Zagata 72, Baliga 85 - Dąbrowski 21, 40; Bronowianka - Trzebol Wielkie Drogi 4-1 (3-1): Piwowarski 10, Augustyn 38, Sydorenko 39, Sieńko 83 - Bębenek 25 (karny).

1. Bronowianka 24 55 68-31

2. Borek 24 54 72-27

3. Hutnik II 24 43 67-46

4. Garbarnia II 24 36 45-40

5. Prokocim 24 35 65-40

6. Dąbski 24 32 47-59

7. Pozowianka 24 31 55-48

8. Victoria 24 31 41-45

9. Wiślanie 24 31 46-59

10. Liszczanka 24 28 50-64

11. Wanda 23 28 28-55

12. Armatura 24 24 29-54

13. Płaszowianka 24 23 37-55

14. Trzebol 24 21 29-53

   Grupa III. Nadwiślanka Nowe Brzesko - Czarni Staniątki 6-2 (3-1): Bogdan 3, Matusik 32, Wyka 40, Micuda 50, 62, 70 - M. Łach 15 (karny), Czaplak 54; Wiarusy Igołomia - Promień Zakrzowiec 1-1 (0-1): Gruszka 60 - Wójcik 38 (karny); Wisła Niepołomice - Rożnowa 0-2 (0-0): Niedrygoś 61, Wawrzonek 88; Złomex Branice - Piłkarz Podłęże 2-1 (0-1): J. Kalisz 58 (karny), 79 (karny) - Strynowicz 44; Wolni Kłaj - Górnik II Wieliczka 0-1 (0-1): Wolański 30; Strażak Kokotów - Śledziejowice 3-1 (1-0): Stachel 45, Bieńkowski 58, Juras 73 - Knap 69; awansem: Czarnochowice - Wawrzynianka 1-3.

1. Górnik II 23 55 66-13

2. Wiarusy 23 49 54-23

3. Strażak 23 47 47-33

4. Złomex 23 38 39-38

5. Piłkarz 23 34 38-32

6. Wawrzynianka 23 34 39-32

7. Nadwiślanka 23 29 40-35

8. Śledziejowice 23 27 40-40

9. Promień 23 27 31-38

10. Wolni 23 26 34-45

11. Czarni 23 24 38-58

12. Czarnochowice 23 22 29-50

13. Wisła 23 18 25-55

14. Rożnowa 23 15 31-60

   Grupa IV. Raba Dobczyce - Opatkowianka 1-1 (1-0): Krawczyk 43 (karny) - Radwański 85 (karny); Krakus Swoszowice - LKS Mogilany 1-0 (0-0): Pabian 53; Sęp Droginia - Jordan Sum Zakliczyn 3-2 (2-1): Wyroba 6, Wójtowicz 35, Mrowiec 90+1 (karny) - J. Matoga 22 (karny), Dziatkowiec 49; Zielonka Wrząsowice - Pasternik Ochojno 1-2 (1-0): Jałocha 17 - Brożek 84, E. Sarga 86; Gdovia - Pcimianka 0-4 (0-1): Kiełtyka 25, M. Marszalik 55, G. Marszalik 76, M. Dziadkowiec 87; Grodzisko Raciechowice - Libertów 3-2 (2-2): Strama 19, Hybel 37, Mróz 70 - Kępa 17, Ziarko 27 (karny); Skalnik Trzemeśnia - Tempo Rzeszotary 2-0 (0-0): Profic 83 (samob.), Górka 90.

1. Skalnik 24 61 66-22

2. Raba 24 50 55-24

3. Jordan 24 48 55-35

4. Mogilany 24 50 64-22

5. Grodzisko 24 37 45-35

6. Pcimianka 24 31 42-30

7. Sęp 24 30 29-50

8. Krakus 24 28 33-47

9. Opatkowianka 24 27 33-43

10. Tempo 24 26 32-53

11. Zielonka 24 25 30-40

12. Gdovia 24 24 23-53

13. Pasternik 24 23 32-54

14. Libertów 24 14 23-56

Klasa A, Podhale

   Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz 2-1 (1-0): M. Drobny 20, Słoński 55 - Handzel 78; Orkan Raba W. - ZDR Frydman 3-0 (1-0): Łach 40, Gromczak 81, Traczyk 84; Gronik Gronków - LKS Szaflary 0-8 (0-3): K. Kamiński 10, 71, F. Kamiński 20, Magulski 30, J. Gałdyn 50, Matusiak 77, Kasperek 81, Jasion 86; Czarni Cz. Dunajec - Przełęcz Łopuszna 1-2 (1-1): Szaflarski 6 - P. Galik 45 (karny), 60; Dunajec Ostrowsko - Szarotka Nowy Targ 4-2 (0-2): Pędzimąż 59, 72, Klamerus 67, Gucwa 88 - Hajnos 3, Krauzowicz 15; Lubań Tylmanowa - Orawa Jabłonka 1-0 (0-0): Mateusz Jurek 80; Poroniec Poronin - Granit 0-1 (0-0): Milon 48.

1. Lubań 23 57 58-25

2. Orkan 23 54 61-25

3. Jordan 22 40 45-25

4. Dunajec 23 34 56-42

5. Czarni 23 32 41-41

6. Wiatr 23 32 29-29

7. Orawa 23 31 44-26

8. Przełęcz 23 31 31-34

9. Poroniec 23 26 33-41

10. Szaflary 23 26 34-45

11. ZOR 23 24 26-44

12. Gronik 22 21 34-70

13. Szarotka 23 19 30-49

14. Granit 23 19 22-48

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie