Piłkarskie halowe rozgrywki młodzieżowe

PAN
Udostępnij:
Trampkarze

Grupa A: AS Progres - Prądniczanka 7:0, AS Progres Kraków - Dalin Myślenice 8:0, Prądniczanka - Dalin Myślenice 2:3, Krakus Nowa Huta - Wawel 1:0, Krakus - Wisła Kraków 4:1, Wawel - Wisła 3:2, Krakus Nowa Huta - Cracovia 0:1, Jadwiga - Garbarnia 3:2, Jadwiga - Cracovia 1:0.

  1.   Progres   7   21   37-4

  2.   Krakus   7   15   18-11

  3.   Cracovia   7   15   10-6

  4.   Garbarnia   6   12   18-7

  5.   Wisła   7   12   16-14

  6.   Wawel   7   9   13-15

  7.   Prądniczanka   9   7   12-30

  8.   Jadwiga   7   6   10-17

  9.   Dalin   7   6   11-20

  10.   Górnik   6   1   3-24

Grupa B: Garbarnia Kraków - Akademia Piłkarska Gołcza 0:1, Błękitni Modlnica - AP Gołcza 0:6, Błękitni - Garbarnia II 0:7, Trójka Myślenice - AP Gołcza 1:1, Milenium Skawina - Garbarnia II 1:2, Trójka - Milenium 3:2, Prokocim - Clepardia 1:3, Prokocim - Milenium 1:4, Progres II - Clepardia 3:1, Progres II - Prokocim 4:0.

  1.   Progres II   7   18   19-6

  2.   Garbarnia II   6   12   16-7

  3.   AP Gołcza   5   10   13-4

  4.   Trójka   4   10   12-4

  5.   Hutnik   4   7   9-10

  6.   Milenium   6   4   9-14

  7.   Clepardia   4   3   7-9

  8.   Prokocim   7   3   9-24

  9.   Błękitni   5   3   4-20

Grupa C: AS Progres III - Armatura 2:0, AS Progres III - Skawinka 4:1, Armatura - Skawinka 7:2, Tyniec - Bronowianka 1:2, Tyniec - Grzegórzecki 2:1, Bronowianka - Grzegórzecki 5:0, Tyniec - Cracovia 0:0, Nadwiślan - Bronowianka 0:3, Nadwiślan - Grzegórzecki 4:0, Krakus Swoszowice - Zwierzyniecki 3:0, Krakus - Cracovia 1:1, Zwierzyniecki - Cracovia 4:1.

  1.   Progres III   7   21   32-2

  2.   Bronowianka   7   19   20-6

  3.   Krakus   7   17   31-7

  4.   Nadwiślan   8   15   27-14

  5.   Armatura   7   12   27-16

  6.   Tyniec   10   10   14-25

  7.   Zwierzyniecki   8   9   13-23

  8.   Skawinka   6   9   13-28

  9.   Cracovia   7   8   14-13

  10.   Bibiczanka   8   3   5-39

  11.   Grzegórzecki   7   0   7-30

Grupa D: Dunajec Ostrowsko - Cracovia II 1:8, Kadra MZPN Kobiet - Cracovia II 0:11, Kadra MZPN - Dunajec Ostrowsko 0:1, Kaszowianka - Cracovia II 0:5, Ekler Baranówka - Niegoszowianka 2:2, Kaszowianka - Niegoszowianka 1:2, Kaszowianka - Ekler 0:4, Proszowianka - Orzeł Piaski Wielkie 9:1, AS Progres IV - Orzeł Piaski Wielkie 4:1, AS Progres IV - Proszowianka 4:3.
  1.   Cracovia II   4   12   28-3

  2.   Proszowianka   7   12   27-14

  3.   Ekler   4   10   14-5

  4.   Progres IV   4   9   20-6

  5.   Dunajec   4   9   6-9

  6.   Grębałowianka   4   6   9-4

  7.   Niegoszowianka   4   4   7-12

  8.   Orzeł   4   3   5-19

  9.   Kadra MZPN   4   3   1-18

  10.   Kaszowianka   7   0   1-28

(PAN)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wojna na Ukrainie to wyzwanie dla całej branży IT, opinia eksperta

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie