Piłkarskie rozgrywki młodzieżowe

PAN
I liga juniorów starszych: Prokocim Kraków - Puszcza Niepołomice 0:2, MOSiR Bukowno - Dalin Myślenice 0:3, Karpaty Siepraw - Jadwiga Kraków 2:5, Mogilany - Iskra Brzączowice 0:3.

  1.   Puszcza   15   38   59-9

  2.   SMS II Kraków   16   34   49-19

  3.   Dalin   15   33   56-13

  4.   Jadwiga   16   32   59-32

  5.   Prokocim   16   29   31-26

  6.   Raba   15   27   29-30

  7.   Bukowno   16   24   17-18

  8.   Karpaty   16   23   35-29

  9.   Iskra   15   21   23-21

  10.   Przebój   15   16   24-27

  11.   Pogoń   15   13   20-47

  12.   Mogilany   15   8   21-57

  13.   Wawel   18   7   21-79

  14.   Olimpic   15   6   12-49

I liga juniorów młodszych: Prądniczanka Kraków - Wawel 0:8, Pogoń Skotniki - Przebój Wolbrom 2:2, Prokocim - Dalin Myślenice 3:2, Karpaty Siepraw - IKS Olkusz 0:3.

  1.   Puszcza   15   39   45-9

  2.   Prokocim   16   36   48-14

  3.   Dalin   16   31   41-17

  4.   Hutnik II   15   30   38-22

  5.   Olkusz   16   33   37-33

  6.   Mogilany   17   21   42-44

  7.   AP Zabierzów   13   20   27-22

  8.   Prądniczanka   17   19   33-73

  9.   Wawel   18   18   37-65

  10.   Pogoń   17   17   38-34

  11.   Orzeł   15   17   35-51

  12.   Przebój   13   15   33-30

  13.   Skawinka   15   13   30-52

  14.   Karpaty   14   11   29-47

II liga starsi, ekstraklasa: Borek Kraków - Podgórze 4:2, Wieczysta - Prądniczanka 0:3, Słomniczanka - Skawinka 0:4.

  1.   Borek   4   12   9-3

  2.   Podgórze   3   6   11-8

  3.   Wieczysta   4   6   5-6

  4.   Prądniczanka   4   6   5-7

  5.   Skawinka   4   3   10-10

  6.   Słomniczanka   3   0   2-8

II liga młodsi, ekstraklasa: Borek - Iskra Krzęcin 2:2, Wieczysta - Jadwiga Kraków 1:1, Słomniczanka - Płomień Jerzmanowice - odwołany.

  1.   Jadwiga   4   8   12-8

  2.   Wieczysta   3   5   5-3

  3.   Iskra   3   4   6-6

  4.   Borek   3   4   8-9

  5.   Słomniczanka   2   1   2-4

  6.   Płomień   3   1   4-7

II liga Myślenice: Orzeł Nowa Wieś - Raba II Dobczyce 4:3, Grodzisko Raciechowice - Rudnik 2:1, Orzeł Myślenice - Trójka Myślenice 3:0, Jordan Zakliczyn - Zielonka Wrząsowice 5:4, Dziecanovia - Sęp Droginia 4:4.

  1.   Rudnik   14   34   42-15
  2.   Trójka   16   30   79-39

  3.   Orzeł N.   15   30   48-30

  4.   Zielonka   14   23   41-29

  5.   Orzeł M.   14   23   34-24

  6.   Jordan   14   19   29-28

  7.   Raba II   14   19   39-41

  8.   Grodzisko   14   19   33-41

  9.   Skalnik   13   16   24-37

  10.   Pcimianka   13   14   16-30

  11.   Sęp   14   13   17-47

  12.   Dziecanovia   15   7   29-70

II liga Wieliczka: Batory Wola Batorska - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:3, Wilga Golkowice - UKS Sygneczów 1:4, Czarni Staniątki - Gwiazda Brzegi12:0, Wolni Kłaj - Targowianka 1:2,

  1.   Gdovia   15   39   73-20

  2.   Czarni   16   37   73-23

  3.   Wilga K.   15   34   46-19

  4.   Sygneczów   16   31   50-27

  5.   Węgrzcanka   16   28   50-42

  6.   Targowianka   16   25   49-29

  7.   Wolni   16   23   42-27

  8.   Gwiazda   16   22   38-43

  9.   Dąb   15   22   25-21

  10.   Wilga G.   16   20   38-47

  11.   Batory   16   10   40-53

  12.   Czarnochowice   15   8   23-75

  13.   Błyskawica   15   7   30-77

  14.   Wieliczanka   15   6   24-98

Małopolska liga trampkarzy: AS Progres Kraków - Garbarnia 12:0, Wieczysta - Cracovia 1:2, Sandecja Niowy Sącz - MOSiR Bochnia 1:1, Unia Tarnów - Wisła Kraków 0:2, Krakus Nowa Huta - Dunajec Nowy Sącz 2:7, Unia Oświęcim - Akademia Piłkarska 21 Kraków 3:5.

  1.   Progres   18   44   75-12

  2.   Wisła   17   41   67-9

  3.   Sandecja   16   40   60-13

  4.   Cracovia   17   33   41-32

  5.   Dunajec   16   31   57-22

  6.   Wieczysta   17   30   30-25

  7.   Tarnovia   15   27   41-22

  8.   AP 21 Kraków   17   19   42-61

  9.   Unia T.   17   17   29-44

  10.   Bochnia   17   17   39-56

  11.   Krakus   17   15   33-58

  12.   Garbarnia   17   13   27-49

  13.   Unia O.   17   9   21-88

  14.   Poprad   16   6   10-81

Małopolska liga młodzików: Wawel Kraków - Progres 0:0, MOSiR Bochnia - Dunajec Nowy Sącz 2:2, Wisła - Cracovia 1:3, Akademia Piłkarska 21 Kraków - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3:1

  1.   Cracovia   16   36   32-11
  2.   Progres   16   34   24-6

  3.   Wisła   16   30   31-14

  4.   Unia T.   15   27   32-10

  5.   Sandecja   14   25   33-13

  6.   Wawel   16   25   17-17

  7.   Tarnovia   16   24   18-11

  8.   Bochnia   16   22   32-24

  9.   Akademia   16   22   16-15

  10.   Dunajec   16   19   21-20

  11.   Okocimski   15   12   13-50

  12.   Dąbrovia   16   7   8-44

  13.   Poprad   13   0   3-45

(PAN)

Protokoły sanitarne pomogą otworzyć biznes?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie