Porażka skrzyszowianek, zwycięstwo męskiej drużyny z Olesna

STM
I liga tenisa stołowego kobiet

W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo południowej grupy pierwszej ligi tenisa stołowego kobiet, LUKS Skrzyszów podejmował we własnej hali KKTS Krosno.
Spotkanie to rozpoczęło się od dwóch trzysetowych pojedynków. Na pierwszym stole Di Wang pokonała w ten sposób Natalię Stasik, natomiast na drugim stole Marta Dziedzic uległa Ewelinie Wojdyle. Kolejna seria singli przyniosła dwa zwycięstwa przyjezdnych; Katarzyna Górka, po pięciosetowym pojedynku, uznać musiała wyższość Wioletty Świniuch-Maciołek (I stół), a Katarzyna Galus przegrała 0-3 z Izabelą Kordyś (II stół). Wynikami 3-0 dla zespołu z Krosna zakończyły się także oba deble. Górka i Wang przegrały z Kordyś i Świniuch-Maciołek, a Dziedzic z Galus uległy parze Stasik - Wojdyła. Swoje zwycięstwo przypieczętowały krośnianki po następnych dwóch grach pojedynczych. Wang pokonała wprawdzie 3-1 Świniuch-Maciołek, ale Dziedzic przegrała 1-3 z Kordyś i drużyna z Krosna prowadziła w tym momencie 6-2. W ostatnich grach, Górka przegrała 2-3 z Stasik, natomiast Galus uległa 0-3 Wojdyle.
LUKS Skrzyszów - KKTS Krosno 2-8. LUKS: Di Wang 2, Marta Dziedzic 0, Katarzyna Galus 0, Katarzyna Górka 0.
W pozostałych meczach: AZS UE II Wrocław - PKS Rafaello II Kazimierza Wielka 9-1, Górnik 09 KHW Mysłowice - MKS Magellan Łódź 3-7, Gorce Nowy Targ - Bronowianka II Kraków 5-5, JKTS Jastrzębie - MKTS II Polkowice 4-6.
II liga tenisa stołowego mężczyzn
W piątej kolejce spotkań drugiej ligi tenisa stołowego mężczyzn UKS AGRA Olesno zagrał przed własną publicznością z MKS KSOS Kraków.
Pierwsze dwie gry pojedyncze zakończyły się podziałem punktów; Adam Kieroński ograł 3-1 Tomasza Koniecznego (I stół), a Radosław Łączyński przegrał 1-3 z Maciejem Wencem (II stół). W kolejnych dwóch singlach zwyciężali gospodarze. Na pierwszym stole Krzysztof Furtak pokonał 3-1 Filipa Utylskiego, natomiast na drugim stole Tomasz Łabędź w trzech setach zwyciężył Tomasza Bieńka. Po grach deblowych, UKS AGRA prowadził 4-2; Kieroński z Łabędziem wygrali 3-2 z Pieńkiem i Utylskim, natomiast Furtak i Łączyński ulegli 0-3 Koniecznemu i Wencowi. Następne dwie gry pojedyncze przesądziły o wygranej gospodarzy. Kieroński wygrał bowiem 3-1 z Utylskim, a Łączyński w trzech setach zwyciężył Bieńka. W kończących ten mecz pojedynkach Furtak pokonał 3-1 Koniecznego, a Łabędź przegrał w pięciu setach z Wencem.
UKS AGRA Olesno - MKS KSOS Kraków 7-3. UKS AGRA: Adam Kieroński 2.5, Krzysztof Furtak 2, Tomasz Łabędź 1.5, Radosław Łączyński 1.
W pozostałych meczach: UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim - Strzelec Frysztak 4-6, STS OSP Koziniec - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 3-7, Spektrum Słopnice - Gorce Juta Nowy Targ 5-5, Brzostowianka Brzostek - PKS Kolping II Jarosław 4-6.
1. Strzelec 5 9 36-14
2. Płomień 5 8 36-14
3. Kolping II 5 8 31-19
4. Spektrum 5 7 29-21
5. Gorce 5 7 27-23
6. UKS AGRA 5 6 24-26
7. Polfin 5 4 27-23
8. Nurt 4 4 20-20