Porażka w końcówce

JEC
KTH: Ziaja; Prećek, Tyczyński, Zdunek, Pasiut, Cieraciew; Potoczek, Hak, Brocławik, Salamon, Jaskólski; Piksa, Mytnik, Gawlina, Macierz, Czech.

KTH Krynica - Orlik Opole 5-7

KTH Krynica - Orlik Opole 5-7 (2-3, 2-2, 1-2). KTH: Preczek 5, Brocławik 15, Macierz 36, Salamon 40, Cieraciew 43, Orlik: Bernat 3, Sobała 15, 25, 29, Bibrzycki 17, Wieloch 54, Połącarz 59. Kary: 6-6. Widzów 500.
   Orlik: Jakubowski; Kowalówka, Mintel, Wieloch, Bibrzycki, Bernat; Ławniczak, Drimal, Kozłowski, Cieślak, Sobała; Połącarz, Talaga, Grochowicz, Ryczko, Bernacki; Panek, Olejnik.
   Początek meczu należał do gości. W 3 min Bernat zdobył gola. Od tego momentu KTH zaczęło grać agresywniej i groźnie atakować. Po jednej z akcji pięknego gola zdobył Preczek. W kolejnych minutach gospodarze mieli dogodne sytuacje do zdobycia gola, ale strzały Brocławika, Zdunka i Jaskólskiego mijały cel. W 15 min goście przeprowadzili skuteczną akcję. Krążek, lekko uderzony przez Sobałę, odbił się od parkanów Ziai i wtoczył do bramki. Radość gości trwała zaledwie 41 sekund, wyrównał Brocławik. Wydawało się, że KTH pójdzie za ciosem, ale to goście w zamieszaniu pod bramką zdobyli gola.
   II tercja to przewaga gości, efektem były dwa gole i prowadzenie 5-2. Ale KTH nie skapitulowało, po golach Macierza i Salamona doprowadziło do stanu 4-5, a w 43 min wyrównał Cieraciew. Jednak końcówka należała do gości, którzy zdobyli dwie bramki.