Postawiły się Ruchowi

(ŻUK)
II liga piłkarek ręcznych. Olkuszanki zagrały jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Przegrały, ale do przerwy mogły mieć nadzieję na wygraną.

SPR II Olkusz – Ruch II Chorzów 24:30 (15:14)
Bramki: Postołek 7, Latała 6, Wójcicka 6, Kantor 3, Leńczuk 1, Zub 1 – Beczek 12, Płomińska 4, Drażyk 3, Doktorczyk 3, Jaroszewska 3, Jęszczok 1, Kiełbus 1, Waloń 1, Prokop 1, Kuzaj 1.

Olkuszanki, mimo, że są outsiderem, nie przestraszyły się mocniejszego rywala i przez 30 minut toczyły z nim bardzo wyrównany mecz. Najpierw to one nadawały ton wydarzeniom na parkiecie. Wygrywały 6:2 w 8 min, potem 10:7 i 12:9 po 20 min. Nieźle grały Agata Latała, Klaudia Wójcicka i Katarzyna Postołek, świetnie broniła Dagmara Knapik.

Do 42 min wszystko układało się po ich myśli, wtedy to jednak Ruch doprowadził do remisu (19:19), a potem przejął inicjatywę, wykorzystując grę w przewadze.