Prezes też potrafi strzelać

Seba
Klasa "B", podokręg Bochnia

Na boiskach klasy "B" i "C"

Motor Bogucice - Błyskawica Proszówki 1-2. Bardzo dobre warunki atmosferyczne oraz doping kibiców, a także czysta technicznie gra (brak kartek) spowodowały, że spotkanie zostało rozegrane w przyjemnej i miłej atmosferze. Gospodarze musieli uznać na własnym boisku wyższość lidera z Proszówek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1. Pierwszą bramkę spotkania zdobyli miejscowi w 30. min. Pięć minut później Paweł Cepak wyrównał wynik. Druga połowa była nie mniej ciekawa. Obie drużyny zacięcie walczyły o prowadzenie. Już w pięć minut po rozpoczęciu gry Rafał Skrzyński celnie uderzył, zdobywając bramkę dla Błyskawicy. Zawodnicy Motoru próbowali wyrównać, ale mocna obrona lidera była dla nich nie do przejścia.
   Trzciana 2000 - Ostrowianka Ostrów 3-1. Ładna pogoda i suche boisko sprzyjały rozegraniu spotkania. Gospodarze nie ulegli na własnym boisku i pokonali mocniejszego przeciwnika dwoma bramkami. Bramki dla miejscowych zdobyli: Janusz Grabowski, Wojciech Kowalski i Dawid Cholota.
   Borek - Tęcza Świniary 2-0. Spotkanie dwóch równorzędnych drużyn po zaciętej walce zakończyło się zwycięstwem miejscowych. Wynik do przerwy 0-0. Bramki dla Borka zdobył Tomasz Budyń. Pierwszą w 79. min celnym strzałem z rzutu karnego, a drugą dziesięć minut później, dobrze wykorzystując sytuację pod bramką Tęczy.
Klasa "B", podokręg Brzesko
   Uszew - Strzelec Strzelce Wlk. 3-0. Gospodarze zdobyli kolejne punkty w walce o awans do klasy "A". Już do przerwy prowadzili oni po bramkach Tomasza Cnoty oraz Krzysztofa Kostucha 2-0. W drugiej połowie spotkania bramkę z rzutu karnego zdobył Stanisław Kostrzewa.
   Orkan Zaborów - Przyborów 4-1. Spotkanie dwóch drużyn reprezentujących podobny poziom gry zakończyło się porażką przyjezdnych. Gopodarze obronili honor i pokazali na co ich stać. Wynik do końca pierwszej połowy 2-0. Bramki strzelili Zbigniew Moskal w 25. min oraz Piotr Walas dziesięć minut później. Druga połowa meczu była nie mniej dynamiczna od pierwszej. Przyjezdni strzelili bramkę w 60 min, ale już trzy minuty później, wykorzystując rzut karny, kolejną bramkę zdobył Zbigniew Moskal. Na piętnaście minut przed końcem meczu Zdzisław Kozak ustanowił wynik na 4-1. Nie obyło się bez żółtych kartek. W drużynie gospodarzy otrzymali je: Tomasz Babło, Piotr Mika i Arkadiusz Kuliszewski. Przyjezdni otrzymali jedną żółtą kartkę.
   Jastrząb Łoniowa - Temida Złota 1-5. Gospodarze musieli uznać wyższość lidera. Pomimo gry na własnym boisku ulegli dużo lepszemu, mocniejszemu i lepiej wytrenowanemu przeciwnikowi. Do przerwy Jastrząb prowadził jednak 1-0, dzięki bramce strzelonej przez Marcina Kluskę na pięć minut przed końcem pierwszej połowy.
Klasa "C", podokręg Tarnów
   Metal-Gawro II Tarnów - Więckovia Więckowice 7-1. Spotkanie przebiegało bardzo dynamicznie, co odzwierciedla wynik. Lider miażdżącą ilością bramek pokonał równie mocnego rywala i tym samym zapewnił sobie awans do klasy "B". Wynik do przerwy 3-1. Więckovii udało się strzelić bramkę w 30. min spotkania, wykorzystując błąd obrony bramkarza. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Bartłomiej Ignaczak 3, Artur Bober, Szymon Najdała, Kazimierz Curyło oraz... prezes klubu Tomasz Gawron. Tarnowianie ukarani zostali dwoma żółtymi kartkami oraz jedną czerwoną (Dawid Gębala za drugą żółtą), natomiast goście zobaczyli jeden żółty "kartonik".
Klasa "C", podokręg Żabno
   Ćwików - Wójcina 2-1. Spotkanie dwóch drużyn, reprezentujących równy poziom gry, zakończyło się zwycięstwem miejscowych. Pomimo niższego poziomu technicznego, gospodarze pokusili się o zwycięstwo z mocniejszym przeciwnikiem. Pierwszą bramkę dla Ćwikowa zdobył w 30 min Bogdan Sarat. Po przerwie obie drużyny zwarły szyki i rozpoczęły walkę o bramkę. Zaowocowało to celnym strzałem zawodnika Wójciny dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Jednak w 68 min Arkadiusz Nowak dobrze wykorzystał nadarzającą się okazję, doprowadzając do wyniku 2-1, który udało się miejscowym utrzymać do końca spotkania. Obie drużyny wykazały się czystą sportową rywalizacją, w związku z czym nie było w tym meczu kartek.