Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2019: klasyfikacja...

Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2019: klasyfikacja generalna PŚ, Puchar Narodów. Kto jest liderem Pucharu Świata, miejsca Polaków

red.

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Japończyk Ryoyu Kobayashi jest liderem PŚ
1/6
przejdź do galerii

Japończyk Ryoyu Kobayashi jest liderem PŚ ©pzn.pl

Skoki narciarskie Puchar Świata 2018/2018: AKTUALNA klasyfikacja generalna PŚ i Pucharu Narodów. Kto jest liderem PŚ, jakie miejsca zajmują Polacy? 13.01.2018

PUCHAR ŚWIATA W VAL DI FIEMME PREDAZZO: WYNIKI NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE


Zobacz galerię

Po 15.konkursach Polska nadal jest na pozycji lidera Pucharu Narodów. Ryoyu Kobayashi ma ogromną przewagę w klasyfikacji generalnej. Japończyk wygrał dziewięć razy w tym sezonie.

Sonda

Najlepsze miejsce w kalendarzu Pucharu Świata w skokach to:



Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2018: klasyfikacja generalna PŚ
M-ceZawodnikKrajPunkty
1.Ryoyu KobayashiJaponia1092
2.Kamil StochPolska624
3.Piotr ŻyłaPolska591
4.Dawid KubackiPolska532
5.Stefan KraftAustria481
6.Stephan LeyheNiemcy469
7.Karl GeigerNiemcy418
8.Johann Andre ForfangNorwegia406
9.Robert JohanssonNorwegia373
10.Markus EisenbichlerNiemcy369
11.Roman KoudelkaCzechy308
12.Timi ZajcSłowenia298
13.Jewgienij KlimowRosja281
14.Andreas WellingerNiemcy235
15.Killian PeierSzwajcaria205
30.Jakub WolnyPolska88
38.Stefan HulaPolska29
48.Maciej KotPolska13


Klasyfikacja Pucharu Narodów


M-ceKrajPunkty
1.Polska2577
2.Niemcy2539
3.Japonia1905
4.Austria1570
5.Norwegia1329
6.Słowenia1049
7.Szwajcaria614
8.Czechy566
9.Rosja450
10.Finlandia178



Puchar Świata w skokach narciarskich: co, gdzie i kiedy KALENDARZ WYDARZEŃ

TAKIEGO STEFANA HORNGACHERA NIE PAMIĘTACIE [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/19 terminarz kalendarz


2018-11-17: Wisła (Polska), HS 134 – drużynowy (1. Polska, 2. Niemcy, 3. Austria).
2018-11-18: Wisła (Polska), HS 134 – indywidualny (1. Klimow, 2. Lehye, 3. R. Kobayashi)
2018-11-24: Ruka Kuusamo (Finlandia), HS 142 – indywidualny (1. R. Kobayashi, 2. Stoch. 3. Żyła)
2018-11-25: Ruka Kuusamo (Finlandia), HS 142 – indywidualny (1. R. Kobayashi, 2. Wellinger, 3. Stoch
2018-12-01: Niżny Tagił (Rosja), HS 134 – indywidualny (1. Forfang, 2. Żyła, 3. R. Kobayashi)
2018-12-02: Niżny Tagił (Rosja), HS 134 – indywidualny.(1. R. Kobayashi, 2. Forfang, 3. Żyła)
2018-12-08: Titisee-Neustadt (Niemcy), HS 142 – indywidualny - odwołany.
2018-12-09: Titisee-Neustadt (Niemcy), HS 142 – indywidualny - odwołany.
2018-12-15: Engelberg (Szwajcaria), HS 140 – indywidualny. (1. K. Geiger, 2. P. Żyła, 3. D. Huber).
2018-12-16: Engelberg (Szwajcaria), HS 140 – indywidualny. (1. R. Kobayashi, 2. Żyła. 3. Stoch)


2018-12-30: Oberstdorf (Niemcy), HS 137 – indywidualny, Turniej Czterech Skoczni (1. R. Kobayashi, 2. M. Eisenbichler, 3. S. Kraft)
2019-01-01: Garmisch-Partenkirchen (Niemcy), HS 142 – indywidualny, Turniej Czterech Skoczni. (1. R. Kobayashi, 2. M. Eisenbichler, 3. D. Kubacki)
2019-01-04: Innsbruck (Austria), HS 130 – indywidualny, Turniej Czterech Skoczni. (1. R. Kobayashi, 2. S. Kraft, 3. A. Stjernen)
2019-01-06: Bischofshofen (Austria), HS 140 – indywidualny, Turniej Czterech Skoczni. (1. R. Kobayashi, 2. D. Kubacki, 3. S. Kraft)

2019-01-12: Predazzo (Włochy), HS 135 – indywidualny, (1. R. Kobayashi, 2. D. Kubacki, 3. K. Stoch)
2019-01-13: Predazzo (Włochy), HS 135 – indywidualny. (1. D. Kubacki, 2. S. Kraft, 3. K. Stoch)
2019-01-19: Zakopane (Polska), HS 140 – drużynowy.
2019-01-20: Zakopane (Polska), HS 140 – indywidualny.
2019-01-26: Sapporo (Japonia), HS 137 – indywidualny.
2019-01-27: Sapporo (Japonia), HS 137 – indywidualny.
2019-02-01: Oberstdorf (Niemcy), HS 235 – indywidualny (przeniesiony z Titisee)
2019-02-02: Oberstdorf (Niemcy), HS 235 – indywidualny.
2019-02-03: Oberstdorf (Niemcy), HS 235 – indywidualny.
2019-02-09: Lahti (Finlandia), HS 130 – indywidualny.
2019-02-10: Lahti (Finlandia), HS 130 – indywidualny.
2019-02-15: Willingen (Niemcy), HS 145 – drużynowy (przeniesiony z Titisee)
2019-02-16: Willingen (Niemcy), HS 145 – indywidualny.
2019-02-17: Willingen (Niemcy), HS 145 – indywidualny.

22 lutego – 2 marca: mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld

2019-03-09: Oslo (Norwegia), HS 134 – drużynowy (Raw Air).
2019-03-10: Oslo (Norwegia), HS 134 – indywidualny (Raw Air).
2019-03-12: Lillehammer (Norwegia), HS 134 – indywidualny (Raw Air).
2019-03-14: Trondheim (Norwegia), HS 134 – indywidualny (Raw Air).
2019-03-22: Planica (Słowenia), HS 240 – indywidualny.
2019-03-23: Planica (Słowenia), HS 240 – drużynowy.
2019-03-24: Planica (Słowenia), HS 240 – indywidualny.

Skoki klasyfikacja Pucharu Świata: kto liderem, jakie są miejsca Polaków

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:





Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2018: klasyfikacja generalna PŚ, Puchar Narodów. Kto jest liderem Pucharu Świata, miejsca Polaków


Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2018: klasyfikacja generalna PŚ, Puchar Narodów. Kto jest liderem Pucharu Świata, miejsca Polaków

Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Puchar Świata

Adi (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3

Sprawdzona transmisja dzisiejszych zawodów w Val di Fiemme dostępna jest tutaj:

https://stream24.com.pl/755949aa

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
seksualnie.eu

spotkaj sie (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6

Szuka ktos na realne sex spotkania ? Szukasz kobiety z Twoich okolic ? wejdz na seksualnie.eu i zacznij się umawiać , ponad mln profili z calej Polski

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45

Wideo