Puszcza pokonała Zagłębie. Bramkę Krzysztofa Zaremby naprawdę warto zobaczyć. [SKRÓT MECZU]

Tomasz Bochenek
Puszcza Niepołomice pokonała Zagłębie Sosnowiec 1:0, kończąc tym samym serię 9 meczów bez zwycięstwa. Złą passę pozwolił przełamać gol strzelony przez Krzysztofa Zarembę w 26 minucie.

Skrzydłowy Puszczy bramką uwieńczył swój rajd przez pół boiska! Tę kapitalną akcję, a także m.in. znakomite okazje sosnowiczan w drugiej połowie można obejrzeć w skrócie z meczu, przygotowanym przez Małopolska TV.

Niepołomiczanie po tym spotkaniu wyszli ze strefy spadkowej. Na swoim stadionie rozegrają także 10 następnych meczów. Najbliższy - w niedzielę o godz. 12 z Kotwicą Kołobrzeg.