Remis na początek

ZK
0-1 Bafia 6, 0-2 Bafia 13, 0-3 Z. Dziadkowiec 34, 1-3 Marduła 41, 2-3 Franosz 45, 3-3 Stasik 82. Sędziował Adam Ślusarek z Nowego Targu.

Biali Biały Dunajec - Hetman Leśnica-Groń 3-3 (2-3)

Biali: Buła - A. Wysocki, J. Karpiel, Łapka (63 M. Orawiec), Franosz, K. Karpiel, Tylka (75 Pietrzak), Klag (55 Bobak), Szczepaniak (46 Czerwiński), Marduła, Stasik.

Hetman: Szczygieł - Mroszczak, Bochnak, T. Dziadkowiec, Staszczak, Piekarczyk, Gil (65 Sądelski), Otręba (75 Bober), Smalec, Z. Dziadkowiec, Bafia.

Pierwszy barażowy mecz pomiędzy wicemistrzami obu grup podhalańskiej C klasy nie dał odpowiedzi, która z drużyn jest bliżej B klasy.

Po pierwszych 30 minutach gry wydawało się, że tym zespołem będzie wicemistrz grupy wschodniej Hetman Leśnica-Groń. Piłkarze Hetmana wygrywali bowiem w 34 minucie już 3-0 i prezentowali się lepiej pod względem piłkarskim od ospale grających białodunajczan. Gospodarze pierwszego gola stracili po ewidentnym nieporozumieniu bramkarza z obrońcą. Drugą bramkę zdobył najlepszy w zespole Hetmana Bafia, gdy wraz z kolegami "rozklepał" obronę Białych po rozegraniu rzutu wolnego.

Trzeci gol to było już kapitalne uderzenie Z. Dziadkowca z około 25 metrów, po którym piłka wpadła w okienko bramki bezradnego Buły. Dopiero, gdy widmo klęski zajrzało gospodarzom w oczy wzięli się oni do roboty i jeszcze do przerwy znacząco zmniejszyli prowadzenie drużyny gości. W 41 minucie gola po dośrodkowaniu Franosza zdobył Marduła, drugą asystujący przy pierwszym golu Franosz.

Druga część meczu to już dominacja gospodarzy, którzy dążyli przynajmniej do wyrównania. I udało się to Stasikowi w 82 minucie, gdy po podaniu z rzutu rożnego strzałem z główki wpakował piłkę do siatki. Rewanż za tydzień w Gronkowie. (ZK)