I liga
I liga
Trampkarze starsi
Clepardia - Cracovia II 2-2, Wawel - Wisła II 0-1, Krakus Nowa Huta - Cracovia II 0-4, Hutnik I - Clepardia 3-0, Wawel - Garbarnia 2-0, Wieczysta - Cracovia I 0-6.
1. Hutnik I 5 15 22-3
2. Clepardia 4 7 15-8
3. Cracovia II 3 7 8-2
4. Wisła I 2 6 10-0
5. Wawel 5 4 6-12
6. Krakus 4 4 7-15
7. Cracovia I 2 3 7-2
8. Olimpic 2 3 3-3
9. Wisła II 2 3 2-6
10. Hutnik II 4 3 7-15
11. Wieczysta 3 3 3-13
12. Garbarnia 4 0 2-13
I liga młodsi
Clepardia - Cracovia II 2-1, Wawel - Wisła II 3-2, Krakus Nowa Huta - Cracovia II 5-0, Hutnik I - Clepardia 8-0, Wawel - Garbarnia 2-1, Wieczysta - Cracovia I 0-6.
1. Krakus 4 12 21-1
2. Hutnik I 5 11 17-5
3. Wawel 5 9 13-13
4. Hutnik II 4 8 13-7
5. Cracovia I 3 7 12-2
6. Wisła I 2 6 9-0
7. Clepardia 4 4 4-19
8. Garbarnia 4 3 10-9
9. Wisła II 3 3 8-7
10. Olimpic 2 0 3-12
11. Cracovia II 4 0 2-15
12. Wieczysta 4 0 3-25
II liga starsi
Dalin Myślenice - Gościbia Sułkowice 5-1, Świt Krzeszowice - Pogoń Miechów 1-1, Krakus Swoszowice - Strzelcy Kraków 2-2, Górnik Wieliczka - Dalin 4-0, Gościbia - Świt Krzeszowice 0-6, Grzegórzecki - Karpaty Siepraw 2-2, Płaszowianka - Krakus 0-4, Pogoń Miechów - Prokocim 3-0, Strzelcy - Skawinka 1-4.
1. Świt 5 13 22-4
2. Skawinka 5 13 16-2
3. Górnik 5 11 14-5
4. Pogoń 4 10 17-3
5. Krakus 5 10 13-10
6. Grzegórz. 5 8 9-7
7. Płaszow. 4 3 7-17
8. Dalin 5 3 6-18
9. Strzelcy 3 1 3-9
10. Karpaty 4 1 5-15
11. Prokocim 2 0 2-6
12. Gościbia 5 0 3-21
II liga młodsi
Dalin - Gościbia 8-1, Świt - Pogoń 1-0, Krakus - Strzelcy 3-1, Górnik - Dalin 2-0, Gościbia - Świt 0-1, Grzegórzecki - Karpaty 0-8, Płaszowianka - Krakus 2-1, Pogoń - Prokocim 1-6, Strzelcy - Skawinka 2-4.
1. Skawinka 5 12 18-7
2. Świt 5 12 15-7
3. Dalin 5 9 27-7
4. Górnik 5 9 23-6
5. Krakus 5 9 10-7
6. Prokocim 2 6 9-1
7. Karpaty 4 6 12-9
8. Płaszow. 4 6 8-8
9. Gościbia 5 3 5-17
10. Strzelcy 3 3 5-8
11. Pogoń 4 3 5-11
12. Grzegórz. 5 0 0-59
III liga starsi
Raba Dobczyce - Niedźwiedź 3-0, Armatura - Borek 2-0, Opatkowianka - Raba Dobczyce 2-0, Proszowianka - Słomniczanka 5-2, Borek - Zwierzyniecki 0-3, Grębałowianka - Jadwiga 4-1, Niedźwiedź - Nadwiślan 1-1.
1. Opatkow. 5 13 20-10
2. Proszow. 5 11 18-7
3. Nadwiślan 5 11 14-5
4. Słomnicz. 5 9 16-12
5. Raba 5 8 12-5
6. Zwierzyn. 4 6 7-7
7. Grębałow. 5 5 10-13
8. Armatura 4 4 6-6
9. Jadwiga 4 4 5-7
10. Borek 5 3 2-15
11. Bieżanow. 4 2 1-7
12. Niedźwiedź 5 1 5-22
III liga młodsi
Raba Dobczyce - Niedźwiedź 3-0, Armatura - Borek 2-0, Opatkowianka - Raba Dobczyce 2-7, Proszowianka - Słomniczanka 1-0, Borek - Zwierzyniecki 2-1, Grębałowianka - Faustyna 2-2, Niedźwiedź - Nadwiślan 2-3.
1. Raba 5 15 27-6
2. Nadwiślan 5 15 23-4
3. Proszow. 5 15 19-1
4. Słomnicz. 5 12 20-1
5. Armatura 4 7 6-3
6. Opatkow. 5 6 10-13
7. Faustyna 4 5 7-6
8. Borek 5 4 2-16
9. Zwierzyn. 4 1 3-12
10. Grębałow. 5 1 5-30
11. Bieżanow. 4 0 3-15
12. Niedźwiedź 5 0 2-20
IV liga starsi
Wanda Nowa Huta - Pogoń Skotniki 3-1, Radziszowianka - Podgórze 3-1, Bronowianka - Garbarnia II 2-1, Feniks Krzęcin - Wanda 0-7, Garbarnia II - Dąbski 2-0, Gdovia - Bronowianka 3-1, Kmita Zabierzów - MOS Tenczynek 1-6, Orzeł Piaski Wielkie - UKS Trójka Myślenica 3-0, Podgórze - Rybitwy 3-0, Pogoń Skotniki - Radziszowianka 5-1, Wanda - Radziszowianka 1-0, UKS Trójka - Podgórze 6-0, MOS Tenczynek - Orzeła Piaski Wielkie 1-0, Dąbski - Gdovia 0-6, Rybitwy - Pogoń Skotniki 1-2, Feniks - Garbarnia II 1-3.
1. Gdovia 5 15 24-4
2. Garbarnia 6 13 18-4
3. Wanda 4 12 13-1
4. Pogoń 6 12 15-7
5. Orzeł 4 9 17-2
6. Tenczynek 5 9 16-9
7. Trójka 4 7 8-4
8. Bronow. 4 7 9-6
9. Dąbski 5 4 5-12
10. Kmita 5 3 6-14
11. Podgórze 4 3 4-13
12. Rybitwy 5 3 5-22
13. Radzisz. 6 3 6-25
14. Feniks 5 0 1-24
IV liga młodsi
Wanda Nowa Huta - Pogoń Skotniki 3-0, Radziszowianka - Podgórze 2-1, Bronowianka - Garbarnia II 4-6, Feniks Krzęcin - Wanda 5-3, Garbarnia II - Dąbski 2-2, Gdovia - Bronowianka 2-5, Kmita - MOS Tenczynek 5-7, Orzeł - UKS Trójka 6-0, Podgórze - Rybitwy 4-5, Pogoń - Radziszowianka 1-1, Wanda - Radziszowianka 4-0, UKS Trójka - Podgórze 0-1, MOS Tenczynek - Orzeł Piaski Wielkie 1-1, Dąbski - Gdovia 4-2, Rybitwy - Pogoń 4-1, Fenik - Garbarnia II 3-3.
1. Tenczynek 5 13 24-9
2. Garbarnia 6 11 21-14
3. Orzeł 4 10 23-1
4. Dąbski 5 10 16-12
5. Kmita 5 9 22-11
6. Wanda 4 9 14-7
7. Podgórze 4 6 11-11
8. Bronow. 4 6 16-13
9. Rybitwy 5 6 9-32
10. Radziszow. 6 5 5-13
11. Gdovia 5 4 17-14
12. Feniks 5 4 9-21
13. Pogoń 6 4 9-25
14. Trójka 4 0 2-15
Grupa wydzielona A
Bakcyl Bielany - Gwiazda Ściejowice 9-0, Wisła Jeziorzany - Tramwaj 3-3, Wisła Czernichów - SALOS Kraków 2-2, Gwiazda Ściejowice - Dziewiarz Tyniec 0-4, Libertów - Bakcyl Bielany 0-5, Orliki Mników - Sokół Rybna 5-1, Wisła Czernichów - Wisła Jeziorzany 6-2.
1. Dragon 4 12 31-2
2. Orliki 4 12 17-7
3. Bakcyl 4 9 17-14
4. Dziewiarz 5 9 10-10
5. Wisła Cz. 4 7 10-8
6. Wisła J. 5 7 15-15
7. Libertów 5 7 8-11
8. Sokół 5 4 7-13
9. Liszczanka 4 3 7-13
10. SALOS 3 2 5-5
11. Tramwaj 4 2 11-14
12. Gwiazda 5 0 3-26
Grupa wydzielona B
Błękitni Modlnica - Orzeł Iwanowice 6-1, Skalanka - Bibiczanka 0-4, Sokół Kocmyrzów - Juvenia Prandocin 5-0, Spartak Charsznica - Zieleńczanka 2-0.
1. Bibiczanka 3 9 12-1
2. Błękitni 3 6 17-6
3. Sokół 3 6 13-3
4. Skalanka 3 4 7-7
5. Zieleńcz. 3 4 5-5
6. Spartak 2 3 2-1
7. Węgrzce 2 3 1-7
8. Orzeł 2 0 1-10
9. Juvenia 3 0 2-20
Z rozgrywek wycofała się drużyna Wawrzynianki.
Trampkarze najmłodsi
I liga
Proszowianka - Prokocim 0-4, Cracovia I - Prokocim 1-1, Armatura - Proszowianka 2-1, Krakus Nowa Huta - Wieczysta 0-0, Cracovia I - Krakus Nowa Huta 3-2, Hutnik I - Wisła II 3-0, Hutnik II - Prokocim 3-1, Wanda Nowa Huta - Wawel 2-3, Wieczysta - Armatura 0-12.
1. Hutnik I 5 15 36-0
2. Wisła I 3 9 21-1
3. Armatura 4 9 19-7
4. Hutnik II 5 9 12-11
5. Cracovia I 3 7 11-7
6. Wieczysta 5 7 9-20
7. Wisła II 3 6 8-4
8. Prokocim 5 4 8-15
9. Wawel 5 3 7-26
10. Krakus 3 1 3-7
11. Proszow. 3 0 2-8
12. Wanda 4 0 3-33
II liga
Bronowianka - Płaszowianka 0-3, Płaszowianka - Clepardia 0-7, Bronowianka - Strzelcy 2-5, Clepardia - Bakcyl Bielany 0-0, Płaszowianka - Cracovia II 3-0, Garbarnia - Gwarek Wieliczka 0-0, Faustyna - Feniks Krzęcin 4-1.
1. Faustyna 3 9 17-3
2. Strzelcy 3 7 10-2
3. Płaszow. 3 6 6-7
4. Bakcyl 3 5 8-1
5. Clepardia 2 4 7-0
6. Gwarek 3 4 5-3
7. Garbarnia 3 1 1-16
8. Feniks 1 0 1-4
9. Cracovia II 2 0 1-7
10. Bronow. 3 0 3-16
(PAN)
Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?