I liga starsi
1. Hutnik I 8 24 33-5
2. Wisła II 6 15 10-8
3. Wisła I 5 13 17-3
4. Clepardia 7 13 20-10
5. Cracovia I 5 10 25-7
6. Olimpic 7 9 6-9
7. Cracovia II 7 8 11-10
8. Garbarnia 8 7 12-18
9. Wieczysta 7 6 7-21
10. Wawel 8 5 10-28
11. Hutnik II 7 4 8-18
12. Krakus 7 4 8-29
I liga młodsi
Olimpic - Wisła II 1-2, Olimpic - Hutnik II 0-9, Clepardia - Wawel 0-2, Cracovia I - Olimpic 7-0, Cracovia II - Wisła I 0-5, Hutnik I - Wieczysta 10-0, Hutnik II - Wisła II 4-0, Krakus Nowa Huta - Garbarnia I 4-2.
1. Hutnik I 8 20 35-7
2. Wisła I 6 18 20-0
3. Hutnik II 7 17 29-8
4. Krakus 7 16 27-8
5. Cracovia I 6 13 27-3
6. Wawel 8 12 16-24
7. Garbarnia 8 10 27-13
8. Wieczysta 8 9 9-36
9. Wisła II 8 8 11-15
10. Clepardia 7 4 4-25
11. Cracovia II 8 0 3-28
12. Olimpic 7 0 5-46
II liga starsi
Strzelcy - Prokocim 1-2, Płaszowianka - Dalin Myślenice 7-2, Górnik Wieliczka - Karpaty Siepraw 4-2, Grzegórzecki - Pogoń Miechów 0-5, Świt Krzeszowice - Krakus Swoszowice 4-0, Gościbia Sułkowice - Strzelcy 1-0, Skawinka - Prokocim 0-3.
1. Górnik 8 20 29-8
2. Świt 8 19 33-6
3. Skawinka 8 17 24-8
4. Pogoń 8 14 26-9
5. Krakus 8 14 17-16
6. Grzegórz. 8 12 15-13
7. Prokocim 7 10 10-15
8. Płaszow. 7 7 16-26
9. Karpaty 8 7 15-23
10. Strzelcy 8 7 8-19
11. Dalin 8 3 11-31
12. Gościbia 8 3 4-33
II liga młodsi
Strzelcy - Prokocim 0-3, Płaszowianka - Dalin Myślenice 3-3, Górnik Wieliczka - Karpaty Siepraw 7-2, Grzegórzecki - Pogoń Miechów 3-6, Świt Krzeszowice - Krakus Swoszowice 0-2, Gościbia Sułkowice - Strzelcy 2-0, Skawinka - Prokocim 1-4.
1. Prokocim 7 21 39-4
2. Górnik 8 18 42-9
3. Dalin 8 16 37-10
4. Krakus 8 15 17-12
5. Płaszow. 7 13 23-11
6. Skawinka 8 12 19-16
7. Świt 8 12 15-19
8. Strzelcy 8 9 14-17
9. Pogoń 8 9 16-21
10. Karpaty 8 9 18-35
11. Gościbia 8 6 18-27
12. Grzegórz. 8 0 6-79
III liga starsi
Zwierzyniecki - Jadwiga 5-1, Bieżanowianka - Grębałowianka 1-1, Armatura - Opatkowianka 1-1, Borek - Niedźwiedź 0-2, Proszowianka - Jadwiga 2-1, Nadwiślan - Słomniczanka 3-4, Zwierzyniecki - Raba Dobczyce 3-0.
1. Proszow. 8 20 25-11
2. Zwierzyn. 8 18 22-10
3. Opatkow. 8 17 30-17
4. Nadwiślan 8 14 23-12
5. Słomnicz. 8 12 24-23
6. Raba 8 11 17-12
7. Armatura 8 11 10-12
8. Grębałow. 8 9 19-15
9. Niedźwiedź 8 8 15-26
10. Bieżanow. 7 6 4-8
11. Borek 8 3 2-27
12. Jadwiga 7 2 8-25
III liga młodsi
Zwierzyniecki - Jadwiga 2-6, Bieżanowianka - Faustyna 4-1, Armatura - Opatkowianka 1-0, Borek - Niedźwiedź 1-2, Proszowianka - Jadwiga 2-0, Nadwiślan - Słomniczanka 6-1, Zwierzyniecki - Raba Dobczyce 1-10.
1. Proszow. 8 24 24-1
2. Nadwiślan 8 21 34-7
3. Armatura 8 19 14-5
4. Raba 8 18 40-10
5. Słomnicz. 8 15 26-11
6. Bieżanow. 7 9 15-19
7. Jadwiga 7 6 12-15
8. Opatkow. 8 6 10-24
9. Zwierzyn. 8 4 12-30
10. Niedźwiedź 8 4 5-23
11. Borek 8 4 6-27
12. Faustyna 8 4 12-38
IV liga starsi
Bronowianka - Wanda Nowa Huta 1-2, Gdovia - UKS Trójka Myślenice 1-1, Wanda - Trójka 1-0, MOS Tenczynek - Rybitwy 3-0, Bronowianka - Radziszowianka 5-2, Dąbski - Pogoń Skotniki 2-0, Feniks Krzęcin - Podgórze 4-2, Garbarnia II - Orzeł Piaski Wielkie 4-0, Gdovia - Kmita Zabierzów 2-0.
1. Wanda 10 25 39-6
2. Garbarnia II 10 25 34-5
3. Gdovia 10 23 32-10
4. Tenczynek 10 21 36-21
5. Dąbski 10 19 28-17
6. Pogoń 10 18 19-12
7. Orzeł 8 15 30-11
8. Trójka 10 15 25-9
9. Bronow. 9 13 19-21
10. Radziszow. 10 7 16-35
11. Kmita 9 4 7-27
12. Feniks 10 4 7-44
13. Podgórze 9 3 8-45
14. Rybitwy 9 3 6-44
IV liga młodsi
Bronowianka - Wanda 3-1, Gdovia - UKS Trójka Myślenice 3-0, Wanda - Trójka 2-1, MOS Tenczynek - Rybitwy 7-0, Bronowianka - Radziszowianka 5-1, Dąbski - Pogoń Skotniki 5-2, Feniks Krzęcin - Podgórze 6-0, Garbarnia II - Orzeł Piaski Wielkie 5-0, Gdovia - Kmita Zabierzów 2-2.
1. Tenczynek 10 28 60-16
2. Garbarnia II 10 23 36-15
3. Wanda 10 21 31-15
4. Bronow. 9 21 35-20
5. Dąbski 10 20 35-26
6. Orzeł 8 14 28-9
7. Feniks 10 13 24-28
8. Gdovia 10 11 26-23
9. Radzisz. 10 11 11-24
10. Kmita 9 10 24-24
11. Rybitwy 9 9 15-49
12. Pogoń 10 7 25-47
13. Podgórze 9 6 12-35
14. Trójka 10 0 9-40
Grupa wydzielona A
Dragon Szczyglice - SALOS 5-1, Bakcyl Bielany - Wisła Czernichów 3-5, Tramwaj - Bakcyl 3-2, Dziewiarz Tyniec - Tramwaj 0-5, Gwiazda Ściejowice - Libertów 0-7, Sokół Rybna - Wisła Jeziorzany 3-4, Liszczanka - SALOS 1-3.
1. Dragon 7 21 51-4
2. SALOS 8 17 21-13
3. Wisła Cz. 8 17 21-14
4. Orliki 7 16 31-14
5. Tramwaj 8 14 22-16
6. Wisła J. 8 13 28-19
7. Libertów 8 13 20-20
8. Bakcyl 8 12 26-24
9. Sokół 8 4 12-22
10. Liszczanka 8 3 9-28
11. Dziewiarz 8 3 6-34
12. Gwiazda 8 0 5-47
Grupa wydzielona B
Spartak Charsznica - Błękitni Modlnica 1-2, Juvenia Prandocin - TS Węgrzce 2-3, Orzeł Iwanowice - Zieleńczanka 2-2, Skalanka - Sokół Kocmyrzów 5-0.
1. Błękitni 6 15 26-9
2. Bibiczanka 5 13 19-7
3. Skalanka 6 10 13-10
4. Zieleńcz. 5 8 10-7
5. Spartak 5 7 17-6
6. Sokół 6 6 18-16
7. Węgrzce 5 6 4-17
8. Orzeł 5 4 8-13
9. Juvenia 6 0 4-23
Grupa wydzielona
młodszych
Wisła Rząska - Tonianka 2-5, Gościbia Sułkowice - SALOS 8-2, Gościbia - Tonianka 6-6, SALOS - Wisła Rząska 3-0, Tonianka - SALOS 5-0, Wisła - Gościbia 3-3, Gościbia - SALOS 5-1, Wisła - SALOS 3-1.
1. Gościbia 4 8 22-12
2. Tonianka 3 7 16-8
3. Wisła 4 4 8-12
4. SALOS 5 3 7-21
Trampkarze najmłodsi
I liga
Cracovia - Proszowianka 3-8, Wawel - Wisła II 3-5, Armatura - Hutnik II 2-1, Krakus Nowa Huta - Wanda Nowa Huta 3-0, Wieczysta - Cracovia 6-0, Prokocim - Wisła I 2-5.
1. Hutnik I 7 21 50-4
2. Wisła I 6 18 39-3
3. Wisła II 6 15 27-8
4. Armatura 7 15 26-16
5. Krakus 7 10 14-17
6. Cracovia 7 10 19-25
7. Wieczysta 7 10 15-29
8. Hutnik II 8 9 15-17
9. Prokocim 8 8 18-22
10. Wawel 8 7 14-34
11. Proszow. 7 6 20-23
12. Wanda 8 0 5-58
II liga
Gwarek Wieliczka - Feniks Krzęcin 1-0, Bakcyl Bielany - Garbarnia 1-2, Bronowianka - Faustyna 0-7, Clepardia - Cracovia II 6-0, Płaszowianka - Gwarek Wieliczka 0-6, Strzelcy - Feniks Krzęcin 0-3.
1. Faustyna 6 16 34-6
2. Clepardia 5 11 19-2
3. Strzelcy 6 11 17-10
4. Gwarek 6 10 15-8
5. Bakcyl 6 9 14-7
6. Feniks 5 9 11-5
7. Garbarnia 6 7 6-19
8. Płaszow. 6 6 6-23
9. Cracovia II 6 3 4-22
10. Bronow. 6 0 5-30
(PAN)
Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?