Pierwszy sezon w IV lidze zespół UKS Gimnazjum Nowy Sącz ma bardzo udany. Po dwóch kolejkach sądeczanie liderują w tabeli. Jest to bez wątpienia spora niespodzianka. Byle tak dalej.

Eldox Bilsko - UKS Gimnazjum Nowy Sącz 1-3 (25-17, 24-26, 22-25, 22-25)

Eldox: Kowalik, Prusak, Matras, Król, Haraf, Grzegorek, trener: Bogusław Niebylski.

UKS Gimnazjum: Ignaczak, Mrozowski, Zięcina, Zelek, Baran, Basta,; Rams-libero, Kaczor, Matusik; trener Mirosław Haczek.

Trener Mirosław Haczek po meczu powiedział: - W pierwszym secie młodzi zawodnicy UKS (wszyscy juniorzy) dali się zaskoczyć mocną zagrywką w wykonaniu gospodarzy, przy czym szczególnie skuteczny był Kowalik. To dzięki niemu zespół Eldox objął szybko wysokie prowadzenie 7-1. Tego seta zawodnicy z Bilska już nie oddali. W drugiej części meczu moi chłopcy wreszcie zaczęli grać skutecznie blokiem, zwłaszcza Maciej Baran. To przynosiło punkty, ale również pozwoliło na przeprowadzanie kontr. Natomiast w ataku bardzo skuteczni byli Mateusz Mrozowski i Leszek Zięcina.

Sokół Tarnów - Poprad Stary Sącz 3-0 (25-18, 25-19, 25-21)

Poprad: Maciuszek, Galus, Dziedzina, , Michalak, Migacz; Szlaga, Kucharski - libero.