Sparing: Stal Mielec - Bruk-Bet Nieciecza. Padła jedna bramka

boch
Adam Hlousek (Bruk-Bet Termalica)
Adam Hlousek (Bruk-Bet Termalica) fot. Marcin Tytko / mediapictures.pl
Stal Mielec - Bruk-Bet Nieciecza 1:0 w sparingu, który odbył się w piątek 3 września na stadionie w Mielcu. Jedyną bramkę zdobył w 79 minucie Maksymilian Sitek.

W ten weekend, jak wiadomo, ekstraklasa nie gra - no i stąd ten mecz. Niecieczanie rozpoczęli go mocno, pod koniec drugiego kwadransa powinni byli po kontrze objąć prowadzenie, ale dobrze interweniował Strączek.

Na drugą połowę trener Mariusz Lewandowski wystawił nową jedenastkę. Na bramkę Budziłka strzelali m.in. Szczutowski i Mak, wtedy bramkarz był górą. Jednak po uderzeniu Sitka w dalszy róg piłka odbiła się od słupka i wpadła już do siatki.

Najbliższe mecze w ekstraklasie oba zespoły rozegrają 11 września: Stal w Białymstoku z Jagiellonią, Bruk-Bet z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim.

"Wieczystek" prowadzi piłkarzy Wieczystej na drugą połowę meczu. Po pierwszej prowadzili 10:0

Wieczysta Kraków. Mecze za darmo, kapitan Peszko... 10 faktó...

Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Sitek 79.
Bruk-Bet Termalica: Loska - Grzybek, Biedrzycki, Tekijaski, Kukułowicz - Żyra, Bonecki, Stefanik, Radwański, Zeman - Czarnowski; II połowa: Budziłek - Wasielewski, Modelski, Bezpalec, Hlousek - Orzechowski, Wlazło, Hubinek - Gergel, Mesanović, Śpiewak.