Spółdzielca przegrał z faworytem

Jarosław Boduch
W akcji Mariusz Mucha (z piłką) i Radosław Cisak
W akcji Mariusz Mucha (z piłką) i Radosław Cisak Jakub Bujak
W meczu grupy drugiej Spółdzielca Grabno przegrał przed własną publicznością z wyżej notowaną drużyną z Mokrzysk.

Pierwszą sytuację bramkową mieli gospodarze, lecz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gorzkowskiego, minimalnie strzałem głową przestrzelił Chamioło.

Niewykorzystana okazja zemściła się szybko. W 10 min z fatalnego błędu bramkarza skorzystał Sierant, który z najbliższej odległości trafił do pustej bramki.

Goście kwestie końcowego sukcesu rozstrzygnęli praktycznie już do przerwy, dwukrotnie podwyższając wynik. Najpierw zamieszanie podbramkowe wykorzystał Roczniak, mocnym uderzeniem trafiając w "okienko", a tuż przed przerwą po dośrodkowaniu z głębi pola, w dolny róg przymierzył Broszkiewicz.

Po zmianie stron z nieco większym animuszem zaatakowali gospodarze, którzy mogli pokusić się o honorowe trafienie. Strzały głową K. Morysa i Muchy nieznacznie minęły światło bramki, natomiast "główkę" Liszki wybronił Pacura.

W pozostałych meczach: Tymon Tymowa - Iva Iwkowa 1:0 (0:0),Piechnik 73; Kłos Łysa Góra - Piast Czchów 2:4 (0:2), Śliwa 48, Marmol 57 - Tobiasz 2, Wodziony 22, Janicki 46, 65; Olimpia Bucze - Victoria Porąbka Uszewska 3:0 (2:0), Radecki 20, 29, Pleszyński 80; Arkadia Olszyny - LKS Poręba Spytkowska 0:2 (0:1), Sowa 43, Klecki 67; Iskra Łęki - Victoria Bielcza 0:3 (0:3), Łazarz 14, Gibała 18, Gurgul 40; Sokół Maszkienice - Olimpia Kąty 4:1 (2:1), Płachno 14, M. Kubala 40, Tomczyk 50, Janisz 90+3 - J. Nowak 11.

Spółdzielca Grabno - Strażak Mokrzyska 0:3