Sprintem

Piłkarska reprezentacja Polski spadła o pięć pozycji i zajmuje 75. miejsce w rankingu FIFA, najniższe od jego powstania w 1993 roku.

Prowadzi wciąż Hiszpania, na drugie miejsce z trzeciego awansowali Holendrzy, wyprzedzając Niemców.

Norweżka Tora Berger wywalczyła w niemieckim Ruhpolding tytuł biathlonowej mistrzyni świata w biegu na 15 km. Najlepsza z Polek Weronika Nowakowska-Ziemniak zajęła 21. miejsce. Magdalena Gwizdoń była 24., Paulina Bobak 45., a Krystyna Pałka 65.

NBA, wyniki: Indiana - Atlanta 96-101, Charlotte - Orlando 100-84, Miami - New Jersey 108-78, Dallas - New York 95-85, Boston - Houston 97-92 po dogr., Detroit - Los Angeles Lakers 88-85 po dogr.

Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane) i Marcin Woźniak (UKS Kusy Warszawa) zdobyli w Jurgowie złote medale snowboardowych mistrzostw Polski w slalomie równoległym.

Belg Gianni Meersman z grupy Lotto-Belisol wygrał czwarty etap wyścigu kolarskiego Paryż - Nicea. Liderem pozostał Brytyjczyk Bradley Wiggins (Sky).