Strzelili gole swym byłym zespołom

(FIL)
Piłka nożna. W sparingu, rozegranym na sztucznym boisku w Myślenicach, miejscowy III-ligowy Dalin uległ II-ligowej Garbarni Kraków.

Dalin – Garbarnia 1:2 (1:1)

Bramki: Kozieł 36 – Ogar 15, M. Górecki 73.
Garbarnia: I połowa: Jękot – Fedoruk, Haxhijaj, Kowalski, Senderski – Kalicki, Siedlarz, Termanowski, Kokoszka – Ogar, Cichy;
II połowa: Sypniewski – Piszczek, Kowalski, Pluta, Byrski – Kalemba, J. Górecki, Kostrubała, Metz, Kaczor – M. Górecki.

Dalin rozegrał aż dwa sparingi. W drugim uległ Wiśle II Kraków 0:3 (0:1). Trener Krzysztof Bukalski sprawdzał przydatność do drużyny ośmiu graczy – sześciu w meczu z Garbarnią i dwóch w spotkaniu z rezerwami Wisły. Testowani byli m.in. Mariusz Stokłosa i Piotr Wajda (obaj Garbarnia), Maciej Balawender i Rafał Piszczek (obaj Przebój Wolbrom) oraz Szymon Kiwacki (Halniak Maków Podhalański).

W ekipie gości wystąpił m.in. 20-letni pomocnik Okocimskiego Brzesko, wychowanek Wisły Kraków, Maciej Termanowski, którego w czerwcu ubiegłego roku testował Piast Gliwice.

Gola dla Dalinu zdobył Krzysztof Kozieł, który przez trzy poprzednie sezony występował właśnie w Garbarni.

Prowadzenie dla „Brązowych” uzyskał Tomasz Ogar, a zwycięską bramkę strzelił wychowanek i wieloletni gracz Dalinu, a w rundzie jesiennej jego kapitan, Michał Górecki.