Sukces był tak blisko

(JEC)
I liga piłki ręcznej kobiet. Zespół Dwójki Profil był bardzo bliski sprawienia niespodzianki i pokonania wicelidera.

Dwójka Profil Nowy Sącz – UKS PCM Kościerzyna 22:24 (16:12)
Bramki: Kawa 8, Cempa 6, Olejarczyk 4, Sroka 2, Kamińska 2 – Żukowska 4, Borysławska 3, Ziemienowicz 3, Siekańska 3, Brzezinska 3, Górna 2, Ziókowska 2, Wójcik 2, Jakubowska.

Sądeczanki rozegrały najlepszy mecz w sezonie. Po kilku minutach gry i po skutecznym rzucie Kawy gospodynie prowadziły 9:8 i spotkanie toczyło się po myśli zespołu z Nowego Sącza.

Na kwadrans przed końcem meczu sądeczanki jeszcze prowadziły, ale rywalki w końcu doprowadziły do remisu. Na 3 minuty przed końcem meczu było 24:22 dla zespołu z Kościerzyny, który utrzymał to prowadzenie do końca, mimo ambitnej gry Dwójki i kilku dobrych okazji.