Sukcesy maturzystów IV LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu:

syp
Klasa IV a

   Adam Dąbrowski, laureat konkursu "Pawie Pióro" (opiekun Agata Majta). Karina Jędrzejek, wyróżnienie w konkursie "Z najnowszej historii Polski 1939-89" (opiekun Aneta Radwańska) i finalistka konkursu "Bohaterowie Quo Vadis" (Wanda Cieślik). Karolina Nocoń - wyróżnienie w konkursach "Chrystus w naszej małej Ojczyźnie" (Stanisław Wywioł) oraz "Z najnowszej historii Polski 1939-89" (Aneta Radwańska). Aneta Król - wyróżnienie w konkursie "Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w rysunku, malarstwie i grafice" (Stanisław Wywioł) oraz w konkursach: "Duchowość człowieka końca wieku" (Franciszek Lisowski) i "Pawie Pióro" (Agata Majta). Kamila Mazur, olimpiada geograficzna i nautologiczna (opiekun Anna Kula).
   Klasa IV b
   Paulina Dudek - nagroda i wyróżnienie w Festiwalu Artystycznym Młodzieży (dziennikarstwo i proza), nagroda w konkursie "Europa w Szkole 2002" oraz wyróżnienie w konkursie "Szukamy Mistrza Reportażu" (Franciszek Lisowski i Barbara Krawczyk). Katarzyna Górska - wyróżnienie w FAM. Katarzyna Datoń, Katarzyna Górska, Marlena Jaros, Martyna Komorowska, Magdalena Klimasara, Agnieszka Malicka i Jagoda Trzcionkowska - nagrody w III Festiwalu Kultury Polskiej Towarzystwa opieki nad Majdankiem "Polska w utrwalaniu pokoju na świecie od XIV-XXI wieku" (Barbara Krawczyk). Anna Korczek - pierwsze miejsce w konkursie "Wawel wszystkich Polaków - miejsce najgodniejsze", udział w konkursie wiedzy o RFN (Janusz Popiołek) oraz finalistka konkursu "Bohaterowie Quo Vadis" (Barbara Krawczyk). Agata Noryńska - wyróżnienie w FAM (fotografia), nagrody w konkursach: "Rozpal niepokój o Ziemię" oraz "Oskar dla Ekoreportera" (Beata Czeladzka). Magdalena Rówińska - kilkakrotna finalistka Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego, laureatka nagród i wyróżnień w konkursach poetyckich "Człowiek - Dobro - Piękno" i "O Laur Plateranki" (opiekun Franciszek Lisowski). Jest rekordzistką jeśli chodzi o ilość i różnorodność nagród w Festiwalach Artystycznych Młodzieży. Odnosiła sukcesy w poezji, dziennikarstwie, prozie, piosence estradowej i fotografice. Zdobywała nagrody w konkursach piosenkarskich i recytatorskich. Do rozlicznych konkursów przygotowali ją Franciszek Lisowski, Barbara Krawczyk i Maria Sięka-Kaszuba.
   Klasa IV c
   Wojewódzki Konkurs "Rozpal niepokój o Ziemię" - Kinga Chomnicka, Klaudia Kluczewska, Paulina Prowancka, Sylwia Świstak, Katarzyna Wąs i Ewelina Wypasek (Beata Czeladzka). Anna Januszek - konkurs wiedzy chemicznej (dr Michalina Gajowiec). Bartosz Łysoń - finalista konkursu grafiki komputerowej "Grafkom" (Małgorzata Micorek). Piotr Nadolnik - finalista etapu centralnego Olimpiady Historycznej oraz Olimpiady Wiedzy o UE, a także Konkursu Wiedzy o RFN (Janusz Popiołek). Sylwia Sikorska - finalistka zawodów matematycznych (Renata Zięba-Henzolt). Sylwia Skrzypek - nagroda w konkursie "Polska w utrwalaniu pokoju na świecie od XIV-XXI wieku" (Barbara Krawczyk). Ewelina Wypasek - finalistka konkursu o RFN (Joanna Pokusa i Janusz Popiołek)
   Klasa IV d
   Joanna Orczyk i Kamila Szlachta - laureatki Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Fizyki im. prof. Grzegorza Białkowskiego (opiekun Renata Marzec)
   Klasa IV e
   Piotr Kaleciński - finalista konkursu "Grafkom" (Renata Marzec)
   Kl IVf
   Paulina Barczyk - konkurs "Europa w Szkole" (Małgorzata Micorek). Piotr Bigaj - laureat konkursu na najlepszy program komputerowy (Małgorzata Micorek), finalista konkursu debat szkolnych (Piotr Grojec). Anna Cygnarowska - dwukrotna finalistka międzyszkolnych zawodów matematycznych (Jolanta Kiełkowicz-Rosa), a także konkursu na pracę z fizyki cząstek elementarnych i konkursu "Fizyka a Ekologia" (Katarzyna Stochel). Anna Gamrat i Grzegorz Gardyła - laureaci i finaliści konkursów prac z fizyki (Katarzyna Stochel). Ewelina Grabowska - konkurs "Rozpal niepokój o Ziemię" (Beata Czeladzka). Iwona Hońka - laureatka konkursu na najlepszą recenzję do filmu "Chopin - Pragnienie Miłości". Tomasz Kaczmarzyk - laureat konkursu fizycznego oraz "Nauka przez Internet" (Katarzyna Stochel), nagroda w konkursie "Kangur Europejski" (Jolanta Kiełkowicz-Rosa), a także w konkursie na program komputerowy (Małgorzata Micorek i dr Michalina Gajowiec). Jakub Kocjan - finalista i laureat "Grafkomu" (Małgorzata Micorek), a także finalista konkursu debat szkolnych (Piotr Grojec). Adam Marzec i Wojciech Olech - laureaci konkursu na prace z fizyki (Katarzyna Stochel). Wojtek odnosił też sukcesy w konkursach matematycznych i chemicznych, zdobył wyróżnienie w konkursie na najlepszy program komputerowy. Dorota Pałka - laureatka i finalistka konkursów na pracę z fizyki (Katarzyna Stochel). Dagmara Paulewicz, etap wojewódzki Konkursu Recytatorskiego (Piotr Grojec), wyróżnienie na FAM (Maria Sięka-Kaszuba). Paweł Sośnicki laureat konkursów na prace z fizyki oraz na program komputerowy. Aneta Trólka - finalistka Konkursu Debat Szkolnych (Piotr Grojec).
   O sukcesach sportowych szkoły napiszemy za tydzień.
(syp)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie