Szczęśliwy remis w debiucie

ALG
SPORT. W swoim pierwszym meczu na szczeblu klasy A Tytan Polekarcice wywalczył remis na stadionie Juvenii Prandocin. Pojedynek dwóch beniaminków zakończył się wynikiem 1-1 (0-0).

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył z rzutu karnego w 75 minucie Marcin Pater. Chwilę wcześniej arbiter uznał, że rywala faulował w polu karnym Rafał Pisarski.

Wyrównanie padło w ostatniej minucie po ładnej zespołowej akcji Tytana. Pisarski zagrał do Łukasza Izbińskiego, ten dośrodkował, a Tomasz Grzegórzko, zdobywając gola strzałem głową, zapisał się w klubowej historii. Wszak to pierwsza bramka Tytana w klasie A.