Szlagier dla Paki Jana

MZ
Strzał Krzysztofa Kowalskiego z Trans Handlu blokuje Andrzej Kokoszka z Paki Jana Fot. Maciej Zubek
W I lidze spośród czterech spotkań na pierwszy plan wysunął się pojedynek dwóch niepokonanych we wcześniejszych meczach drużyn Paki Jana oraz Trans Handlu.

PIŁKA NOŻNA. Piąta kolejka spotkań w Nowotarskiej Lidze Piłki Nożnej

Przez 50 minut gry mecz był bardzo wyrównany, a o jego losach rozstrzygnęła jedna bramka zdobyta w drugiej połowie przez gracza Paki Jana Adama Subika. Tym samym Paka samodzielnie objęła przodownictwo w lidze. Gol Andrzeja Kaczora w ostatnich sekundach dał zwycięstwo 2-1 Piekarni Hajnos nad Kunka Team. Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej pierwsi z gola cieszyli się gracze Kunki (Marszałek), ale potem dwa decydujące "ciosy" zadali rywale. Planowe zwycięstwo odniosła Supra, która gładko 6-1 rozprawiła się z Hreśką. W kryzysie wydaje się być Gazda. Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce 1-11 z Piekarnią, tym razem drużyna Pawła Batkiewicza mimo sporej przewagi - zwłaszcza w drugiej połowie - przegrała 1-3 z Asami.

W II lidze na pozycję lidera awansował Royal Team. Co prawda beniaminek, mimo iż w starciu z Kalatą Tam prowadził już 2-0 jedynie zremisował 2-2, ale swój pojedynek przegrała zajmująca dotychczas pierwsze miejsce w tabeli Paka Old Boys, która 0-1 uległa Keglowi. Po fatalnym początku sezonu (trzy przegrane z rzędu) na "prostą" wychodzi Electro, które odniosła drugie z rzędu zwycięstwo, ogrywając 4-3 wciąż czekających na pierwszą w sezonie wygraną ekipę RC Model Sport. W "dołek" wpadło za to Verde. Po wygranych w dwóch pierwszych kolejkach teraz przytrafiła im się seria porażek. Przegrana 1-5 z Pubem była trzecią z rzędu.

WYNIKI

I liga: Trans Handel - Paka Jana 0-1: Subik; Hreśka - Supra 1-6: W. Worwa - Możdżeń 2, Goryl 2, Czajkowski, Cholewa; Kunka - Hajnos 1-2: Marszałek - Bazuń, Kaczor; Gazda - Asy 1-3: Skawski - W. Siuta, Zgierski, G. Nowak.

8. Hreśka 5 0 3-21

Klasyfikacja strzelców: 7 goli - Robert Możdżeń (Supra), 5 - Wojciech Pucharski (Trans Handel), Bartłomiej Kulesza (Piekarnia).

II liga: Electro - RC Model Sport 4-3: Janczy, Sarna, Książkiewicz, Wójciak - A. Czubernat, L. Czubernat, Piekarczyk; Paka Old Boys - Kegel 0-1: Młynarczyk; Verde - Pub po bandzie 1-5: Nowak - Lemiszka 3, Jopek, Ligas; Royal Team - Kalata Team 2-2: Łach, Ciesielski - Bulanda, Sambora.

8. RC Model 5 2 10-15

Klasyfikacja strzelców: 7 goli - Michał Hornik (Paka Old Boys), 6 - Artur Czubernat (RC Model Sport), Marcin Lemiszka (Pub po bandzie).

III liga: Ememkaes - Novum 7-2: Maciaszek 2, T. Garb 2, Luberda 2, Michał Żółtek - Gołębiowski, Janczura; Jaga Team - Gorcki 6-0: Bryniarski 3, Kościółek 2, R. Słowakiewicz; Bez Sponsora - Leclerc 8-2: Szamraj 4, Siaśkiewicz 2, Ufir, Panczakiewicz - Ciągwa, samobójcza; Kostmar - Mix40 5-1: K. Blańda, M. Blańda, Wójcik, Tylka, Zasadni - Placek.

1. Ememkaes 5 13 29-11

2. Bez Sponsora 5 13 28-10
3. Kostmar 5 11 28-13

4. Jaga 5 10 20-9

5. Mix40 5 4 20-25

6. Gorcki 5 3 13-27

7. Leclerc 5 2 13-26