Tercet grał od początku

(FIL)
Włochy. - Zrobiliśmy kolejny krok w kierunku scudetto (mistrzostwa) - powiedział Antonio Conte, trener Juventusu Turyn po wygranej u siebie z Bologną 1:0.

Druga w tabeli Roma odpowiedziała wyjazdowym zwycięstwem z Fiorentiną 1:0, ale nadal ma 8 punktów straty do "Juve".
Kamil Glik (Torino) w wyjazdowym meczu z Lazio Rzym (3:3) najpierw, przy stanie 1:0, główkował obok bramki, a potem zobaczył żółtą kartkę.

Jak zwykle zaliczył pełny występ. Paweł Wszołek grał do 88 minuty, a Bartosz Salamon (obaj Sampdoria) w wyjazdowym spotkaniu z Catanią (przegranym 1:2) zszedł z boiska w 66 minucie.

Wyniki
Atalanta - Hellas 1:2 (0:0), Denis 87 - Donati 52, Toni 72; Catania - Sampdoria 2:1 (1:0), Leto 45, Bergessio 63 - Okaka 61; Chievo - Sassuolo 0:1 (0:1), Berardi 40; Genoa - Cagliari 1:2 (1:1), De Maio 3 - Sau 37, Ibarbo 82; Lazio - Torino 3:3 (1:0), Mauri 42, Candreva 61 k. i 90 - Kutric 52, Tachtsidis 67, Immobile 89; Milan - Livorno 3:0 (1:0), Balotelli 43, Taarabt 51, Pazzini 83; Parma - Inter 0:2 (0:0), Rolando 48, Guarin 89; Udinese - Napoli 1:1 (0:1), Fernandes 54 - Callejon 38; Juventus - Bologna 1:0 (0:0), Pogba 64; Fiorentina - Roma 0:1 (0:1), Nainggolan 26.