Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Rzut młotem kobiet, eliminacje (2:10): wszystkie Polki awansowały do finału, 1. Anita Włodarczk z wynikiem 76,99 m zajęła 1. miejsce, Malwina Kopron była 8. (73,06 m), Joanna Fiodorow 19. (72,32 m)
3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje (2:40): Alicja Konieczek zajęła 20. miejsce, Aneta Konieczek - 40., Polki odpadły
400 m mężczyzn, eliminacje (3:45): Karol Zalewski sklasyfikowany został na 47. pozycji (w swoim biegu był 8.) i nie wywalczył awansu do półfinału
100 m ppł kobiet, półfinał (12:45): Klaudia Siciarz zajęła 17. miejsce (w swoim biegu była 5.), a Pia Skrzyszowska 19. (6. biegu w swoim biegu), Polki nie awansowały do finału
800 m mężczyzn, półfinał (13:25): Patryk Dobek wygrał swój półfinał i awansował (9. czas dnia), Mateusz Borkowski w swoim biegu był ostatni (w generalce 18.) i odpadł

FINAŁY
Pchnięcie kulą kobiet: 1. Gong Lijiao (Chiny), 2. Raven Saunders (USA), 3. Valerie Adams (Nowa Zelandia)... 18. Klaudia Kardasz, 27. Paulina Guba
Trójskok kobiet: 1. Yulimar Rojas (Wenezuela), 2. Patricia Mamona (Portugalia), 3. Ana Peleteiro (Hiszpania)
100 m mężczyzn: 1. Lamont Jacobs (Włochy), 2. Fred Kerley (USA), 3. Andre de Grasse (Kanada)
Skok wzwyż mężczyzn: 1. Mutaz Essa Barshim (Katar) i Gianmarco Tamberi (Włochy), 3. Maksim Nedasekau (Białoruś)

TOKIO 2020 - lekkoatletyka: wyniki, terminarz, program startów Polaków na igrzyskach olimpijskich 7.08