Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Rzut młotem mężczyzn, eliminacje: Wojciech Nowicki wygrał kwalifikacje (79,78), Paweł Fajdek zajął 9. miejsce (76,46, odległość dającą awans uzyskał w ostatnim rzucie); obaj Polacy dostali się do półfinału
1500 m kobiet, eliminacje (2:35): Martyna Galant w swoim biegi zajęła 8. miejsce, czas 4.05,03 był 15. wynikiem dnia i dał awans do finału
400 m ppł kobiet, półfinał (13:35): Joanna Linkiewicz zajęła 5. miejsce w swoim biegu (55,67) i nie awansowała do finału

FINAŁY
100 m ppł kobiet: 1. Jasmine Camacho-Quinn (Portoryko), 2. Kendra Harrison (USA), 3. Megan Tapper (Jamajka)... 17. Klaudia Siciarz, 19. Pia Skrzyszowska (Polki odpadły w półfinale)
Skok w dal mężczyzn: 1. Miltiadis Tentoglou (Grecja), 2. Juan Miguel Echevarria (Kuba), 3. Maykel Massi (Kuba)
3000 m z przeszkodami mężczyzn: 1. Soufiane El Bakkali (Maroko), 2. Lemecha Girma (Etiopia), 3. Benjamin Kigen (Kenia)
Rzut dyskiem kobiet: 1. Valarie Allman (USA), 2. Kristin Pudenz (Niemcy), 3. Yaime Perez (Kuba)
5000 m kobiet: 1. Sifan Hassna (Holandia), 2. Hellen Obiri (Kenia), 3. Gudaf Tsegay (Etiopia)

TOKIO 2020 - lekkoatletyka: wyniki, terminarz, program startów Polaków na igrzyskach olimpijskich 7.08