Trampkarze

PAN
I liga starsi: Hutnik I - Wisła II 12-1, Hutnik II - Górnik Wieliczka 1-0, Pogoń Miechów - Garbarnia I 0-5, Świt Krzeszowice - Cracovia II 1-0, Wawel - Cracovia I 0-7, Wisła I - Clepardia 3-0.

1. Wisła I 11 30 42-8
2. Hutnik I 10 25 33-9
3. Cracovia I 9 22 30-5
4. Garbarnia 11 22 28-8
5. Hutnik II 10 20 12-9
6. Górnik 11 16 13-18
7. Clepardia 11 10 12-19
8. Świt 11 10 9-17
9. Wisła II 11 9 14-34
10. Pogoń M. 11 7 5-29
11. Cracovia II 9 4 4-17
12. Wawel 11 3 2-31
   I liga młodsi: Hutnik I - Wisła II 4-0, Hutnik II - Górnik 3-1, Pogoń Miechów - Garbarnia 2-3, Świt - Cracovia II 4-1, Wawel - Cracovia I 0-4, Wisła I - Clepardia 5-0.
1. Hutnik I 11 31 52-8
2. Wisła I 11 30 55-7
3. Wisła II 11 23 30-13
4. Hutnik II 11 23 25-17
5. Cracovia I 11 21 20-8
6. Garbarnia 11 18 22-19
7. Clepardia 11 17 19-17
8. Świt 11 11 13-24
9. Górnik 11 9 15-31
10. Pogoń 11 5 10-40
11. Wawel 11 2 8-41
12. Cracovia II 11 1 4-48
   II liga starsi: Krakus Nowa Huta - Wieczysta 2-0, Płaszowianka - Grzegórzecki 1-5, Prokocim - Grębałowianka 5-1, Proszowianka - Dalin Myślenice 3-2, Armatura - Skawinka 1-5.
1. Krakus 11 30 57-5
2. Skawinka 11 23 41-9
3. Wieczysta 11 23 22-8
4. Dalin 11 22 29-10
5. Prokocim 11 19 28-17
6. Proszow. 11 19 24-20
7. Karpaty 10 15 23-23
8. Grzegórz. 11 12 15-27
9. Grębałow. 11 9 16-42
10. Olimpic 10 7 10-34
11. Armatura 11 7 13-46
12. Płaszow. 11 3 14-51
   II liga młodsi: Krakus - Wieczysta 1-2, Olimpic - Karpaty 1-5, Płaszowianka - Grzegórzecki 2-1, Prokocim - Faustyna 3-0, Proszowianka - Dalin 0-0, Armatura - Skawinka 2-0.
1. Wieczysta 11 33 45-4
2. Krakus 11 23 31-6
3. Proszow. 11 22 26-10
4. Skawinka 11 21 22-7
5. Prokocim 11 20 18-17
6. Dalin 11 18 28-8
7. Armatura 11 16 13-11
8. Karpaty 11 12 11-17
9. Faustyna 11 8 7-24
10. Grzegórz. 11 6 10-22
11. Płaszow. 11 4 2-34
12. Olimpic 11 4 5-57
   III liga starsi: Niedźwiedź - Zwierzyniecki 0-1, Opatkowianka - Nadwiślan 0-12, Raba Dobczyce - Błękitni Modlnica 1-2, SALOS - Krakus Swoszowice 0-2, Strzelcy/Korona - Gościbia Sułkowice 3-2, Wanda Nowa Huta - Garbarnia II 0-1.
1. Nadwiślan 11 27 47-13
2. Strzelcy 11 26 37-15
3. Garbarnia II 11 23 40-20
4. Raba 11 19 41-29
5. Gościbia 11 19 36-25
6. Błękitni 11 18 29-25
7. Krakus 11 13 27-50
8. Zwierzyn. 11 11 17-21
9. Niedźwiedź 11 11 19-32
10. SALOS 11 10 17-20
11. Wanda 11 10 28-30
12. Opatkow. 11 0 6-64
   III liga młodsi: Niedźwiedź - Zwierzyniecki 1-0, Opatkowianka - Nadwiślan 1-0, Raba - Błękitni 0-0, SALOS - Krakus 4-0, Strzelcy/Korona - Gościbia 1-2, Wanda - Garbarnia II 3-1.
1. Raba 11 29 32-4
2. Błękitni 11 29 30-8
3. Wanda 11 24 40-17
4. Gościbia 11 22 27-17
5. Zwierzyn. 11 16 20-11
6. SALOS 11 16 18-19
7. Garbarnia II 11 14 11-12
8. Nadwiślan 11 12 18-22
9. Niedźwiedź 11 11 16-26
10. Strzelcy 11 8 11-23
11. Opatkow. 11 5 5-31
12. Krakus 11 2 13-50
   IV liga starsi: Kmita Zabierzów - Zieleńczanka 3-1, Podgórze - Gdovia 2-5, Radziszowianka - Bronowianka 1-2, Słomniczanka - Bieżanowianka 4-1.
1. Jadwiga 10 28 77-10
2. Bronow. 11 28 49-13
3. Kmita 11 25 46-16
4. Słomnicz. 11 25 37-13
5. Zieleńcz. 11 18 35-25
6. Radzisz. 11 18 35-31
7. Orzeł 10 15 29-19
8. Bieżanow. 11 15 35-35
9. Gdovia 11 9 19-54
10. Rybitwy 10 6 14-48
11. Płomień 10 3 11-40
12. Podgórze 11 0 7-90
   IV liga młodsi: Kmita - Zieleńczanka 3-0, Podgórze - Gdovia 1-4, Radziszowianka - Bronowianka 4-0, Słomniczanka - Bieżanowianka 0-1.
1. Kmita 11 28 32-12
2. Jadwiga 10 26 61-2
3. Radziszow. 11 24 39-9
4. Słomnicz. 11 23 28-14
5. Zieleńcz. 11 20 40-12
6. Bieżanow. 11 20 25-23
7. Orzeł 10 16 23-14
8. Bronow. 11 13 13-25
9. Gdovia 11 7 15-34
10. Płomień 10 6 15-75
11. Rybitwy 10 3 8-45
12. Podgórze 11 0 8-42
V liga starsi: Juvenia Prandocin - Zielona Sułkowice 2-2, Orzeł Sidzina - Libertów 1-1, Pogoń Skotniki - Feniks Krzęcin 5-2, Prądniczanka - Dąbski 4-7, Skawinka II - Borek 1-2, Skała 2004 - Orzeł Kościelec 4-0, Tramwaj - Trójka Myślenice 3-0.
1. Skała 11 26 61-16
2. Tramwaj 11 26 41-17
3. Borek 11 23 30-14
4. Orzeł S. 11 22 52-17
5. Dąbski 11 22 43-23
6. Feniks 11 20 31-25
7. Skawinka II 11 17 28-24
8. Pogoń 11 16 35-38
9. Zielona 11 11 47-39
10. Juvenia 11 11 42-36
11. Orzeł K. 11 9 16-46
12. Trójka 11 9 19-51
13. Libertów 11 8 15-36
14. Prądnicz. 11 0 16-103
   V liga młodsi: Juvenia - Zielona 3-0, Orzeł Sidzina - Libertów 4-0, Pogoń - Feniks 0-0, Prądniczanka - Dąbski 2-4, Skawinka II - Borek 0-2, Skała - Orzeł Kościelec 0-5, Tramwaj - Trójka 2-0.
1. Trójka 11 30 54-10
2. Tramwaj 11 28 47-8
3. Dąbski 11 26 39-12
4. Skawinka II 11 22 24-10
5. Orzeł K. 11 21 26-14
6. Feniks 11 19 29-6
7. Pogoń 11 17 30-20
8. Libertów 11 14 21-24
9. Prądnicz. 11 12 20-21
10. Borek 11 9 16-35
11. Orzeł S. 11 9 23-43
12. Juvenia 11 8 13-45
13. Zielona 11 4 7-45
14. Skała 11 3 6-62
   Grupa wydzielona A: Sankowia - Sparta Przeginia Duchowna 1-3, Gwiazda Ściejowice - Orliki Mników 2-2, Orlęta Rudawa - Pychowianka 0-3, Potok Więckowice - Tyniec 5-1, Wisła Rząska - Wiślanie Jaśkowice 4-2, Wisła Czernichów - Sokół Rybna 1-0.
1. Sankowia 11 25 53-22
2. Sokół 11 25 43-13
3. Sparta 11 21 27-20
4. Wiślanie 11 20 44-22
5. Wisła Rz. 11 19 32-26
6. Wisła Cz. 10 18 36-18
7. Potok 11 18 37-30
8. Gwiazda 10 17 27-18
9. Orliki 10 14 29-30
10. Tyniec 11 7 13-43
11. Pychow. 10 3 12-69
12. Orlęta 11 0 3-46
   Grupa wydzielona B: Hutnik III - Jakub Więcławice 4-0, Węgrzce - Krakus II Nowa Huta 0-7, Spartak Charsznica - Rajsko 3-0.
1. Krakus II 9 24 81-9
2. Hutnik III 8 18 37-14
3. Spartak 8 12 23-28
4. Rajsko 8 12 26-35
5. Jakub 8 9 19-45
6. Węgrzce 9 0 7-62
   Grupa wydzielona młodszych: Ludwinów/Strzelcy - Wróblowianka 1-2, Bibiczanka - Pozowianka 3-0.
1. Pozowianka 8 18 34-10
2. Bibiczanka 8 18 29-8
3. Wróblow. 8 12 10-21
4. Ludwinów 8 0 3-37
   I liga najmłodszych: Krakus Nowa Huta - Wisła I 0-1, Hutnik II - Faustyna 0-5, Prokocim - Proszowianka 1-2, Hutnik I - Jadwiga I 5-1, Wisła II - Skawinka 2-0.
1. Wisła I 11 33 52-2
2. Hutnik I 11 28 47-7
3. Faustyna 11 27 37-14
4. Cracovia I 10 19 20-11
5. Gwarek 10 18 28-16
6. Krakus 11 18 16-15
7. Jadwiga I 11 13 23-20
8. Wisła II 11 11 14-30
9. Proszow. 11 10 16-31
10. Hutnik II 11 8 9-32
11. Skawinka 11 6 13-50
12. Prokocim 11 0 8-56
   II liga najmłodszych: Juvenia - Karpaty Siepraw 1-4, Jadwiga II - Płaszowianka 0-2, Górnik Wieliczka - Pogoń Miechów 2-3, garbarnia - Prądniczanka 2-0, Strzelcy/Korona - Cracovia II 1-0, Clepardia - Wawel 0-1, Bronowianka - Wieczysta 1-3.
1. Wieczysta 13 37 60-10
2. Karpaty 13 30 41-17
3. Clepardia 13 26 39-14
4. Juvenia 13 25 35-21
5. Pogoń M. 13 24 25-20
6. Wawel 13 23 22-13
7. Garbarnia 13 22 29-19
8. Płaszow. 13 20 24-20
9. Strzelcy 12 19 22-29
10. Bronow. 13 9 14-31
11. Jadwiga II 13 7 22-42
12. Cracovia II 13 7 15-60
13. Górnik 13 6 17-51
14. Prądniczanka 12 4 16-34
(PAN)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie