Halowa Liga Trampkarzy Młodszych
Grupa "A"
Wyniki: Unia I Tarnów - Tamel I Tarnów 4-0 (Radliński 2, Boruch, Wilk), Okocimski Brzesko - Iskra Tarnów 0-0, UKS Pleśna - SP Wola Radłowska 1-1 (Piszczek - Michalski), Iskra - Unia I 0-0, Tamel I - UKS Pleśna 2-0 (Helizanowicz, Bodnar), SP Wola Radłowska - Okocimski 0-4 (Słomka 2, Wójtowicz, Ziomek), Unia I - UKS Pleśna 7-0 (Wilk 4, Bobro, Boruch, Biały), Iskra - SP Wola Radłowska 3-2 (Mathea 2, Nowak - Michalski 2), Tamel I - Okocimski 0-0, SP Wola Radłowska - Unia I 0-9 (Boruch 4, Wilk 2, Bobro 2, Radliński), UKS Pleśna - Okocimski 0-0, Tamel I - Iskra 0-1 (Nowak), Okocimski - Unia I 0-4 (Boruch 2, Bobro, Wilk), SP Wola Radłowska - Tamel I 1-1 (Michalski - Bodnar), Iskra - UKS Pleśna 1-1 (Kabat - Witek).
Końcowa tabela:
1. Unia I 5 13 24-0
2. Iskra 5 9 5-3
3. Okocimski 5 6 4-4
4. Tamel I 5 5 3-6
5. UKS Pleśna 5 3 2-11
6. SP Wola R. 5 2 4-18
Grupa "B"
Wyniki: Unia II Tarnów - Metal-Gawro Tarnów 0-1 (Wierzba), Wolania Wola Rzędzińska - Tamel II Tarnów 0-0, Strażak Mokrzyska - MOSiR Bochnia 0-2 (Puka, Czapeczka), Tamel II - Unia II 0-2 (Kulik, Furmański), Metal-Gawro - Strażak 1-0 (Świerczek), MOSiR - Wolania 7-0 (Czapeczka 3, Puka 2, Pulak, Kubik), Unia II - Strażak 0-2 (Imioło 2), Tamel II - MOSiR 0-6 (Puka 2, Pulak, Chodur, Czapeczka, Marut), Wolania - Metal-Gawro 0-3 (Wierzba 2, Świerczek), MOSiR - Unia II 4-0 (Puka 2, Czapeczka, Smaga), Strażak - Wolania 0-2 (Kmieć, Jabłoński), Metal-Gawro - Tamel II 2-1 (Wierzba, Piestrzyński - Cetera), Wolania - Unia II 0-2 (Kulik 2), Metal-Gawro - MOSiR 0-1 (Czapeczka), Tamel II - Strażak 0-2 (Hajnysz 2).
Końcowa tabela:
1. MOSiR 5 15 20-0
2. Metal 5 12 7-2
3. Strażak 5 6 4-5
4. Unia II 5 6 4-7
5. Wolania 5 4 2-12
6. Tamel II 5 1 1-12
Grupa "C"
Wyniki: Zgłobice - Tarnovia II 0-5 (Witkowski 2, Kurnik 2, Rybacki), Rzezawianka Rzezawa - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 (Chruściel - Lubera, Mędala), Unia III Tarnów - Zgłobice 2-1 (Przydział, Tarkowski - Brzozowski), Tarnovia II - Rzezawianka 0-1 (Cieśla), Dąbrovia - Unia III 3-1 (Nowak, Mędala, Dorosz - Broniewicz), Rzezawianka - Zgłobice 2-0 (Cieśla 2), Tarnovia II - Dąbrovia 3-1 (Kurnik 2, Wilk - Mędala), Unia III - Rzezawianka 2-0 (Tarkowski 2), Zgłobice - Dąbrovia 1-3 (Tadel - Nowak 2, Lubera), Tarnovia II - Unia III 1-0 (Mazur).
Końcowa tabela:
1. Tarnovia II 4 9 9-2
2. Dąbrovia 4 9 9-6
3. Unia III 4 6 5-5
4. Rzezawianka 4 6 4-4
5. Zgłobice 4 0 2-12
Grupa "D"
Wyniki: Czarni Kobyle - Błękitni Tarnów 0-2 (Karpiel, Szczerba), Unia IV Tarnów - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 (Wilk 2, Bednarczyk), Tarnovia I - Czarni 0-0, Błękitni - Unia IV 0-3 (Sysło, Nytko, Wolański), KRIS-Szreniawa - Tarnovia I 0-2 (Sojda 2), Unia IV - Czarni 3-0 (Koziołek 2, Nytko), Błękitni - KRIS-Szreniawa 2-1 (Szczerba 2 - Krzywda), Tarnovia I - Unia IV 0-6 (Bednarczyk 2, Wróbel 2, Wilk, Koziołek), KRIS-Szreniawa - Czarni 2-0 (Mikulski, Capiga), Błękitni - Tarnovia I 0-1 (Sojda).
Końcowa tabela:
1. Unia IV 4 12 15-0
2. Tarnovia I 4 7 3-6
3. Błękitni 4 6 4-5
4. Szreniawa 4 3 3-7
5. Czarni 4 1 0-7
Trzy czołowe drużyny ze wszystkich grup rywalizować będą teraz w pierwszej lidze o miejsca 1-12, pozostałe zespoły zagrają natomiast w drugiej lidze o lokaty 13-22.
(STM)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?