Ukraina o krok od Euro 2016

Bartosz Karcz
Efrem Lukatsky
Reprezentacja Ukrainy zrobiła bardzo duży krok w kierunku finałów mistrzostw Europy we Francji, wygrywając we Lwowie 2:0 pierwszy mecz barażowy ze Słowenią.

Prowadzenie dla naszych wschodnich sąsiadów uzyskał w 22 minucie Andrij Jarmołenko. Drugiego gola zdobył w drugiej połowie meczu Jewhen Sełezniow w 54 min.
W reprezentacji Słowenii cały mecz na ławce rezerwowych spędzili dwaj byli piłkarze krakowskich klubów – Andraż Kirm, który grał w Wiśle oraz Andraż Struna, który bronił barw Cracovii.

Rewanżowe spotkanie Słowenii z Ukrainą zostanie rozegrane w najbliższy wtorek w Mariborze.

Materiał oryginalny: Ukraina o krok od Euro 2016 - Gazeta Krakowska