Unia lepsza w meczu beniaminków

(STM)

Iskra Łęki 2 (1)
Unia Niedomice 5 (1)

Bramki: 1:0 Curyło 12 karny, 1:1 K. Wróbel 14, 1:2 Zawada 51 (samob.), 1:3 Wojcieszek 66, 2:3 Curyło 76, 2:4 Zahora 85, 2:5 Zahora 88.

Iskra: Michalik – Kordek, Flądro, Zawada, M. Urbaś – P. Budzioch, Machalski, G. Urbaś (60 Gładysz), Kołodziej (78 M. Budzioch) – Wójcik, Curyło.

Unia: Kurpisz – Wódka, Grabka, Madejski – Nagórzański, Krzaczek, P. Wróbel, K. Wróbel, Bajorek (68 Motyka) – Wojcieszek (88 Szpilski), Zahora.

Sędziował: Michał Sułek (Bochnia). Widzów: 60.

Konfrontacja zespołów z dołu tabeli zakończyła się pewną wygraną zespołu z Niedomic. W 12 min sfaulowany został Machalski, a rzut karny wykorzystał Curyło. Dwie minuty później było już 1:1. Po rzucie rożnym obrońcy Iskry zbyt krótko wybili piłkę i K. Wróbel zaskoczył Michalika strzałem z 17 m.

W 51 min próbujący wybić piłkę Zawada uczynił to tak niefortunnie, że trafił do własnej bramki. Kwadrans później zawodnicy gospodarzy czekali, aż sędzia odgwiżdże spalonego, tymczasem Wojcieszek minął Michalika i skierował piłkę do pustej bramki.

Nadzieje Iskry odżyły w 76 min, gdy po rzucie wolnym Machal­skiego celnie z 5 m główkował Curyło. Końcówka meczu należała jednak do Unii. W 85 min najsprytniej w polu karnym zachował się Zahora. Trzy minuty później ten sam zawodnik wykorzystał kolejne zbyt krótkie wybicie piłki, pieczętując wygraną Unii.