W meczu o drugie miejsce nie zabrakło wielkich emocji i zwrotów akcji

(ART)
Jesienią Spójnia zremisowała z Olkuszem, teraz go pokonała
Jesienią Spójnia zremisowała z Olkuszem, teraz go pokonała Artur Bogacki
Grupa I. Spójnia już wcześniej zapewniła sobie awans do IV ligi , ale prestiżowego meczu z Olkuszem, rywalem zza miedzy, nie mogła odpuścić.

Olkusz - Spójnia Osiek-Zimnodół 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 T. Wdowik 36, 0:2 B. Lizończyk 80.
Olkusz: Kotyza - Kajda, RodziewiczI, M. Kasprzyk, SzwedI - Szczypciak, K. Wdowik (77 Gajowiec), GajosI, Bartczak - Banyś, Kluczewski.
Spójnia: WilkI - ŻakI, Michał Mróz, T. Wdowik, Glanowski - Niemczyk, JaroszI, D. Przybyła (60 P. Kasprzyk), P. Duda (82 Marcin Mróz), B. Lizończyk - Żmudka (78 Szewczyk).
Sędziował: Tomasz Żelazny (Kraków). Widzów: 170.

W I połowie goście zmarnowali kilka okazji, aż wreszcie w 36 min z rzutu wolnego trafił T. Wdowik. Uderzył z 30 m, a lecąca wysokim łukiem podkręcona piłka, po nie najlepszej interwencji Kotyzy, wpadła pod poprzeczkę.

Gospodarze mają czego żałować. Już w 1 min po strzale Banysia futbolówka trafiła w słupek, w II połowie Szwed ostemplował poprzeczkę, a Szczypciak zmarnował karnego (Wilk obronił). Gdy drugiego gola dla przyjezdnych, po wolnym, zdobył B. Lizończyk, stało się jasne, że to oni wygrają.

Piliczanka Pilica - Grębałowianka Kraków 3:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Pikuła 12, 0:2 Lampart 29, 1:2 Demarczyk 49, 2:2 Dudkiewicz 65, 3:2 Dudkiewicz 90+1.
Piliczanka: StolarskiI - Kukułka, OsmendaI, Z. Nowak, Grabowski - Dudkiewicz, Walnik (80 K. Węglarz), Demarczyk, Słowik, Tokarski(70 Makowski) - J. Nowak (90+1 Kalamat).
Grębałowianka: Ligara - Pietruszewski (65 D. Gregorczyk), KowalskiI[5], JańczykI, Klęk - LampartI, Krawczyk (67 S. Gregorczyk), Paszkot (60 Fiust), Wolko (55 Socha) - Pikuła, M. Kwater.
Sędziował: Piotr Król (Olkusz). Widzów: 150.

Mecz o 2. miejsce w tabeli był pełen zwrotów akcji. Goście od 5 min musieli grać w osłabieniu (czerwona kartka dla Kowalskiego za faul taktyczny na Dudkiewiczu), ale wkrótce zdobyli dwa gole. Gdyby przed przerwą trafił też M. Kwater, a przy stanie 1:2 do pustej bramki nie spudłował Lampart, goście pewnie by wygrali.

A tak w 20 minut po przerwie był remis, zaś w doliczonym czasie gry trzy punkty miejscowym zapewnił Dudkiewicz (głową po centrze Osmendy).
(ART)

Michałowianka Michałowice - Wieczysta Kraków 7:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Jaworski 21, 2:0 Sane 27, 3:0 Jabłoński 36 karny, 4:0 Grzegórzko 53, 5:0 Nawrot 56, 6:0 Pydych 84 karny, 7:0 Sane 90.
Michałowianka: Szcześniewski - DębowskiI, Jabłoński, Soja, PydychI - Draguła (21 Nawrot), Jaworski, Wilk, Nosek (77 Pajda) - Grzegórzko (70 Michalski), Sane.
Wieczysta: Formowicz - Heretyk, Suska, Fryc, Heretyk - SzellerI[35], Kaczor, Szczepański, Migacz, Podsiadły (67 Tesznar) - Majtyka.
Sędziował: Kamil Januszek (Olkusz). Widzów: 60.

Gdy w 35 min Szeller dostał czerwoną kartkę, a Michałowianka po chwili zdobyła z karnego trzecią bramkę, stało się jasne, że Wieczysta nic nie ugra. (ART)
Clepardia Kraków - Słomniczanka Słomniki 1:5 (1:1)
Bramki: 1:0 Błasiak 34, 1:1 Szewczyk 43 karny, 1:2 Jaworski 50, 1:3 P. Ciałowicz 60, 1:4 Jaworski 67, 1:5 Okere 74.
Clepardia: DziedzicI[42] - MachnikI, Turek, Skotniczny, Gumula - Wojniak (60 Kwaśny), WachI(60 Zdonek), Moszumański, Adamczyk (46 Zębala), BłasiakI (43 Cieślik) - Mierzwa.
Słomniczanka: Kozub - Szewczyk, BurzawaI, Zaranek, Styczeń - P. Kubuśka, Jaworski, Zadencki, P. CiałowiczI, Kura (80 Kurkiewicz) - M. Kubuśka (46 Okere).
Sędziowała: Sylwia Biernat (Kraków). Widzów: 50.

Kluczowa była sytuacja z końcówki pierwszej połowy. Sędzina dała gościom "11", choć zdaniem gospodarzy faul Moszumańskiego był przed polem karnym. Nieelegancko protestujący bramkarz Dziedzic dostał czerwoną kartkę. Goście wyrównali, a po przerwie rozbili Clepardię.
(ART)

Jura Łobzów - Leśnik Gorenice 6:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Spurna 15, 2:0 Spurna 30, 3:0 Cupiał 38, 4:0 Spurna 67, 4:1 Kurkowski 75, 5:1 Rzeszutko 86, 6:1 Rzeszutko 88.
Jura: Jończyk - Gamrat, J. AdamusI, A. Adamus, Nowak - Spurna, Cupiał, Boś (80 Rzeszutko), Chrapek, Czech - Jarzynka.
Leśnik: Wesołowski - SzymczykI, Drożyński, P. Kondek, A. Kondek (46 P. Siudut) - Ścigaj, Kozak, TondosI, Szpejna, Mandecki - Kurkowski.

Prądniczanka Kraków - Przemsza Klucze 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 A. Barczyk 70.
Prądniczanka: Misiak - Stępień, MarekI, Pieniążek (65 Cichy), Bąk - Mroczka, M. JeleńI, Kawa, Karpij (61 Jewuła) - Wojtas (61 Antolak), Kania.
Przemsza: Grochalski - Smętek (67 Musiał), Pydych, Guguła, Kocjan - Słaboń, Mucha, G. Majcherkiewicz (88 Mól), Skrzypczak - Rak, A. Barczyk (90 Latos).

Pauzowała: Bronowianka Kraków.