Wątpliwości nie było

0-1 Knurowski 4, 0-2 Knurowski 60, 0-3 Ulucki 80. Sędziował Mariusz Krupa z Bochni. Żółte kartki: Dudzik, Potoczny - Kamiński. Widzów 300.

Orkan Szczyrzyc - Minerale/Poprad Muszyna 0-3 (0-1)

Orkan: Dudzik 6 - Potoczny 5, Duszyński 5, Bażyk 4, Piwowarczyk 3 (60 Tafel, 70 Bladocha) - Domagała 5, Malinowski 4, Mrózek 4, Nowak 5 - Gryboś 5, Pasionek 4 (46 Żak 3).
   Poprad: Kasprzycki 7 - Pawlik 7 (90 Staroń), Stec (64 Sułkowski), Tomczak 7, Janisz 7 - Grzyb 7 (82 Gościński), Kamiński 7, Korcz 7, Ulucki 7 - Knurowski 8, Łodej 4 (46 Stawiarski 6).
   W 4 min Knurowski wykorzystał dobre rozegranie piłki przez Kamińskiego i Korcza, bezproblemowo pokonując Dudzika. Orkan grał bardzo słabo i na bramkę gospodarzy szedł atak za atakiem. Najdogodniejszych okazji w pierwszej połowie nie wykorzystałli: Janisz, Ulucki i Knurowski. Dobrze bronił Dudzik.
   Po przerwie przez kwadrans gospodarze przeważali. Długie podania zawodników Orkana były jednak zbyt czytelne dla defensorów gości, dlatego miejscowi nie stwarzali sytuacji strzeleckich. W 62 min Knurowski wykorzystał dokładne podanie Uluckiego, podwyższając wynik i rozwiewając złudzenia miejscowych. W końcówce Poprad zdecydowanie dominował na boisku. W 80 min Knurowski w sytuacji sam na sam z Dudzikiem został sfaulowany przez bramkarza. Rzut karny wykorzystał Ulucki. W efekcie Poprad z łatwością wygrał z osłabionym personalnie Orkanem.