Wawel bez sukcesów

ART
STRZELECTWO. Mistrzostwa Polski w strzelaniu do rzutków zostały rozegrane w Bydgoszczy. Ekipa Wawelu Kraków tym razem nie zanotowała udanego startu i nie zdobyła indywidualnego medalu.

W skeecie mężczyzn bardzo blisko podium był Piotr Malik. Zawodnik, który w swej kolekcji ma m.in. Puchar Polski w tej konkurencji sprzed kilku lat, tym razem zajął 4. miejsce. Uzyskał 137 pkt i do brązowego medalu stracił punkt. Ponadto z krakowskiej ekipy na 9. pozycji sklasyfikowany został Zbigniew Gabryś, 10. był Andrzej Uhl. Zwyciężył, z wynikiem 141 pkt, Andrzej Głyda (Śląsk Wrocław). Krakowianie w punktacji zespołowej zajęli 2. lokatę.

W skeecie kobiet na 4. miejscu uplasowała Natalia Szamrej, a 5. Natalia Gołda (to były dwie ostatnie pozycje w tej konkurencji). W męskim trapie natomiast 8. był Jarosław Zachara, 9. Robert Machij, a 15. Jakub Grochowski. W rankingu klubów Wawelowi przypadła 3. lokata.