Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dąbrowa Górnicza

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dąbrowa Górnicza: 3 Maja, Aleja Tadeusza Kościuszki 25 - 60, Barbary, Chopina, Cicha, Czapińskiego, Dąbrowskiego, Dekerta, Dębowa, Dojazdowa, Górnicza, Hutnika, Jaworowa, Juliusza Kadena Bandrowskiego, Kondratowicza, Legionów Polskich, Ludowa, Łukasińskiego, Mireckiego, Okrzei, Paryska, Perla, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Siemońska, Sienkiewicza, Starościńska, Starzyńskiego, Struga, Sucha, Szkolna, Szpitalna, Wiejska, Wigury, Wirgiliusza Grynia, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żeromskiego, Żwirki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anna Iwona Andriulo
    79 (0,81%)
  2. 1 Wiesław Waldemar Wiekiera
    405 (4,15%)
  3. 2 Andrzej Tadeusz Latosik
    63 (0,65%)
  4. 4 Ewa Małgorzata Matysek-Niewolska
    66 (0,68%)
  5. 3 Ewa Grażyna Pieczykolan
    73 (0,75%)
  6. 5 Agnieszka Janina Koźbiał
    71 (0,73%)
  7. 6 Witold Mikołaj Madejski
    46 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Łukasz Tyberiusz Suchy
    17 (0,17%)
  2. 1 Ewa Bogusława Paradzińska
    84 (0,86%)
  3. 7 Czesław Bigaj
    75 (0,77%)
  4. 3 Małgorzata Teresa Polak
    30 (0,31%)
  5. 2 Aneta Joanna Walasek
    61 (0,63%)
  6. 5 Małgorzata Janasik
    15 (0,15%)
  7. 4 Paweł Józef Jaros
    51 (0,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Łubek
    68 (0,70%)
  2. 2 Bożena Zofia Kozak
    198 (2,03%)
  3. 3 Kamil Dybich
    1 135 (11,64%)
  4. 1 Marcin Bazylak
    722 (7,40%)
  5. 4 Barbara Leokadia Górska
    165 (1,69%)
  6. 5 Grzegorz Dominik Musiał
    65 (0,67%)
  7. 7 Kacper Paweł Kaproń
    85 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Nogaj-Łojek
    120 (1,23%)
  2. 2 Gabriela Apolonia Mistela
    132 (1,35%)
  3. 4 Barbara Tyka
    106 (1,09%)
  4. 5 Sandra Sylwia Pietrusiewicz
    28 (0,29%)
  5. 3 Marek Kępa
    43 (0,44%)
  6. 7 Grzegorz Wancisiewicz
    15 (0,15%)
  7. 6 Marcin Włodzimierz Wojarski
    25 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Nowak
    308 (3,16%)
  2. 3 Mateusz Adam Wojciechowski
    213 (2,18%)
  3. 1 Piotr Mariusz Ślusarczyk
    1 259 (12,91%)
  4. 5 Barbara Zofia Konopa
    71 (0,73%)
  5. 6 Wojciech Julian Nielepiec
    72 (0,74%)
  6. 4 Paweł Zdzisław Walczyk
    102 (1,05%)
  7. 7 Małgorzata Barbara Bąk
    122 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Anna Daniel
    188 (1,93%)
  2. 1 Edward Józef Bober
    1 073 (11,00%)
  3. 5 Jacek Dziewięcki
    27 (0,28%)
  4. 3 Aneta Aleksandra Stęplewska
    303 (3,11%)
  5. 6 Kamil Konrad Dębski
    88 (0,90%)
  6. 7 Waldemar Stanisław Kozioł
    105 (1,08%)
  7. 4 Edyta Kapuścik
    22 (0,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Romuald Węgrzynowicz
    883 (9,06%)
  2. 3 Jadwiga Cecylia Kowalik
    145 (1,49%)
  3. 2 Dawid Tadeusz Orpych
    558 (5,72%)
  4. 5 Janusz Rusin
    30 (0,31%)
  5. 6 Konrad Michał Kornacki
    37 (0,38%)
  6. 4 Henryka Janina Orzeł
    39 (0,40%)
  7. 7 Natalia Ewa Połcik
    63 (0,65%)

Okręg 2

Dąbrowa Górnicza: 1 Maja, Adama Asnyka, Aleja Tadeusza Kościuszki 1 - 24, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bobrowa, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Cieplaka, Cupiała, Dembowskiego, Dolna, Duboisa, Dudkiewicza, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Górników Redenu, Graniczna 46 - 127, Granitowa, Grunwaldzka, Harcerska, Heleny Płotnickiej, Hempla, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Ziemby, Janowska, Jasna, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Adamieckiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Korzeniec, Królowej Jadwigi 1 - 21D, parzyste: 26 - 56, Księdza Grzegorza Augustynika, Letnia, Limanowskiego, Łącząca, Łęknice, Magnoliowa, Malinowe Górki, Marianki, Migdałowa, Napierskiego, Narodowa, Niemcewicza, Nowa, Odrodzenia, Olszowa, Orzeszkowej, Parkowa, Pękalskich, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Północna, Przodowników, Przybylaka, Ratanice, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Siewierska, Spokojna, Stalowa, Stanisława Skalskiego, Stara, Starocmentarna, Staszica, Szklana, Śliwińskiego, Średnia, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Topolowa, Traugutta, Urbańskiego, Uthkego, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Adamskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wspólna, Zagórska, Zakątek, Zakładowa, Zapolskiej, Zgoda, Zielona, Zielona Dolina, Zuchów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Chałuda
    830 (8,27%)
  2. 3 Rafał Kozieł
    128 (1,28%)
  3. 7 Eugeniusz Fiedkiewicz
    6 (0,06%)
  4. 6 Henryka Piwowarska
    34 (0,34%)
  5. 5 Violetta Agnieszka Wolińska-Parada
    15 (0,15%)
  6. 2 Małgorzata Weronika Głowacka
    48 (0,48%)
  7. 4 Stanisław Tomasz Kwas
    141 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marek Bogdan Janasik
    27 (0,27%)
  2. 2 Teresa Fijałkowska
    58 (0,58%)
  3. 3 Dariusz Mikołaj Wąsik
    37 (0,37%)
  4. 4 Roksana Katarzyna Rybska-Balcarek
    70 (0,70%)
  5. 5 Mariusz Piotr Gajak
    23 (0,23%)
  6. 7 Ewa Katarzyna Klankiewicz-Karwowska
    42 (0,42%)
  7. 1 Maria Jabłońska
    119 (1,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jerzy Józef Zawarczyński
    114 (1,14%)
  2. 5 Renata Elżbieta Witas-Osuszek
    118 (1,18%)
  3. 3 Kamila Irena Szczerek
    433 (4,32%)
  4. 1 Agnieszka Edyta Pasternak
    1 225 (12,21%)
  5. 2 Robert Ryszard Kazimirski
    1 290 (12,86%)
  6. 4 Łukasz Kolber
    194 (1,93%)
  7. 7 Angelika Anna Walenciak
    133 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Olga Barbara Tylec
    211 (2,10%)
  2. 1 Tomasz Dariusz Pasek
    435 (4,34%)
  3. 3 Wioletta Izabela Łaskawiec
    130 (1,30%)
  4. 4 Wojciech Józef Najdzień
    27 (0,27%)
  5. 5 Katarzyna Grażyna Miernik-Kuban
    41 (0,41%)
  6. 6 Mariusz Zdzisław Poślednik
    57 (0,57%)
  7. 7 Renata Helena Panchyrz
    34 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anita Maria Cierniak
    96 (0,96%)
  2. 5 Jarosław Robert Kiebdój
    45 (0,45%)
  3. 2 Mariola Orłowska
    257 (2,56%)
  4. 1 Grzegorz Leszek Jaszczura
    931 (9,28%)
  5. 7 Krzysztof Jerzy Tamborek
    318 (3,17%)
  6. 3 Jarosław Węsierski
    249 (2,48%)
  7. 6 Elżbieta Maria Doniec
    135 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Waldemar Walenty Walkiewicz
    75 (0,75%)
  2. 3 Dorota Józefa Kuzimska
    66 (0,66%)
  3. 4 Maria Asman
    32 (0,32%)
  4. 6 Bogdan Stanisław Zandecki
    50 (0,50%)
  5. 7 Jan Borowski
    58 (0,58%)
  6. 1 Grzegorz Włodzimierz Kuśpiel
    327 (3,26%)
  7. 5 Wiesława Alfreda Wciślik
    66 (0,66%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Maria Madej
    218 (2,17%)
  2. 7 Marta Natalia Półchłopek
    93 (0,93%)
  3. 4 Marcel Maurycy Frej
    56 (0,56%)
  4. 3 Lidia Bajer
    85 (0,85%)
  5. 6 Agnieszka Monika Drab
    48 (0,48%)
  6. 5 Dariusz Władysław Jamrozy
    118 (1,18%)
  7. 1 Robert Marek Witecki
    691 (6,89%)

Okręg 3

Dąbrowa Górnicza: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego 5 - 30, parzyste: 32 - 36, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Długa, Emilii Zawidzkiej, Florowska, Graniczna 5 - 45, Gustawa Morcinka, Janusza Korczaka, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Kazimierza Srokowskiego, Konarskiego, Krasińskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste: 25 - 31 , Krótka, Leśna, Majakowskiego, Mała, Mickiewicza, Norwida, Nowocmentarna, Partyzantów, Plater, Podlesie, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Słowackiego, Spółdzielcza, Sztygarska, Twarda, Tysiąclecia parzyste: 4 - 12, nieparzyste: 15 - 59, Wyspiańskiego, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Paweł Kościow
    50 (0,49%)
  2. 7 Paweł Sylwester Góras
    94 (0,92%)
  3. 1 Ryszard Andrzej Harańczyk
    617 (6,03%)
  4. 5 Katarzyna Barbara Kostecka
    100 (0,98%)
  5. 2 Agnieszka Zagrodnik
    78 (0,76%)
  6. 3 Włodzimierz Kalinowski
    55 (0,54%)
  7. 6 Małgorzata Genowefa Ziółkowska
    21 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Janina Doromoniec
    32 (0,31%)
  2. 2 Adrian Michał Bugajski
    94 (0,92%)
  3. 1 Elżbieta Gabriela Szymkowska
    109 (1,07%)
  4. 4 Kacper Karol Muszyński
    31 (0,30%)
  5. 5 Krystyna Pietraszek
    28 (0,27%)
  6. 6 Małgorzata Antonina Kurtyka
    33 (0,32%)
  7. 7 Sebastian Mateusz Gara
    120 (1,17%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Damian Dominik Rutkowski
    717 (7,01%)
  2. 4 Iwona Marta Kiernożycka
    335 (3,28%)
  3. 3 Grzegorz Andrzej Przewieźlik
    1 004 (9,82%)
  4. 5 Piotr Seremet
    225 (2,20%)
  5. 7 Piotr Wiśniewski
    247 (2,42%)
  6. 6 Joanna Kinga Gwiazda
    97 (0,95%)
  7. 2 Krystyna Stefania Stępień
    731 (7,15%)

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Damian Tadeusz Góral
    78 (0,76%)
  2. 1 Robert Stanisław Znyk
    214 (2,09%)
  3. 4 Danuta Ewa Mróz
    62 (0,61%)
  4. 5 Magdalena Agnieszka Kowalska
    102 (1,00%)
  5. 6 Natalia Urszula Pendziałek
    73 (0,71%)
  6. 2 Elżbieta Jolanta Dąbrowa
    148 (1,45%)
  7. 7 Sebastian Biesiadecki
    103 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Józef Piątek
    1 059 (10,36%)
  2. 2 Ireneusz Eugeniusz Płocha
    334 (3,27%)
  3. 3 Lidia Zofia Bijak
    191 (1,87%)
  4. 7 Józef Kowalski
    219 (2,14%)
  5. 6 Ewa Magdalena Piłat
    135 (1,32%)
  6. 5 Arkadiusz Stanisław Grądzki
    0 (0%)
  7. 4 Anna Kazimiera Błaszkiewicz
    109 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Wojciech Zasępa
    208 (2,03%)
  2. 5 Marta Agnieszka Leszczyńska
    87 (0,85%)
  3. 4 Dorota Maria Wodecka
    24 (0,23%)
  4. 3 Karol Kasza
    75 (0,73%)
  5. 1 Szymon Widera
    587 (5,74%)
  6. 6 Justyna Joanna Mijas
    45 (0,44%)
  7. 7 Grzegorz Marek Szafruga
    147 (1,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Elwira Urbanowicz
    134 (1,31%)
  2. 4 Marcin Andrzej Borowiecki
    254 (2,48%)
  3. 1 Magdalena Elżbieta Miczko
    650 (6,36%)
  4. 6 Wojciech Jan Mizera
    46 (0,45%)
  5. 3 Justyna Magdalena Witecka
    175 (1,71%)
  6. 7 Igor Wojciech Nowak
    51 (0,50%)
  7. 5 Michał Marcin Zygulski
    54 (0,53%)

Okręg 4

Dąbrowa Górnicza: 40 - Lecia, Aleja Józefa Piłsudskiego nieparzyste: 31 - 33, 44 - 117, Artura Gruszeckiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Borowinowa, Bratków, Broniewskiego, Brzozowa, Czajkowa, Dobrawa, Dworska, Dymniki, Działki, Dzieci Wrześni, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Europejska, Folwarczna, Franciszkańska, Gilowa, Grabowa, Gródki, Hallerczyków parzyste: 66 - 84, 85 - 211, Handlowa, Idzikowskiego, Ignacego Krasickiego, III Powstania Śląskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskrów, Jaśminowa, Józefa Cieszkowskiego, Karsowska, Kasprzaka, Kazimierza Imielińskiego, Komuny Paryskiej, Kosmonautów, Kościelna, Królewska, Kryniczna, Ks. Stanisława, Kwiatowa, Laski, Łazowska, Łączna, Marii Szulc, Michała Spisaka, Mieszka I, Modrzewiowa, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Pogoria, Pomłynie, Prusa, Przełajowa, Przymiarki, Ptasia, Relaksowa, Sadowa, Siedmiu Szewców, Siewna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczyków, Strażacka, Swobodna, Szpakowa, Św. Antoniego, Św. Stanisława Kostki, Tierieszkowej, Toruńska, Trzebiesławicka, Tworzeń, Tysiąclecia nieparzyste: 1 - 11, Uczniowska, Ujejska, Urocza, Wczasowa, Wilgowa, Witolda Uklańskiego, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zachodnia, Zaplecze, Złota, Żeglarska, Żurawinowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Marianna Trzcionka
    57 (0,56%)
  2. 3 Jan Karol Czarnota
    13 (0,13%)
  3. 5 Jerzy Franciszek Drozd
    12 (0,12%)
  4. 4 Milena Bochniak
    20 (0,20%)
  5. 2 Seweryn Edward Śniecikowski
    35 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Stanisław Skóra
    90 (0,89%)
  2. 3 Anna Urszula Olszewska
    79 (0,78%)
  3. 2 Przemysław Michał Śmiłek
    59 (0,58%)
  4. 5 Zdzisław Edward Klimek
    21 (0,21%)
  5. 6 Agnieszka Anna Gawron
    30 (0,30%)
  6. 4 Agata Ilona Barańska-Feledyk
    38 (0,38%)
  7. 7 Agnieszka Barbara Nowakowska
    75 (0,74%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Rafał Patryk Słowiak
    52 (0,51%)
  2. 1 Krystyna Chrobot
    859 (8,50%)
  3. 7 Marcin Filip Kazek-Wielgus
    61 (0,60%)
  4. 6 Katarzyna Małgorzata Grabarczyk
    107 (1,06%)
  5. 4 Łukasz Baruch
    436 (4,31%)
  6. 3 Sylwia Małgorzata Szałwińska
    318 (3,15%)
  7. 2 Sławomir Aleksander Żmudka
    862 (8,53%)

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Włodzimierz Bargieł
    108 (1,07%)
  2. 2 Ewelina Oleśkiewicz
    268 (2,65%)
  3. 4 Edyta Łazarz
    71 (0,70%)
  4. 6 Ewelina Anna Jurek
    93 (0,92%)
  5. 7 Łukasz Rafał Ćwienkowski
    98 (0,97%)
  6. 5 Katarzyna Małgorzata Łabuś
    135 (1,34%)
  7. 1 Piotr Rafał Zieliński
    682 (6,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Damian Stępień
    1 369 (13,55%)
  2. 2 Dariusz Piotr Chmiel
    193 (1,91%)
  3. 3 Agnieszka Maria Kacprzyk-Straszak
    256 (2,53%)
  4. 4 Krzysztof Jerzy Cierniak
    96 (0,95%)
  5. 5 Wanda Halina Tanasiewicz
    118 (1,17%)
  6. 7 Jan Pietraga
    146 (1,44%)
  7. 6 Jolanta Maria Szczurko
    80 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Janina Solipiwko
    878 (8,69%)
  2. 4 Przemysław Czesław Krzemiński
    99 (0,98%)
  3. 7 Kamil Bogdan Potocki
    47 (0,47%)
  4. 2 Witold Stanisław Masłowski
    133 (1,32%)
  5. 6 Urszula Grażyna Sabat
    109 (1,08%)
  6. 3 Aneta Beata Winter-Dziurowicz
    36 (0,36%)
  7. 5 Jacek Waldemar Mucha
    25 (0,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Patrycja Katarzyna Petrykowska
    94 (0,93%)
  2. 5 Piotr Kamil Szwedziński
    44 (0,44%)
  3. 4 Mateusz Dawid Warmuz
    65 (0,64%)
  4. 6 Adrian Zdzisław Zagrodzki
    158 (1,56%)
  5. 2 Martyna Małgorzata Głowacka
    325 (3,22%)
  6. 1 Artur Jerzy Borowicz
    966 (9,56%)
  7. 7 Violetta Anna Ziółko
    189 (1,87%)

Okręg 5

Dąbrowa Górnicza: Adama Rapackiego, Akacjowa, Aleja za Remizą, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Puszkina, Anna, Armii Krajowej, Astrów, Baśniowa, Białej Przemszy, Bielowizna, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Chemiczna, Ciernie, Cisowa, Cmentarna, Dąbrówka, Dolomitowa, Dreszera, Dworcowa, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Główna, Gołonoska, Gospodarcza, Górki, Górna, Górzysta, Grabocińska, Gruntowa, Gruszczyńskiego, Grzybowa, Hallerczyków 2 - 65A, nieparzyste: 67 - 83, Hetmańska, Hotelowa, Hutnicza, Jamki, Jana Mizerkiewicza, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kawa, Kazdębie, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kombatantów, Konstytucji, Kornela Kozłowskiego, Kostury, Kozubka, Krucza, Kuźnica Błędowska, Kuźniczka Nowa, Leszczynowa, Lipowa, Lipówka, Łaskowa, Łazienna, Łazy Błędowskie, Łąkowa, Łuszczaka, Makowa, Marcelego Białostockiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Młynarska, Modrzejowska, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niegowonicka, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona, Ofiar Katynia, Orla, Orna, Orzechowa, Osiedle Robotnicze, Oświecenia, Piastowska, Poboczna, Pocztowa, Polna, Projektowana, Przedziałowa, Przelotowa, Przełajka, Pszenna, Pustynna, Rodzinna, Rolnicza, Roztoki, Rudna, Rudy, Rybna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Składowa, Skośna, Słoneczna, Sokolska, Sołtysówka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stanisława Kontkiewicza, Stawowa, Strumień, Strzemieszycka, Studzienna, Szałasowizna, Szarych Szeregów, Szatanówka, Szkotnica, Szosowa, Sztorcowa, Środkowa, Świerczyna, Targowa, Towarowa, Traktowa, Transportowa, Tulipanowa, Turystyczna, Tylna, Wakacyjna, Wapienna, Warszawska, Willowa, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zagórcze, Zagórze, Zagrabie, Zakawie, Ząbkowicka, Zdrojowa, Zielna, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Związku Orła Białego, Zygmunta Różyckiego, Źródlana, Żołnierska, Żurawia, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Beata Rak
    18 (0,17%)
  2. 1 Arkadiusz Władysław Rybak
    439 (4,23%)
  3. 4 Maciej Jan Otrębski
    104 (1,00%)
  4. 5 Adam Stanisław Kopeć
    67 (0,65%)
  5. 2 Kazimierz Wincenty Woźniczka
    172 (1,66%)
  6. 6 Beata Krzysztofa Kosakowska
    15 (0,14%)
  7. 7 Agnieszka Ewa Wójcik
    15 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Lidia Aldona Wylężek
    68 (0,66%)
  2. 3 Daniel Dariusz Zioło
    44 (0,42%)
  3. 2 Sylwia Aleksandra Wesołowska-Komar
    24 (0,23%)
  4. 1 Tomasz Fortoński
    106 (1,02%)
  5. 4 Ewa Magdalena Kędzierska
    33 (0,32%)
  6. 6 Karol Paweł Wiatrowski
    15 (0,14%)
  7. 7 Agnieszka Barbara Kozieł
    30 (0,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Urszula Zaremba
    34 (0,33%)
  2. 5 Tomasz Andrzej Balin
    186 (1,79%)
  3. 3 Bartosz Grzegorz Matylewicz
    216 (2,08%)
  4. 2 Krystyna Janina Szaniawska
    338 (3,26%)
  5. 7 Michał Piotr Mikołajczyk
    85 (0,82%)
  6. 1 Zbigniew Marian Podraza
    806 (7,77%)
  7. 6 Beata Aleksandra Kasprzyk
    95 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kinga Katarzyna Zawada
    128 (1,23%)
  2. 6 Halina Stanisława Muc
    54 (0,52%)
  3. 2 Marek Wiesław Oźlański
    191 (1,84%)
  4. 1 Katarzyna Stanisława Zagajska
    897 (8,65%)
  5. 5 Ilona Joanna Łonak
    137 (1,32%)
  6. 3 Michał Piotr Walotek
    58 (0,56%)
  7. 7 Patryk Tomasz Prychodko
    136 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Małgorzata Stępień
    246 (2,37%)
  2. 1 Jerzy Paweł Reszke
    882 (8,50%)
  3. 6 Tomasz Krzysztof Macha
    369 (3,56%)
  4. 3 Piotr Andrzej Bobrowski
    746 (7,19%)
  5. 4 Alicja Wiatrowska-Cieplak
    284 (2,74%)
  6. 7 Katarzyna Teresa Pawłowska
    118 (1,14%)
  7. 2 Sławomir Adam Haberka
    351 (3,38%)

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Dorota Toborek
    66 (0,64%)
  2. 2 Andrzej Szmurło
    308 (2,97%)
  3. 1 Andrzej Czesław Sojka
    364 (3,51%)
  4. 5 Katarzyna Elżbieta Janikowska
    37 (0,36%)
  5. 7 Adam Stefan Klimczyk
    366 (3,53%)
  6. 4 Joanna Rybak
    71 (0,68%)
  7. 3 Bożena Ewa Wojdas
    256 (2,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Klaudia Kinga Markot-Fedeczko
    170 (1,64%)
  2. 1 Marek Marcin Doroz
    251 (2,42%)
  3. 4 Dariusz Michał Majchrzak
    170 (1,64%)
  4. 5 Krystyna Pastuszka
    129 (1,24%)
  5. 7 Wioletta Anna Paluch
    120 (1,16%)
  6. 6 Wiesław Jan Olszewski
    105 (1,01%)
  7. 2 Krzysztof Markowski
    453 (4,37%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane