Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Agatowa, Akacjowa, Astrów, Augusta Cieszkowskiego, Bazaltowa, Bławatkowa, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Ceramiczna, Cisowa, Czerwonych Maków, Dębowa, Dolne Młyny od 21, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Salezego Jezierskiego, Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila”, Generała Józefa Bema, Góralska, Górska, Grabowa, Graniczna, Irysów, Jagodowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kalinowa, Kamienna, Kamionkowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Konwaliowa, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Nadrzeczna, Narcyzów, Ptasia, Romualda Traugutta, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Różana, Rumianków, Sadowa, Skalna, Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słoneczników, Słowiańska, Sosnowa, Spacerowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Staszica, Stokrotek, Stolarska, Storczyków, Szarotek, Świerkowa, Topolowa, Tulipanowa, Tunelowa, Walerego Wróblewskiego, Wałowa, Wiaduktowa, Widok, Wierzbowa, Wrzosowa, Zabobrze, Zaułek Sasanek, Żwirowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
4
Janina Teresa Bany-Kozłowska
21
(0,55%)
-
5
Tomislav Pranić
38
(0,99%)
-
6
Agnieszka Ewa Partyka
22
(0,58%)
-
7
Jan Kędziora
30
(0,78%)
-
1
Piotr Jarosław Klasa
376
(9,84%)
-
2
Maciej Władysław Pronkiewicz
41
(1,07%)
-
3
Beata Domerecka
71
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI
-
3
Adam Biesiadecki
268
(7,01%)
-
1
Leszek Franciszek Chudzik
408
(10,68%)
-
4
Aneta Magdalena Cieśla
133
(3,48%)
-
7
Jakub Kazimierz Zarzycki
66
(1,73%)
-
5
Katarzyna Niezgoda
126
(3,30%)
-
2
Eugeniusz Kowalski
241
(6,31%)
-
6
Izabela Jadwiga Dolecka
137
(3,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Weronika Maria Niziałek
89
(2,33%)
-
2
Stanisław Starzec
19
(0,50%)
-
1
Marian Kostecki
253
(6,62%)
-
4
Czesław Sabadasz
92
(2,41%)
-
5
Irena Walska
38
(0,99%)
-
7
Barbara Elżbieta Ratajczak
55
(1,44%)
-
6
Angelina Ewelina Łukawska-Kuchta
11
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
2
Kazimierz Norbert Biały
19
(0,50%)
-
1
Paweł Jan Dul
138
(3,61%)
-
3
Dariusz Walski
48
(1,26%)
-
5
Katarzyna Zofia Dul-Korycka
32
(0,84%)
-
6
Aldona Bogusława Mrozik
16
(0,42%)
-
4
Barbara Anna Ostrowska
81
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA
-
2
Michał Grzegorz Szary
80
(2,09%)
-
1
Łukasz Zygmunt Molak
539
(14,10%)
-
4
Mateusz Mucha
110
(2,88%)
-
3
Ewa Wioleta Durtka
93
(2,43%)
-
5
Ewa Przyłuska
50
(1,31%)
-
7
Klaudia Monika Witczak
49
(1,28%)
-
6
Aleksander Kudielkin
32
(0,84%)
Okręg 2
Aleja Tysiąclecia, Adama Mickiewicza, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Ciesielska, Ekonomiczna, Fabryczna, Hutnicza, Jagiellonów, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Kaszubska, K. I. Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, Melchiora Wańkowicza, Modłowa, Ogrodowa, Piastów, Piotra i Pawła, Plac Wolności, Polna, Przemysłowa, Spokojna, Spółdzielcza, Staroszkolna, Strefowa, Tadeusza Kościuszki, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
5
Monika Irena Gozdek
11
(0,31%)
-
7
Paulina Pawłowicz
30
(0,84%)
-
1
Jacek Antoni Jurkiewicz
100
(2,81%)
-
4
Sławomir Marek Dorużyński
18
(0,51%)
-
6
Marta Anna Glinicka-Grabowy
14
(0,39%)
-
3
Piotr Mikołaj Kowalski
12
(0,34%)
-
2
Wiesław Stefanik
81
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI
-
4
Eugeniusz Antoni Jabłoński
52
(1,46%)
-
2
Łukasz Aleksander Jaźwiec
270
(7,58%)
-
3
Renata Jadwiga Fredyk
291
(8,16%)
-
1
Piotr Roman
758
(21,27%)
-
7
Józef Pokładek
131
(3,68%)
-
6
Justyna Janina Mieniek
32
(0,90%)
-
5
Joanna Dudyńska
128
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dawid Łukasz Sarbak
420
(11,78%)
-
5
Halina Ryndak
25
(0,70%)
-
6
Julia Maria Lisiecka
24
(0,67%)
-
2
Igor Kamil Gruszka
62
(1,74%)
-
4
Małgorzata Irena Makowska
61
(1,71%)
-
3
Piotr Liszcz
67
(1,88%)
-
7
Mariusz Kazimierz Szweda
35
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
6
Joanna Teresa Abramowicz
20
(0,56%)
-
5
Grażyna Barbara Majer
17
(0,48%)
-
1
Mirosława Zachar
47
(1,32%)
-
4
Mirosław Paweł Dziekan
7
(0,20%)
-
7
Przemysław Godek
45
(1,26%)
-
2
Zbigniew Michalczuk
13
(0,36%)
-
3
Szymon Cołokidzi
25
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA
-
2
Dorota Alicja Bernat
41
(1,15%)
-
1
Iwona Beata Bojko
210
(5,89%)
-
3
Bartłomiej Stanisław Chodyra
97
(2,72%)
-
4
Iwona Ewa Jasińska
57
(1,60%)
-
6
Jan Krzysztof Czajkowski
16
(0,45%)
-
7
Mirosław Wiktor Schreiber
28
(0,79%)
-
5
Anna Gajewska
34
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Piotr Hetel
144
(4,04%)
-
2
Magdalena Maria Bieniek-Surowiecka
21
(0,59%)
-
7
Jerzy Jan Moryson
48
(1,35%)
-
6
Henryk Kazimierz Wąsowicz
20
(0,56%)
-
3
Małgorzata Bożena Warwas-Rupp
12
(0,34%)
-
4
Łukasz Klimowski
16
(0,45%)
-
5
Helena Szyszka
24
(0,67%)
Okręg 3
Adama Asnyka, Aleja Wojska Polskiego, Artyleryjska, Bielska, Bronisława Kosiby, Cicha, Czesława Miłosza, Dzieci Wrześni, Emilii Plater, Gabriela Narutowicza, Gen. Franciszka Kleeberga, Generała Władysława Andersa, Górników, Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, Hugo Kołłątaja, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kilińskiego, Karola Marcinkowskiego, Karola Miarki, Kasztanowa, Konradowska, Kresów II Rp, Krótka, Łasicka, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Murarska, Niepodległości, Parkowa, Plac Ks. Jerzego Popiełuszki, Plac Księdza Prałata Władysława Rączki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pokoju, Podgórna, Saperska, Słoneczna, Stefana Okrzei, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Tadka Jasińskiego, Wojciecha Korfantego, Zagłoby, Zaułek, Zielona, Zygmunta Augusta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
2
Ewa Dorota Ołenicz-Bernacka
189
(4,09%)
-
1
Mirosław Antoni Sakowski
247
(5,34%)
-
5
Edward Kaput
50
(1,08%)
-
3
Katarzyna Beata Żak
155
(3,35%)
-
4
Beata Bogusława Solpa-Tertel
24
(0,52%)
-
6
Artur Piotr Kirjończyk
36
(0,78%)
-
7
Zbigniew Sas
27
(0,58%)
-
8
Roman Józef Palczewski
30
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI
-
3
Damian Piotr Sawczak
214
(4,63%)
-
1
Andrzej Józef Żuk
586
(12,67%)
-
2
Jan Jasiukiewicz
203
(4,39%)
-
7
Katarzyna Matoryn
87
(1,88%)
-
4
Joanna Agnieszka Sawicka
99
(2,14%)
-
6
Jacek Pudłowski
38
(0,82%)
-
5
Barbara Dolecka
66
(1,43%)
-
8
Kornel Jacek Musiał
90
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Robert Piotr Kochmański
71
(1,54%)
-
1
Jadwiga Stachów
418
(9,04%)
-
7
Kacper Piotr Michla
21
(0,45%)
-
2
Lucyna Anna Łasica
97
(2,10%)
-
5
Anna Lidia Stasiaczek
34
(0,74%)
-
6
Henryk Ryszard Szukalski
23
(0,50%)
-
8
Aleksander Krzysztof Tomaszczyk
38
(0,82%)
-
4
Kamil Mateusz Kolesnik
31
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
1
Stanisław Wiącek
383
(8,28%)
-
8
Iwona Anita Łoboz
10
(0,22%)
-
6
Joanna Podmokła-Jasicka
9
(0,19%)
-
2
Hubert Antoni Prabucki
81
(1,75%)
-
7
Jarosław Stanisław Jasicki
3
(0,06%)
-
4
Sylwia Hucał
40
(0,86%)
-
3
Grażyna Zofia Marek
18
(0,39%)
-
5
Marcin Klimkowski
25
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA
-
3
Rafał Kotlarski
47
(1,02%)
-
5
Jolanta Izabela Anasiewicz
26
(0,56%)
-
1
Maciej Stanisław Małkowski
551
(11,91%)
-
2
Ariel Józef Orłowski
116
(2,51%)
-
8
Anna Małgorzata Szandrowska
50
(1,08%)
-
4
Ireneusz Bronisław Szwedo
45
(0,97%)
-
7
Michał Edward Krawczewski
17
(0,37%)
-
6
Kamila Wyspiańska
29
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Janusz Ireneusz Latoch
149
(3,22%)
-
3
Ryszard Tomków
55
(1,19%)
-
2
Weronika Wanesa Seremak
33
(0,71%)
-
7
Marta Anna Boguszewska
18
(0,39%)
-
4
Zdzisława Janina Busch
9
(0,19%)
-
6
Elwira Edyta Fledrzyńska
20
(0,43%)
-
5
Tomasz Sobczyński
17
(0,37%)
Okręg 4
1 Maja, 10 Marca, Aleja Partyzantów, Armii Krajowej, Bankowa, Bobrowa, Bohaterów Getta, Bolesława Kubika, Bolesława Prusa, Braci Śniadeckich, Dolne Młyny 1a - 5, Fryderyka Chopina, Garncarska, Gdańska, Gen. Władysława Sikorskiego, Górne Młyny, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Janusza Meissnera, Jeleniogórska, Józefa Wybickiego, K. K. Baczyńskiego, Karkonoska, Karpecka, Komuny Paryskiej, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lubańska, Ludwika Pasteura, Magistracka, Majora "Hubala", Mała, Marcina Opitza, Masarska, Mazowiecka, Michała Drzymały, Michała Kutuzowa, Mikołaja Brody, Mjr. Henryka Sucharskiego, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Orla, Orląt Lwowskich, Piaskowa, Piotra Skargi, Plac Piastowski, Plac Świętego Krzyża, Plac Zamkowy, Pod Lasem, Pomorska, Powstańców Warszawy, Rajska, Robotnicza, Rondo Jerzego Szmajdzińskiego, Rotmistrza Pileckiego, Rynek, Rzemieślnicza, Sądowa, Sierpnia 80, Sportowa, Stanisława Dąbka, Stefana Batorego, Szkolna, Ślusarska, Śluzowa, Tamka, Targowa, Teatralna, Warszawska, Wąska, Wesoła, Willowa, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Zacisze, Zbigniewa Herberta, Zgorzelecka, Zwycięstwa, Żołnierzy Wyklętych.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
-
2
Aleksandra Alina Sozańska-Kut
80
(2,26%)
-
5
Dorota Kowalska
28
(0,79%)
-
3
Maria Subik
74
(2,09%)
-
4
Czesław Ryszard Becla
50
(1,41%)
-
6
Sebastian Krzysztof Jaśkiewicz
38
(1,07%)
-
7
Roman Janusz Krzyszczak
28
(0,79%)
-
1
Danuta Maria Maślicka
131
(3,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI
-
4
Karolina Krystyna Prosół
80
(2,26%)
-
1
Jarosław Kowalski
428
(12,09%)
-
2
Dariusz Wiesław Filistyński
175
(4,94%)
-
3
Mirosław Witold Sołtyszewski
44
(1,24%)
-
5
Carmen Barbara Kwiatkowska
39
(1,10%)
-
7
Dawid Karol Kołodziej
102
(2,88%)
-
6
Agnieszka Monika Słota
63
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Stanisław Karol Drożdż
13
(0,37%)
-
1
Szymon Marek Pogoda
258
(7,29%)
-
3
Rafał Paweł Więcewicz
108
(3,05%)
-
4
Danuta Elżbieta Woźniak
35
(0,99%)
-
2
Bogdan Biernat
213
(6,02%)
-
5
Karolina Sabaj
20
(0,57%)
-
6
Elżbieta Anna Dąbrowska
24
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
-
2
Jacek Andrzej Zieliński
25
(0,71%)
-
1
Zdzisław Adam Abramowicz
451
(12,74%)
-
7
Marta Rataj
9
(0,25%)
-
3
Jan Mosiądz
25
(0,71%)
-
4
Paweł Wilk
32
(0,90%)
-
6
Maria Antonina Sobolska
10
(0,28%)
-
5
Renata Wanda Kubicz
10
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA
-
4
Katarzyna Anna Kuczyńska
50
(1,41%)
-
6
Renata Weronika Jachowicz-Wróblewska
28
(0,79%)
-
1
Dominik Tadeusz Chodyra
391
(11,05%)
-
3
Wojciech Dominik Zimirski
96
(2,71%)
-
5
Adam Piotr Faltyn
75
(2,12%)
-
7
Krzysztof Górecki
58
(1,64%)
-
2
Joanna Anna Gałkus
69
(1,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Diana Maria Kawałko
34
(0,96%)
-
1
Grzegorz Leon Kusiak
73
(2,06%)
-
3
Joanna Katarzyna Szelejewska
32
(0,90%)
-
2
Piotr Paweł Pawlak
19
(0,54%)
-
5
Andrzej Marian Marciniak
21
(0,59%)